MOSSA kopjošā kosmētika

Sveikas!

Jau dažus mēnešus Latvijas tirgū ir nopērkama jaunā MOSSA kopjošā kosmētika. Es to lietoju jau visu laiku kopš tās parādīšanās brīža un esmu apmierināta. Ir forši, ka pastāv iespēja izvēlēties labu ekokosmētiku par pieejamām cenām, piemājas Drogas veikalā, plus vēl tā ir mūsu pašu – latviešu ražojums. Kas var būt labāks par to, vai ne? Interesentēm noteikti jau ir izveidojies savs viedoklis par to, bet pieņemu, ka daudzas vēl nav uzdrošinājušās pamēģināt. Es saku – ir tā vērts!

17168_0473c5dMossa kosmētika ir sertificēta organiskā kosmētika, kuras produkti ir radīti, balstoties uz unikālām, Ecocert sertificētām, ziemeļu ogu vitamīnu formulām. Pamatu sastāda dažādas ziemeļu ogas. Sastāvā ir baltā jāņoga, lācene, kas ir C vitamīna avots, mellene, kura ir pasaulē bagatā oga ar antioksidantiem, kazene, kas ir vēl bagātāka ar Omega 3 nekā zivju eļļa, un mežrozīte, kurā ir proretinols A, kas tik ļoti ir nepieciešams nobriedušai ādai un tās uzturēšanai formā.

m4Youth Defence barojošs antioksidantu dienas krēms ar lācenes vitamīnu C Augsta C vitamīna koncentrācija – līdz pat četrām reizēm vairāk vitamīna C nekā apelsīnā. Augsts antioksidantu saturs, kas palīdz ādai cīnīties pret vides kaitīgo vielu iedarbību un oksidatīvo stresu. Satur arī vitamīnu E. Augstas vērtīgās fenola savienojumu koncentrācijas. Fenola savienojumu grupā dominē ellagīnskābe – spēcīgs antioksidants – kas palīdz ādai cīnīties pret vides kaitīgo iedarbību un oksidatīvo stresu.

Sejas krēms, kas it kā ir barojošs, bet ļoti labi der arī manai taukainajai ādai, jo pats nav taukains. Krēms sejas ādā iesūcas ātri, atstāj tādu pusmatētu efektu, par ko es brīnijos. Āda pēc šī krēma lietošanas paliek samtaina un maiga, taču kosmētiku uz šī es neklāju. Šis man vairāk kalpo kā nakts krēms, jo barojošo efektu var just. Un nevaru nepieminēt krēma debešķīgi maigo smaržu, kas ir tik garšīga, ka tā vien gribas to smaržot un smaržot. Varētu pat teikt, ka smarža ir delikāta. Uz sejas ilgi nesaglabājas.

Kopumā man krēms dikti patīk, dodu 9/10

mAge Excellent intensīvs liftinga dienas serums ar bioaktīvo mežrozītes proretinolu A. MOSSA Age Excellence Mežrozīte Proretinols A ir dabisks, koncentrēts pretnovecošanas serums. Tas satur koncentrētus vitamīnus un liftinga biopolimērus, kuru struktūra nostiprina ādu un paceļ sejas kontūras. Viegla un zīdaina tekstūra, kas iesūcas dziļāk ādā un apgādā to ar aktīvām vielām.

Šo serumu lietoju kursa veidā, jo man vēl nav tas vecums, kad vajag lietot tik spēcīgus pretnovecošanas produktus. Serums diezgan jūtami savelk seju, var just, ka tas tiešām darbojas. Pēc kāda laika arī pamanīju, ka sīkās krunciņas uz pieres un ap acīm arī sāk samazināties. Taču ikdienā lietot vairos, jo krēms paredzēts ādai ap 50g.v.

Kopumā serums man patīk, taču tas nav domāts man, tāpēc nododu to lietošanai savai radiniecei. m3Youth defence atjaunojošs acu krēms ar kazeni un omega 3-6. – Šis acu krēms man ir mīļākais no MOSSAs trio. Mēdzu to lietot arī visai sejai, jo krēmam ir īss derīguma termiņš un baidos, ka visu iepakojumu neizlietošu, ja to izmantošu tikai ādai ap acīm. Tas ir viegls, taču mitrinošs. Ātri iesūcas, aiz sevis neatstāj lipīgu kārtiņu, var jau pēc īsa brīža klāt kosmētiku, kad krēms ir tikko iesūcies. Tas sader ar tonālajiem krēmiem, nekas nerullējas. Tāpat kā pārējiem MOSSA produktiem, arī šim piemīt tas burvīgais aromāts.

Dodu šim acu krēmam 10/10.

m2Visi iepakojumi ir aprīkoti ar ļoti ērtu un saturīgu pumpīti. Ir padomāts par skaistu dizainu, kas piesaista aci un priecē arī atrodoties uz naktsskapīša. Un vislabākais, man liekas, ir tas, ka uz iepakojuma rakstīts “Made in Latvia”. Ieslēdzas patriotisms un sirsniņā parādās lepnums par to. Šī noteikti ir laba dāvana, ko dāvināt savām ārzemju draudzenēm. Kauns nebūs.

Ja runājam par sastāvu, noteikti jāpiemin, ka produktos ir alkohols, kas dažām jūtīgākas ādas īpašniecēm var nepatikt, taču produkti nesastāv tikai no alkohola. Tas tiek izmantots kā dabīgs konservants, lai visi mūsu mīļie krēmi būtu spējīgi nostāvēt uz naktsskapīša un nesabojāties jau pirmajā mēnesī. Jāizvēlas – vai nu alkohols vai nu parabēni.

Mossa produkcija ir nopērkama veikalos Drogas. Vairāk informācijas par produktiem meklē mossacosmetics.com

Paldies jaukajiem MOSSA pārstāvjiem, kas piešķīra testēšanai barojošo sejas krēmu un serumu. Visi izteiktie viedokļi ir manis pašas.

 

 

Šis ieraksts tika publicēts MÁDARA, Mossa ar birkām , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

2 Responses to MOSSA kopjošā kosmētika

 1. Aija saka:

  Es gan tad izvēlos parabēnus. :)))) Agrāk alkoholam kosmētikas sastāvā nepievērsu vispār nekādu uzmanību, bet tagad gan sekoju līdzi, jo lai arī āda man ir taukaina, spirts manai sejai neko labu nedara, tiklīdz no tā atteicos, ādas stāvoklis ir uzlabojies. Vislielākais šoks bija, kad acu krēma arī ieraudzīju otraja vietā spirtu, nu tas, manuprāt, gan ir par traku. 😦 Jūtīga āda vai nē, bet planajai ādai ap acīm šāds krēms neko labu nedarīs. Žēl, tiešām, tomēr mūsu latvieši ar sastāvu ir nolaiduši greizi, iespējams, jā, efekts ir labs, bet silikona bāzes arī dot labu efektu, kaut gan tajā pašā laikā aizsprostu poras.

  • Liliann saka:

   Man līdzīga situācija. Un ap acīm es noteikti nelietoju neko, kur sastāvā ir spirts. It īpaši otrajā vai trešajā vietā aiz ūdens. Zinu,ka ta sir normas robežās utt, Tomēr psiholoģiski nespēju lietot, jo āda ap acīm ir tikai āda, tur nav ne tauku,nekā. Sejai gan varu likt ko tādu 😀
   Parabēni ir vismaz sastāva beigās 😀

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s