Chreightons Bronze ambition Fake Don’t Bake

Sveikas!

Esmu izlēmusi, ka šogad savu ādu vairs netraumēšu, vai traumēšu mazāk ar solārija apmeklējumiem. Tāpēc esmu pievērsusies paštonējošiem krēmiem. Mans pirmais mēģinājums, pēc diezgan daudzu atsauksmju izlasīšanas. Par šo bija tikai labas, un arī cena laba, apmēram 3 Ls. Tātad Chreightons Bronze ambition Fake Don’t Bake. Jau otrais produkts, ko testēju no šīs firmas, kas iekš UK skaitās baigais lētucis, bet man liekas pilnīgi normāls.

765Sākumā smaržo jauki, saldi, patīkami. Pēc kokteiļa Pina colada, kokosriekstiem. Taču smarža nav sintētiska, un ar laiku pazūd no ādas. Kad pazūd jaukā smarža, tad uzrodas tipiskā tonējošo līdzekļu smarža, kas vairs nav tik jauka, tāpēc iesaku šo krēmu lietot kopā/vienu aiz otra ar kādu citu labi smaržojošu krēmu.

Es daru šādi – vispirms uz ādas uzklāju ķermeņa krēmu, vai uz sejas uzklāju sejas krēmu, ļauju tam 5-10min iesūkties un pēc tam ļoti plānā kārtā vienmērīgi izlīdzinu šo krēmu. Uz sejas mēģinu izmērēt apmēram pupas lieluma daudzumu, uz ķermeņa mazliet biezāku kārtu. Ļoti patika tas, ka krēms nesatauko manu jau tā taukaino sejas ādu. Lai gan pēc konsistences tas ir ļoti biezs un liekas trekns.

577Svaču gan nebūs, jo efekts parādās ļoti pakāpeniski un ilgi. Uzklājot plānu kārtiņu, pirmais efekts parādās apmēram pēc 12 stundām, un tāpat īsti nevar saprast ir tur kaut kas vai nav. Nu, ja vien nav atstāti nenoklāti laukumi uz ādas. Iesaku katru nākamo kārtu klāt ar apmēram 24 stundu intervālu. Uz iepakojuma rakstīts “natural looking” un nav melots. Efekts patiešām dabīgs. Rodas tas zeltainais tonis, kad āda sauļojoties vēl nav paspējusi iegūt brūno toni, bet ir ceļā uz to. Nekādas oranžās nokrāsas. Uz ķermeņa klāju un slāņoju vairākas kārtas, uz sejas gan par vienu vairāk neprasās, jo tad jau ir par daudz. Parasti pagaidu, kamēr izbāl un tad tikai klāju nākamo. No ādas pazūd pakāpeniski, bez pleķiem. Taču ādai noteikti ir jābūt mitrinātai, kā jau ar jebkuru šāda veida līdzekli.

Varu pačukstēt mazu noslēpumu, ko uzzināju plašajos youtube video tīmekļos. Ja tonējošais līdzeklis šķiet veidojam pārāk spēcīgu oranžo nokrāsu, atliek tikai piepilināt pāris pilienus sarkanās ēdiena krāsas, labi sajaukt un efekts tiks mainīts – āda izskatīsies iedegusi. Jo visi zinām, ka iedegušai ādai klāt ir arī nedaudz sarkanā, veselīgā toņa. Šis gan vairāk darbosies uz konsistences ziņā šķidrākiem līdzekļiem, nekā šis. Šo biezo krēmu varētu būt diezgan problemātiski sajaukt.

Kā jūs saglabājat veselīga izskata ādu ilgajos ziemas mēnešos?

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts Creightons. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

9 Responses to Chreightons Bronze ambition Fake Don’t Bake

 1. martaxo saka:

  izklausās kārdinoši, bet aukstajā sezonā tomēr izvēlos savu dabisko bālumu.

 2. Zanda saka:

  Es no šiem baigi varos. Lasīju, ka viņi baigi bloķē poras un bojā pirmo ādas slani. Bet, tas ir normāli, ka es tā baidos, jo man pat ir paranoja no solārijiem. Mīlu tikai dabīgo saulītit un varu būt arī diezgan gaiša ziemā. 🙂
  Pumpas uz sejas neizsit šis līdzeklis, jo cik zinu, vairums tā dara? 😉

  • scentivory saka:

   Man vēl nav neko izsitis.
   Protams, šis nav ikdienas lietošanas līdzeklis, jo arī čakars ir liels kamēr visu vienmērīgi nosmērē… bet tā, reizi pa reizei man patīk 🙂

 3. Inga saka:

  Staigāju balta un pati par to besos 😀
  Nepatīk man būt baltai, nu labi, gaišai, jo pati par sevi man āda pavisam balta nav.
  Pie vainas slinkums, nesanāk regulāri sazieķēties, parasti uz pavasara pusi saņemos un to sāku darīt regulārāk, kad tas bālums pavisam traks.
  Bet solārijus neatzīstu jau ļoti sen, tā nu šādā konfliktā ar sevi tās ziemas paŗziemoju 😀
  Starp citu, kur šo var nopirkt?

 4. Liliann saka:

  Šo esmu lietojusi, man par gaišu bija. Labāk patīk šīs firmas, bet tie instant , kas ir tūlītēju efektu. Man ir instant un ar shimmeri. Bet ir arī bez. sapirku uk kaudzi, pa 1 mārciņu, katru, ieejot douglas parāva rēka, bet tā jau ir Latvija.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s