Jaunums no MÁDARA – Superseed sausās eļļas esences

Sveikas!

Vai jau esat dzirdējušas par jaunumu no mūsu pašmāju MÁDARAS? Jaunākās pasaules tendences turpinās arī organiskās kosmētikas segmentā. MÁDARA jaunās līnijas nosaukums SUPERSEED ir kā zīmogs izmeklētām, saudzīgi apstrādātām, uz cilvēka veselību vērstām un ilglaicīgu iedarbību balstītām organiskām dabas veltēm.

SUPERSEED – trīs dažādu sauso eļļu esenču līnija. Katrs no šiem koncentrātiem radīts no 8 līdz 10 rūpīgi atlasītām ogu, augļu un dārzeņu sēkliņu eļļām un pārbaudīts MÁDARA laboratorijās, lai iedarbotos uz dziļākajiem ādas šūnu līmeņiem un nodrošinātu vēl skaistāku ādas izskatu.

superseed

Arktiskajām ogām un ziemeļu augiem ir smalkas sēkliņas, kas satur 1 5 % eļļas. Šis neticami mazais eļļas daudzums tiek ekstraktēts, izmantojot auksto spiešanas metodi, tāpēc tiek iegūti reti dabīgie lipīdi ar unikālu sastāvu. Sēkliņu eļļas sastāv no 60 80 % neaizstājamo taukskābju (EFA Omega-3 and Omega-6), spēcīgiem antioksidantiem un vitamīniem, polifenoliem un karotinoīdiem. Tie kopā darbojas, lai regulētu transepidermālo ūdens zudumu, uzlabotu ādas hidratāciju un elastību un stiprinātu ādas dabiskās aizsargfunkcijas. In vitro un in vivo pētījumi apstiprina, ka sēklu eļļas pozitīvi iedarbojas uz ādas priekšlaicīgas novecošanās cēloņiem kā pārmērīgs mitruma zudums, apkārtējās vides stress un UV staru bojājumi.
PĒTĪJUMS
SUPERSEED eļļu serumi ir izstrādāti, balstoties uz katras eļļas lipo-ķīmisko sastāvu un īpašību rūpīgu analīzi un izpēti. Ir meklētas visefektīvākās kombinācijas, lai uzlabotu sausas, blāvas un novecojušas ādas stāvokli.
SAUSĀS EĻĻAS
SUPERSEED eļļas piešķir „sausas” ādas sajūtu. Kad šīs sausās eļļas tiek uzklātas uz ādas, tās ātri absorbējas virsējā slānī (epidermā), un āda kļūst patīkami maiga, nevis nepatīkami lipīga.

SOOTHING HYDRATION
Slāpes remdējošs un mitrinošs eliksīrs no 8 unikālām, barojošām sausajām eļļām acumirklī palielina ādas mitruma līmeni, elastību un labsajūtu. Sīkās, bet ar Omega 3 un Omega 6 taukskābēm bagātās upeņu un dzērveņu sēklas samazina ādas kairinājumu. Smiltsērkšķu ogas satur daudz antioksidantu un karotinoīdu, kas nodrošina dziļu barošanu un atjaunošanu. Brokoļu, avokado, auzu, mežrozīšu un naktssveces eļļa kopā darbojas kā superkomanda, kas novērš ādas sausumu. Šis sauso eļļu kokteilis no izmeklētām arktisko ogu sēklām, augļiem un zaļajiem dārzeņiem uzsūcas ādā acumirklī. ĪPAŠI IETEICAMS sausas, savilktas, dehidratētas, trauslas ādas kopšanai. Arī ādai ar smalkām krunciņām, tendenci lobīties un sausiem plankumiem.

RADIANT ENERGY
Mirdzumu stimulējošs koncentrāts no 9 izmeklētām un vērtīgām sausajām eļļām piešķir ādai veselīgu, starojošu un jauneklīgu izskatu. Multivitamīnu un antioksidantu spēks no zileņu, aveņu un dzērveņu sēklu eļļas ir sinerģiski sajaukts ar atdzīvinošu iedarbību no kazeņu, melno ķimeņu, pētersīļu eļļas, ko apvieno ādu mitrinoša trijotne ar ķirbju, gurķu mētras un zelta hohobas (jojobas) sēklu eļļu. ĪPAŠI IETEICAMS blāvas, nogurušas, mirdzumu zaudējušas un nespodras, elastību un tvirtumu zaudējušas ādas kopšanai, kā arī pie pirmajām novecošanās pazīmēm.

AGE RECOVERY
Šis iedarbīgais reģenerējošais un pretnovecošanas koncentrāts ar 10 izmeklētām sausajām eļļām dziļi atjauno un uzlabo nogurušas ādas izskatu. Ar karotīnu bagātās eļļas no tomātu, pīlādžu, burkānu sēklām, kā arī dzērveņu, aveņu un zemeņu sēklām samazina UV staru kaitīgo ietekmi un aktivizē ādas atjaunošanās procesus. Izteikti bioaktīvie antioksidanti no upeņu sēklām, asinszāles un smiltsērkšķu eļļas aizsargā šūnas no ārējās vides un stresa nelabvēlīgās ietekmes, bet mežrozītes eļļa nodrošina proretinola A megadevu. Šo brīnišķīgo arktisko ogu un sarkano dārzeņu sēklu eļļa samazina fotonovecošanās pazīmes un krunciņas. ĪPAŠI IETEICAMA nobriedušai, nogurušai, sausai un trauslai ādai. Tāpat arī ādai ar krunciņām, vecuma plankumiem, rētu kopšanai.

*Informācija un attēli no MÁDARA reklāmas materiāliem

Kāda ir jūsu attieksme pret sausajām eļļām kā tādām? Vai jūs izmantojat sausās eļļas savā ikdienā sejas/ķermeņa kopšanai? 

Šis ieraksts tika publicēts MÁDARA. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s