Lush Ziemassvētki jau oktobrī? Jaunās kolekcijas prezentācija

Sveikas, manas foršās!

Pagājušajā nedēļā man tika dota vienreizēja iespēja apmeklēt Lush jaunās Ziemassvētku(!!!) kolekcijas prezentāciju. Neticēju, ka Ziemassvētku sajūtu ir iespējams pieredzēt jau oktobrī, taču viss pasākums bija tik iespaidīgs un smaržīgs, ka sirsniņā nevilšus iezagās tas jaukais svētku miers un laime. Varu teikt, ka pirmie “Ziemassvētki” jau šogad aizvadīti, haha.

Lush komanda bija ļooti pacentusies. Par visu bija padomāts – uzkodas, dzērieni, spēles. Varējām atgriezties bērnībā un izgatavot pašas savu miniatūru sniegavīru, kā arī laistīties ar vannas putām, izsmaržot visu, kā arī šo to nogaršot. Ļoti atraktīva un visnotaļ atmiņā paliekoša prezentācija. Pēc tādas nopietni gribējās izmēģināt visu, visu. Zinu, ka noteikti vēl iegriezīšos veikaliņā pēc YogNog ziepēm un Hot Toddy dušas želejas(tas tāds atgādinājums sev).

Liels paldies Lush komandai!

Bet vairāk un labāk par to jums pastāstīs bildes. Izbaudiet! lush_211014-31

lush_211014-32 lush_211014-33 lush_211014-37 lush_211014-39 lush_211014-45 lush_211014-47 lush_211014-56 lush_211014-83 lush_211014-86 lush_211014-95*Bildes no Polhem PR

Man liekas, ka Ziemassvētku labumi no Lush jau pavisam drīz būs pieejami arī veikalos, ja vēl nav. Te ar kolekciju iespējams iepazīties internetveikalā. Un šogad iespēja tikt arī pie visu iecienītās rozā dušas želejas Snow fairy.

Ja tā padomā, man vienmēr ir paticis viss, ko esmu mēģinājusi no Lush. Vēl aizvien šad tad ikdienā lietoju Lush Karma cietās smaržas, vasarās krītu un ģībstu par Grass(svaigās zāles smaržas) dušas želeju. Kad tieku pie Comforter vannas putu klucīša – vēl kādu laiku nēsāju to somā līdzi, jo tas tik labi smaržo un liek smaržot labi visam, kas atrodas somā.  Vienīgais, par ko man šogad ir patiešām skumji – piedāvājumā nav jaukās Glogg dušas želejas, kas smaržo gluži kā Ziemassvētki manā izpratnē. 🙂

Un lielajā kastē no Lush ziemassvētku vecīša iekšā slēpās… 2122232425262728Dashing santa vannas bumba, holly golightly burbuļu klucītis, so white dušas želeja, reindeer ziepju gabaliņš, golden wonder vannas bumba, snow angel vannas eļļa, snowman dušas želejas gabaliņš, butterbear vannas bumba.

Vai jūs jau esat Ziemassvētku gaidās? Domājat par dāvanām, kuras sarūpēt mīļajiem?

Šis ieraksts tika publicēts Lush. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

4 Responses to Lush Ziemassvētki jau oktobrī? Jaunās kolekcijas prezentācija

 1. happynorelle saka:

  Klau, pēc kā smaržo Hot Toddy un So white dušas želejas? Man gribas pamēģināt, bet es esmu smaržu cilvēks – man smarža svarīgāka par visu 😀 Vnk vai man vispār jēga uz to veikalu iet 😀 Man beidzot izlietotas visas dušas želejas kas vannasistabā un gribas šoreiz pamēģināt ko jaunu 🙂 Vēl skatos uz to slaveno Snow Fairy.

  • scentivory saka:

   Katram jau tā smaržu gaume ir citādāka…
   So white ir bergamots, kaut kas pavisam maz jūtams no rozēm un vēl mazliet āboli. Smarža ļoti viegla, patīkama, taču grūti aprakstāma.
   Hot toddy man pie rokas/deguna šobrīd nav, taču tā ir ziemīgāka. Tādā ziņā, ka smarža tāda pilnīgāka un brangāka. Galvenās notis ingvers, kanēlis, mazliet citrons, taču jūtu arī kaut ko krustnagliņām līdzīgu. Lush meitene man teica, ka Hot toddy esot līdzīgs Gloggam, kas vispār smaržo dievīgi, taču man neliekas līdzīgs.

   Snow fairy smarža, man personīgi, šķiet mazliet pārāk ķīmiska, bet daudziem patīk. Saldena, bet nevar īsti noteikt pēc kā smaržo.

   Iesaku tev vienkārši iet un smaržot. 🙂 Zāles dušas želeju iesaku, ja tu mīli tikko svaigi pļautas zāles + nolijuša lietus smaržu. Bet tas atkal, redz, nav sezonai atbilstoši šobrīd. 🙂

 2. iewishbest saka:

  Uz prezentāciju netiku diemžēl, bet šodien biju gc Lusha. Paņēmu pēdējo hot toddy (ideāls aromats, bet nedaudz biedē tie spīdumi, cerams uz ādas nepaliks) un celebrate losjonu.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s