Jaunums Garnier Fructis thick and gorgeous

 

Sveikas!

Garnier kādu laiciņu atpakaļ nācis klajā ar foršu līniju matu apjomam/kuplumam. Ir arī daži ļoti labi produkti, kuri tiešām pelnījuši ievērību.

Līnijas sastāvā ir inovatīvā molekula FIBRA-CYLANE™, kas rada apjomu, dziļi iesūcoties un piepildot katru matu ar jaunu sastāvu. Mati kļūst kuplāki, mīkstāki, maigāki un elastīgāki. Ar katru lietošanas reizi efekts kļūst pamanāmāks.

garnier

Sāksim ar šampūnu – šis ļoti patīkami smaržo, ir ekonomisks, kā arī labi attīra. Maniem matiem dod to gurkstoši tīro sajūtu.

Kondicionieris – šis diemžēl savas cerības neattaisno – pēc tik attīroša šampūna maniem matiem prasās kaut kas spēcīgākas iedarbības. Šis ir ļoti vieglas iedarbības, nav biezs. Mati it kā tiek mitrināti, bet nav tās zīdīgo matu sajūtas, kas ļoti bieži ir pēc kondicioniera lietošanas. Tomēr duetā ar citiem, maigākiem šampūniem, šis kondicionieris izpildās lieliski. Man ļoti patīk smarža, kas pēc lietošanas vēl brītiņu saglabājas matos.

Kolekcijā divi jauni interesanti produkti, kuriem vērts pievērst uzmanību.

Lenght Plumper serums matu galiem nodrošina papildus biezumu plāniem matu galiem, lai mati izskatītos apjomīgi no saknēm līdz pašiem galiņiem. Konsistence vairāk uz gēla/želejas pusi, nekā seruma. Galvenā sastāvdaļa Fibra-Caylane. Plusiņš, ka sastāvā nav spirts. Pēc vienas lietošanas reizes mati kļūst biezāki, it kā būtu vairāk matu. Mati kļūst stiprāki un izturīgāki. Man šis produkts patīk, taču to ir jālieto atsevišķi no citiem sērijas produktiem, kā arī ļoti mazu daudzumu matu galos, citādi maniem matiem ir par daudz.

Blow out krēms paredzēts matu žāvēšanai ar fēnu biezākiem , apjomīgākiem matiem ar karstuma aizsardzību. Bagātināts ar Fibra-cylane un granātābola ekstraktu. Man patīk matos lietot nogludinošus līdzekļus, kad plānots lietot matu taisnotāju. Ja tas vēl aizsargā no karstuma – perfekti. Šis matus nepadara smagus (ir sajūta,ka matos vispār nekas nav likts), dod patīkamu aromātu. Par karstuma aizsardzību var spriest tikai ilgākā laika posmā – pagaidām viss ļoti patīk.

garnier 2

Visai līnijai piemīt salda, Garnier raksturīga smarža. Šī līnija papildināta ar granātābolu ekstraktu(?), pieļauju, ka smaržai arī jābūt tādai. Nu ļoti meitenīgi un saldi.  

Kad esam tikušas galā ar matu attīrīšanu un žāvēšanu, pienācis laiks veidošanai. Nākošo produktu lieto jau sausos matos.

garnier mass maker

Mans līnijas favorīts – mass maker.  Atšķirībā no sausā šampūna Mass Maker saglabā ieveidotus matus. Mass maker nepadara matus stīvus. Tam piemīt 24h noturība un efektu ir iespējams atjaunot vienkārši sabužinot matus dienas gaitā.

Mikrominerāli sastāvā sniedz tekstūru, līdzīgi kā sausais šampūns(bet vēlos pieminēt, ka šis produkts nedos to tīru matu efektu, ko sausais šampūns), nostiprinošs polimērs sniedz ilgstošu noturību kā matu lakai + silikona eļļa pievieno maigumu, lai neitralizētu stīvumu.

Protams, iesaku neaizrauties un nelietot visus līnijas produktus vienā reizē, bet prātīgi sabalansējot visus produktus un izvēloties pareizās kombinācijas – iespējams iegūt patiešām satriecošus matus par budžeta klases līdzekļiem.

Vai ziniet vēl kādus labus matu apjoma līdzekļus?

*Paldies zīmola pārstāvjiem par iespēju izmēģināt produktus. Tas nav ietekmējis manu viedokli.
Šis ieraksts tika publicēts Garnier ar birkām . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s