Rudens un spēks

Sveikas, manas dārgās!

Sailgojos pēc jums visām!

Tik sen nekas nav rakstīts. Ir grūti kaut ko atkal sākt darīt pēc pauzes, tāpēc atvainojiet, ja raksts būs galīgi ne pa tēmu, taču manī ir diezgan daudz sakrājies. Un šo blogu daļēji uztveru arī par vietu, kur vēlos dalīties ar savām pārdomām par to, kas notiek apkārt. 98It īpaši tagad – trakās dienas. Uhh, tās manī izraisa tik lielu nepatiku. Sievietes paliek stulbas un skrien un grābj tādas lietas, kuras citos veikalos, atlaižu laikā, maksā tieši tikpat, taču izpaliek grūstīšanās cauri pūļiem.

Kad man būs tas lūpu spīdums, lūk tad es būšu skaista/laimīga.

Bet kāpēc ne tagad?

Vai es neesmu skaista jau šodien, jau šajā mirklī? Bez tiem visiem, atvainojos, krāmiem? Protams, tas palīdz celt pašapziņu un justies labāk, bet tas viss nav nepieciešams kā ēdiens vai gaiss.

Man jau liekas, ka esam skaistas arī bez tās Chanel nagu lakas, arī bez tās MK somiņas un visām citām lietām, pēc kurām tā dzenamies.

Prātā palikusi šī gada Līgo ballītes dziesma. Tās laikā es nonācu pie tādām sirdi un prātu lauzošām atziņām, kas mazliet izmainīja manu domāšanu un mani kā cilvēku. Vairs akli nedzenos pēc kaut kā, kas būs nākotnē, un kas padarīs mani laimīgāku. Dzīvoju šeit un šajā mirklī, un, ja kaut kas nesanāk, tad mēģinu nestresot un dzīvot mierīgi, jo viss beigās tāpat atrisinās. Jābauda mirklis, jo arī tad, kad viss jūk un brūk, var atrast kaut ko skaistu un foršu.

Šo dziesmu es klausos, kad dzīvē kaut kas nenotiek gluži tā, kā gribētos. Tā dod tādu spēku, un vēl izdziedāta ar R. Kaupera balsi un spēku… kā viņš pats saka – dziesmā ir spēks. 🙂 Un tad dzīve vairs nešķiet kā nebeidzama problēmu bedre.

Un kas jums dod spēku un laimi?

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts Uncategorized. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

5 Responses to Rudens un spēks

 1. martaxo saka:

  nesen sapratu, ka vakara rutīna ar mazgāšanos un zieķēšanos, kā arī krāsošanās process no rīta bieži vien ļoti uzlabo garastāvokli. bet dārgas lietas nekad nav to uzlabojušas, drīzāk atrastas izdevīgas / lētas lietiņas / drēbes ir tas, kas liek priecāties. tāpec man ir izveidojušies citādāki principi nekā daudzām sievietēm, bet ne jau slēptā skaudībā. :]
  spēku un laimi? nav ne jausmas, vai vispār kaut kad esmu bijusi vai būšu patiesi laimīga ;D
  mūzika, sarunas ar draudzenēm, MIEGS vai laba un iedvesmojoša filma!

 2. Zanda saka:

  Personīgi man ir tā, ka krāsojoties no rītā, tas man dod tādu kā prieka devu, vai pērkot kādu smukumlietu tas dod prieku, bet ir jāpiekrīt tam, ka dzīties kādai materiālai vērtībai cilvēks pazaudē savu būtību, un tas laikam 21.gs. ir ļoti nomācoši.
  Cilvēki tiešām dzenās pēc brendiem un materiālā skaistuma, ka aizmirst par sevi un citiem cilvēkiem. Un kādu dienu tas var iedzīt postā visus, ne tikai pašu! 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s