Kā es kopju savus nagus…?

Sveikas.

Domāju, daudzām interesē kā var tikt pie tādiem nagiem?WP_001147Protams, lielu lomu spēle gēni un tas, cik aktīvs ir tavs dzīvesveids. Piemēram, ja katru dienu roc dobes vai spēlē basketbolu, tad nekad nebūs iespējams noturēt šādus nagus, ja pat izdosies izaudzēt.

Pret nagiem tikai ar mīlestību un saudzību.

Pirmkārt – veicot mājas uzkopšanas darbus un trauku mazgāšanu vienmēr atceries par cimdiem, kas aizsargās gan ādu, gan nagus no ķīmiskajiem līdzekļiem, kas diezgan jūtami sausina rokas.

Otrkārt – pareizs uzturs, noteikti daudz piena produktu. Vai vismaz papildus vitamīnu dzeršana, lai organismam pietiktu visi nepieciešamie vitamīni. To skaitā kalcijs, kas ir svarīgs gan spēcīgiem kauliem, zobiem, nagiem, ragiem, un arī zivju eļļa. Es katru rītu brokastīs izēdu vienu mazo jogurta trauciņu. Ar to pietiek, lai nagi būtu izturīgi. vitaminiTālākais jau vajadzīgs, lai nostiprinātu un koptu to, par ko rūpējas iekšas. Tātad kopjam un saglabājam to, kas ir izaudzis.

Treškārt – lietojam nagu stiprinošās bāzes pamatlakas, arī nagu eļļiņas kutikulas kopšanai. Mana manikīre man stāstīja, ka tieši tas, cik labā stāvoklī ir kutikulas ietekmē to, cik veselīgi būs nagi. Mitrinātas un koptas kutikulas palīdz nagiem augt ātrāk un augt spēcīgākiem.

Ceturtkārt ( un šo vienmēr ievēroju es ) Lai nagi nelūztu katru reizi, kad gadās tos atsist, obligāti vienmēr turi tos nolakotus. Tā ir kā vēl viena cieta aizsargkārta uz taviem nagiem. Tie kļūst biezāki ar katru nagu lakas kārtu, kuru uzlako. Bet jautāsi – kā tad ar to, ka nags cauri lakas kārtām neelpo? Man liekas, ka tās ir muļķības, jo nags, tāpat kā mati, ir mirušas šūnas, kurām nav vajadzīgs skābeklis, lai saglabātos. Tas ir raga slānis, kas aizsargā jūtīgos pirkstu galus no ievainojumiem un apkārtējās vides. Tāpēc es vienmēr turu nagus nolakotus.

Un laikam jau labi gēni, kaut gan mātei nagi nemaz nav stipri un gari, bet varbūt jaunībā… Hm, būs jāuzjautā.

Kā Tu kop savus nagus?

 

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts citi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

2 Responses to Kā es kopju savus nagus…?

 1. Zanda saka:

  Atzīšos, savu nagu kopšanā esmu sucker. Jā, kad nāk aukstāks laiks, es lietoju eļļiņas utt, bet lielākoties man patīk tās atstāt mierā. Tāpēc laikam es staigāju ar Gelish,jo tas ļoti atvieglo manas ikdienas gaitas. Man nav jāslēpj rokas kabatās tikai tāpēc, ka kaut kur neveiksmīgi ir nobirsui nagu lakai vai kaut kas cits. 🙂
  Tev ir ļoti kopti nagi, var redzēti! Esi ar viņiem labi strādājusi!

  Par tiem nagiem un atmirušajām šūnām es piekrītu. Nu es neticu tam, ka nagiem ir jāelpo. Ir cilvēki, kas lako nagu katru dienu, un jautājot tiem, nekas ar viņu nagiem nav noticis. protams, ja viņus pienācīgi un saudzīgi kopj.

  • scentivory saka:

   Paldies. Tas man tāds ieradums kopt nagus, jo rokas vienmēr ir acu priekšā un man patīk skatīties uz kaut ko skaistu 🙂 Parasti pāris reizes nedēļā paņemos ar rokām, kamēr skatos mīļāko seriālu. Vairāk tas tiešām neprasa.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s