Viss par un ap veselīgu matu augšanas veicināšanu

 

Sveikas!

Vasarai tuvojoties, arvien svarīgāk man ir rūpēties par skaistiem un veselīgiem matiem. Šodien raksts par visu par un ap matu augšanas paātrināšanu, veselīgāka izskata iegūšanu, biezuma palielināšanu.

1

Lietoju šos visus rakstā minētos līdzekļus jau apmēram 3 mēnešus un rezultātus jūtu noteikti, kā arī pirms nedēļas sāku iekšķīgi lietot slavenos Phyto vitamīnus matu/nagu/ragu veselībai. Bet par to efektivitāti vēl par agru spriest, tāpēc atsauksmes būs vēlāk.

Visi šāda veida līdzekļi paredzēti matu pastiprinātas izkrišanas novēršanai, to augšanas aktivizēšanai, kopējā veselības stāvokļa uzlabošanai. Visvienkāršākais un zināmākais visām noteikti ir DNC matu augšanas stimulators. Pieejami vairāki veidi, bet esmu tieši šo atzinusi par labāko. Tā ir dažādu eļļu miksūra, kuru pirms lietošanas jāuzsilda, jāieklāj, galvenokārt, matu saknēs, pēc tam pāri palikušo arī galos. Varu, liekot roku uz sirds, apgalvot, ka šis ir labākais matus pabarojošais līdzeklis, kuru esmu lietojusi. Pēc nevienas matu maskas mani mati nav bijuši tik piepildīti, gludi. Vairs ne miņas no pūdelim līdzīgiem matiem. Visi smalkie matiņi ir pabaroti, taču ne taukaini. Arī galvas āda ir pabarota, taču mati ātrāk netaukojas. Visvairāk man patīk tā iespēja manuāli izmasēt galvas ādu, iemasēt eļļu, uzlabot asinsriti, papildus arī pabarojot roku ādu. Ražotājs šo iesaka lietot ik pēc 10 dienām, lai pārlieku nenoslogotu matus, ko es arī ievēroju.

Un par galveno efektu – vai tas palīdz matu augšanai? Varu atbildēt ar viennozīmīgu jā, ja vien produkts tiek lietots regulāri un ilgstoši, tas ir ideāls cenas/iegūtā efekta ziņā.

11

Nākamais, jau nopietnāks produkts, kas darbojas tieši uz galvas ādu/matu saknēm. Rene Furterer matu serums ampulu veidā. Vienā iepakojumā jau iekļauts 3 mēnešu kurss. Visas ampulas smuki sasēdinātas kastītē, atliek tikai ņemt pa vienai, uzmanīgi atlauzt un ieklāt matos ar uzgalīša palīdzību, kas arī nāk līdzi komplektā. Lietošana diezgan vienkārša, un tomēr, tā ir sava veida procedūra, kurai ir jāvelta laiks. Visbiežāk es brīvdienas rītā šo ieklāju galvas ādā un visu dienu noturu, vakarā izmazgāju. Kā arī, šim līdzeklim ir īpatnēja, spēcīga smarža, mazliet atgādina visādas zālītes. Produkts vairāk darbojas uz jauno matiņu augšanas veicināšanu, ne tik ļoti uz jau esošo matu stāvokļa uzlabošanu.

Izžūstot matos, tos mazliet tā kā saķepina, kā arī nav iespējams izmasēt galvas ādu, lietojot šo līdzekli. Nezinu kādēļ, bet manā galvā ir pārliecība, ka ar manuālu ādas masāžu un asinsrites uzlabošanu var ļoti palīdzēt matu augšanas procesam.

Kā jau visi šāda mērķa produkti – tas jālieto regulāri kursa veidā, tad arī rezultātus var manīt ar laiku.

Un visbeidzot, serums, kurš lietojams arī ikdienā. Schwarzkopf 3D men.  Nav tik agresīvs pēc iedarbības, ar ērtu iepakojumu. It kā paredzēts vīriešiem, tāpēc arī ērts, bet es izlasīju sastāvu un domāju, kāpēc nepamēģināt. 111Pēc konsistences viegls kā ūdens, gandrīz bez smaržas. Arī iedarbības ziņā šķiet visvieglākais no visiem trim šajā rakstā pieminētajiem. Katrai pudelītei noskrūvējams vāciņš, kura vietā pēc tam var ieskrūvēt vāciņu ar pipetīti, ar kuru tad arī serums tiek ieklāts matos (daudzumu var regulēt pats, nav noteikti vienā reizē jāizlieto viena pudelīte). Šo mierīgi var iepilināt matos un skriet tālāk, nekas jūtams matos pēc lietošanas nepaliek. Ražotājs arī iesaka neskalot ārā. 

Šis produkts noteikti darbojas, bet šķiet, ka nepalīdzēs pavisam trakos gadījumos.

Protams, ir jārēķinās ar to, ka kursa laikā uz galvas parādīsies daudz mazo matiņu, kas rezultātā izskatīsies kā pūka galvas virsū, taču turpinot kursu, tie aug arvien garāki un pamazām iekļaujas pārējos matos. Tā ir nosacīta neērtība, ar kuru šobrīd cenšos sadzīvot.

Kopumā, varu teikt, ka mans eksperiments izdodas, mati aug griezdamies. Protams, saprāta robežās, taču noteikti ātrāk nekā tad, ja nedarītu neko. Bet jāatzīst arī, ka visa pamatā ir sakārtots uzturs, pietiekoši daudz vitamīnu un citu vielu, kas uztur šos procesus organismā, tad jau viss notiks arī bez šādu līdzekļu palīdzības. Un otrādi – šie līdzekļi vieni paši neko daudz nedos, ja uzturs būs grīstē.

Sausu matu īpašniecēm vislabākās būs eļļiņas, savu kārt, taukainu matu īpašniecēm ir vērts izmēģināt Rene furterer seruma kursu, vai arī kādu citu no tamlīdzīgiem produktiem.

Vai pašas esat mēģinājušas šāda veida produktus lietot kursu veidā? Kādi rezultāti? Vai ir izveidojušies favorīti?

Šis ieraksts tika publicēts DNC, Rene Furterer, Schwarzkopf. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

2 Responses to Viss par un ap veselīgu matu augšanas veicināšanu

  1. L saka:

    Sveika! Kur var iegādāties visus minētos produktus?

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s