Jaunums no Dove – Invisible Dry 100 Colors dezodorants

Sveikas, manas jaukās!

Kamēr man ir brīvāks laiciņš no darbiem, izlēmu pievērsties blogošanas maratonam, jo tik daudz kas ir iekrājies, ka paliek tīri nepieklājīgi par jaunumiem rakstīt tad, kad tie jau vairs nav jaunumi (tas par nākošajiem rakstiem). Bet šis patiešām ir jaunums, veikalos parādījies diezgan nesen un ir dikti labs! 665

100 Colours dezodoranti ir pirmie šāda veida dezodoranti, kas neatstāj traipus uz apģērbiem. Tas pārbaudīts testos uz vairāk kā 100 dažādu krāsu audumiem, lai pārliecinātos, ka tas neatstāj balstus nospiedumus un nerada apģērba krāsas izmaiņas.

Dove Invisible Dry iekļauj arī Dove dezodorantu unikālās mitrinošās īpašības – to sastāvā ir 1/4 mitrinošā krēma, lai nodrošinātu gan aizsardzību pret svīšanu, gan rūpes par īpaši plāno ādu padusēs. Dove Invisible Dry satur mazāk sastāvdaļu, kas var atstāt ietekmi uz auduma krāsu, bet tas ir tikpat efektīvs pret svīšanu kā citi Dove dezodoranti.
Jaunie Invisible Dry dezodoranti pieejami dezodoranta, rullveida dezodoranta un sausā dezodoranta veidā.

Lietoju 100 Colours dezodorantu jau kādu laiku, esmu pārbaudījusi to uz melna un krāsaina apģērba. Varu teikt, ka normālos ikdienas apstākļos traipus tas neatstāj. Protams, kā ar citiem dezdorantiem, to nedrīkst iepūst par daudz un tam ir jāļauj nožūt pāris sekundes.

Aizsardzība pret svīšanu ir laba. Manuprāt, šis ir perfekts ikdienas dezītis. Lielas slodzes gadījumā tas darbojas vājāk, bet godīgi sakot, es neesmu atradusi nevienu dezīti, kas 100% aizsargātu pret svīšanu ļoti, ļoti karstās dienās, kad skrienu darīšanās pa pilsētu.

Man ļoti patīk tas, ka šo izpūšot vannasistabā, uzreiz nav jāskrien prom, jo neveidojas tas indīgais mākonis, kurā nevar paelpot. Aromāts šim sliecas vairāk uz saldo pusi, nevis ierasto svaigo. Man  ļoti patīk, bet iesaku pasmaržot pirms pirkšanas, lai nav pārsteigums.

Vēl jāpiemin, ka dizains šim ir dikti smuks. It kā jau tas nav tik svarīgi, bet man tomēr patīk, ka manā vannasistabā atrodas skaisti un izskatīgi produktu iepakojumi, lai pašai patīkami skatīties.

10296713_239266042947879_3092518801583920802_nPaldies jaukajiem Dove pārstāvjiem, kuri šo produktu man piešķīra testēšanai, tomēr visas izteiktās domas ir manis pašas.

Kurš ir jūsu mīļākais ikdienā lietojamais dezītis?

 

Šis ieraksts tika publicēts Dove. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

3 Responses to Jaunums no Dove – Invisible Dry 100 Colors dezodorants

  1. Santa saka:

    Burtiski aizvakar nopirku šo dezodorantu zīmuļa veidā un pirmie iespaidi ir patīkami! Nedaudz baidījos, ka ne tik labi pildīs savu pamatfunkciju, bet saspringtu dienu izturēja godam 🙂

  2. Zanda saka:

    Jau rakstīju, ka vienīgais apģērbs uz kura atstāj baltas pēdas ir melnas drēbes, un pūt cik daudz gribi, efekts vienāds. Bet uz cita apģērba nav nekādu baltu pleķu. Dīvainas man tās paduses 😀

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s