Lush Karma smaržas

DSC_0010trtrNekad nebūtu domājusi, ka spēšu kādreiz lietot tik specifiskas smaržas, kādas piedāvā veikals Lush. Kad tikko tas parādijās Latvijā, biju aizgājusi paskatīties kas tas tāds ir – toreiz pārdevēja pilnas ausis pieskandināja cik labas un foršas ir Lush smaržas, bet es nespēju sevi iedomāties kaut ko tik specifisku lietojam.

Bet nu laiki un gaumes mainās un eksperimenta kārtā nopirku Lush cietās smaržas Karma. Tā pavisam iedraudzējos ar tām pamazām, bet pirmajā mirklī kaut kas paķēra, ja jau esmu iegādājusies. Tagad tās ir manas ikdienas smaržas. Tās ir arī vienas no top smaržām pašam Lush. Tāpēc pieejamas gan ziepes, gan vannas bumbas, gan visādi citi izstrādājumi ar šādu aromātu.

Aromāta pamatā – ēterisko pačulijas, apelsīnu un priežu eļļu maisījums.

Main notes : Orange, patchouli, pine, lavendin, lemongrass, elemi, cassie.

Grūti aprakstīt smaržas, jo katram tā uztvere ir pavisam citāda. Šī noteikti ir tā smarža, ar kuru ir jāiepazīstas, jāiziet cauri dažādām attiecību fāzēm, jāļauj tai aprast ar jūsu ķermeņa aromātu un uzplaukt.

Esmu lasījusi dažādas atsauksmes – vieniem patīk ļoti, citiem atkal liekas sintētisks un traucējošs aromāts.

Tā ka – ir vērts izmēģināt un dienu pastaigāt, ik pa laikam pasmaržojot aromātu, jo tas tiešām maina savas nianses dienas gaitā. Kā arī – domāju, ka varētu būt atšķirības arī starp smaržu veidiem – cieto un pūšamo.

Cietajam veidam klāt ir arī eļļas, kuras padara lietošanu vieglāku. Cietā smarža kūst kā lūpu krāsa, pielikta pie siltas miesas. Tā ir noturīga, bet no ādas izdziest pamazām, dienas gaitā. Tātad vakarā tā ir nedaudz pieklusinātāka.

DSC_0013trrtŠīs Karma smaržas nesmaržo pēc kaut kā konkrēta, ar ko varētu salīdzināt. Jūtams apelsīns, mazliet skuju mežs, bet tad atkal – visas sastāvdaļas smaržu ziņā tik ļoti eleganti saplūst kopā, ka nav iespējams tās nodalīt.

Iedomājos, ka šīs smaržas varētu lietot gan hipij-meitene savos saldajos sešpadsmit, braucot uz mūzikas festivālu vasaras vidū, gan arī eleganta dāma ar kastaņbrūniem matiem un sarkanām augstpapēžu kurpītēm, staigājoties pa parku rudenī.

Smarža vilktin velk pie dabas. Tā nav izsmalcināta Chanel, kura pieprasa noteiktu etiķeti – tā ir brīva savās izpausmēs.

Vai jums ir pieredze ar interesantajām Lush smaržām?

 

 

Šis ieraksts tika publicēts Lush. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

6 Responses to Lush Karma smaržas

 1. Annija saka:

  Mēģinājusi neesmu, bet vienmēr, esot Lush veikalā, kādu no tām pasmaržoju 😀

 2. V saka:

  Man ļooooti patīk Lust smaržas (jeb Flying Fox dušas želeja), tomēr uz ādas viņas atstāj tādu kā sarkanu nokrāsu, kas arī smērē drēbes. Vai ar šīm nav tādu problēmu?

  • Ivory22 saka:

   Nē, šīs tikai mazliet, mazliet nokrāso ādu tikko pēc uzklāšanas, bet tad izlīdzinu tās plānākā kārtiņā un nav nekādas nokrāsas. 🙂

 3. Nē, pieredzes nav, manuprāt tās tūbiņas saturs vismaz veikalā diez cik pievilcīgi neizskatās, nerodas vēlme pasmaržot.

 4. Arta saka:

  man kaut kā liekas pārāk specifiskas, cik nu esmu veikalā smaržojusi un mans deguns īosti nav atradis tādu aromātu, kas patiktu. bet katram jau tie deguni pilnīgi citādāki 🙂

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s