MÁDARA jaunais konceptveikals – salons SKIN CAFE

Sveikas!

Varbūt jau esat pamanījušas, ejot cauri “Galerija Centrs” pirmajam stāvam, kādas izmaiņas vietā, kur kādreiz atradās MÁDARA veikals?

Latviešu organiskās kosmētikas zīmols MÁDARA Rīgā ir atvēris konceptveikalu-salonu SKIN CAFE. Tas šobrīd ir pirmais veikals Latvijā, kur var iegādāties organisku, sertificētu kosmētiku un turpat blakus atrodas skaistumkopšanas salons, kas piedāvā aktuālās skaistumkopšanas procedūras ar pilnīgi dabiskiem kosmētikas līdzekļiem. B0t3dxNIMAA1BOl


Veikala un salona nosaukums SKIN CAFE ir konceptuāls turpinājums šogad aizsāktajai kampaņai Somijā FEED YOUR SKIN. Tās pamatā ir ideja un pārliecība, ka mēs, katrs cilvēks, esam 100 % dabiski, un tas liek aizdomāties, cik dabiski un piemēroti mēs katrs izturamies pret sevi. Mums visiem zināma pasaulē aktuālā tendence, kas aicina sekot līdzi savam uzturam, baudīt ēdienu, dalīties savā pieredzē ar citiem un slavenā atziņa: tu esi tas, ko tu ēd. Tajā pašā laikā mūsu lielākais orgāns – āda – absorbē līdz pat 60 % no tā, ko tai uzklājam. Tad kāpēc to „nebarot” ar vērtīgām uzturvielām? Jaunā konceptveikala-salona SKIN CAFE kontekstā MÁDARA komanda pauž: „Kur tu labāk vēlētos ieturēt maltīti – restorānā vai ātrās ēdināšanas iestādē? Protams, restorānā, jo tev ir svarīgi lietot uzturā kvalitatīvu pārtiku, kas nesatur mākslīgas piedevas. Tieši tas pats attiecas uz ādu. Esam pārliecināti, ka skaistumkopšanas pasaulē piedāvājam izsmalcinātu restorānu standartus.”

Salonā SKIN CAFE tiek nodrošinātas visas primāri nepieciešamās skaistumkopšanas procedūras, izmantojot MÁDARA produktus: klasiskā un SOS ādas attīrīšana, intensīvas mitrinošas, detoksicējošas, antistresa vai stimulējošas procedūru kūres, pretnovecošanās procedūras, visa veida vaksācijas pakalpojumi, šobrīd Skandināvijā aktuālā ekspress procedūra, kas, taupot laiku un naudu, piedāvā saņemt pašu nepieciešamāko kopšanas minimumu skaistas sejas ādas izskatam – tikai 30 minūtes par 18 EUR (!). Piedāvājumā ir iespēja izbaudīt jaunās MÁDARA SUPERSEED sēkliņu eļļu esences aroma-masāžu procedūrās. Pakalpojumus ir iespējams saņemt pie kādas no četrām meistarēm – profesionālām kosmētiķēm. Cenu līmenis skaistumkopšanas procedūrām: no 18 EUR līdz 46 EUR.MADARA_veikals_GC_CF029069

SKIN CAFE konceptveikala-salona dizains ir veidots aktuālās skandināviskās noskaņās – marmora virsmas, metāla konstrukcijas, misiņa elementi. SKIN CAFE interjera autore un dizainere Liene Drāzniece atklāj: „Daudziem interesē, kāpēc MÁDARA nav zaļa, bet ir melna? Laikam esam sasnieguši zināmu briedumu un meklējam dziļākus toņus un vērtīgākus, ilglaicīgākus materiālus un objektus sev apkārt.

Pieredze veikalā ir palīdzējusi saprast, ka telpai ir citi nosacījumi un nav jākopē iepakojuma krāsas un identitāte. MÁDARA iepakojums daudz labāk izceļas uz tumšiem toņiem, un klienta sejas āda izskatās veselīgāka, jo neatstaro zaļo sienas toni. Izvērtējām arī katra veikala apmeklētāju paradumus, kas atšķiras, un cenšamies uz šo faktoru atsaucīgi reaģēt, lai piedāvātu katrai vietai ko īpašu un individuālu. SKIN CAFE konceptveikala-salona sevišķā pieredze ir pats salons, kurā ir padziļināta iespēja iepazīties ar MÁDARA produktiem. Telpa sākotnēji bija maza un bez logiem, taču mēs vēlējāmies atvērtu, siltu un mājīgu interjeru. Atsaucu atmiņā, ka pirtiņā vienmēr ir patīkami, jo visapkārt ir koks, un mazie rūtotie lodziņi ļauj telpā ienākt gaismai. Vēl iedvesmoja medicīnas muzejā redzētie plaukti, kas, nedaudz modernizēti, ir ļoti ērti veikala vajadzībām.

Pēdējos gados MÁDARA zīmolu arvien vairāk ir iecienījuši pircēji Skandināvijas valstīs, iespējams, to var skaidrot ar līdzīgiem klimata apstākļiem, stilu un temperamentu. Savukārt latvietim skandināvu dizains ir organiski pieņemams. Es centos sabalansēt šobrīd aktuālo skandināvisko stilu ar izciliem Latvijas dizaina piemēriem: akmens lampu no „mammalampa”, linu aizkariem no „Dzīpars”, vāzēm no „Munio Home”, keramikas podiem no darbnīcas „Cepļi, krēsliem no „MINT „. Remonts un interjera dizains vienmēr prasa daudz enerģijas, sevišķi, ja to pārvaldi pats, tāpēc ļoti svarīga ir cieša sadarbība ar meistariem Armandu Grūbi un Andi Vecvanagu, un mākslinieci Daigu Krūzi, kuri izturas atbildīgi pat pret sīkumiem.”

*Detalizētāku informāciju meklē te

*Attēls no MÁDARA twitter un reklāmas materiāliem

MÁDARA facebook un twitter

Šis ieraksts tika publicēts MÁDARA, Mossa ar birkām , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

4 Responses to MÁDARA jaunais konceptveikals – salons SKIN CAFE

  1. Ehh saka:

    Veikals man patika, bet apkalposana gan nepatika. 😦

  2. iewishbest saka:

    Es gan biju uz procedūru un bija ļoti laipna apkalpošana 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s