Pavasara sākums

Sveikas!

Nu gan labs laiciņš pagājis, kopš te esmu iegriezusies. Ne bez iemesla. Neesmu vienkārši aizmirsusi par šo visu vai slinkoju, bet ir ļoti daudz ko darīt. Atklāti sakot, man ļoti pietrūcis šī visa. Jūs visu, manas lasītājas un blogeres/kolēģes. Esmu turējusi roku uz pulsa, bet mazliet pakāpusies maliņā kādu laiku jau, taču nu šķiet, ka iespējams, man atkal ir spēks atsākt darboties arī te. Šis būs pārdomu raksts. Ja neinteresē, nelasiet. Produktu apskati un visi jaunatklājumi sekos pavisam drīz. tumblr_static_tumblr_m9inacmftf1qid52zo1_500_large

Pēdējo mēnešu laikā esmu pastiprināti pievērsusies personīgajai pašizaugsmei, veselības uzlabošanai, sākusi nodarboties ar jogu, mainījusi savu ikdienas ritmu, izbeigusi rutīnu savā ikdienā…  un tas viss tiešām palīdz pacelties mazliet augstāk sajūtu līmenī. Ir vieglāk, foršāk, pozitīvāk. Esmu arī 98% atteikusies no gaļas uzturā. Un nē, tas nav principu pēc vai modes kliedziena dēļ, bet vienkārši tā pati jūtos labāk. Mēs patiešām esam tas, ko mēs ēdam. Domas ir gaisīgākas, prāts ir mierīgāks, rīcība ir racionālāka, mērķi ir cēlāki. Iekšējā sajūta, ka būs arvien labāk un labāk.

Tāpat arī cēlāku mērķu labad esmu ievērojusi tā saukto spending-ban. Un tas man ir šokējoši atvēris acis un licis paskatīties cik patiesībā daudz naudas aiziet visādos sīkos nieciņos. Es būtu varējusi diezgan krutu mašīnu nopirkt pa visu savu blogošanas laiku, ja ne šī mana kosmētikas atkarība… 😀 Tas tā, pa jokam. Taču atgriežoties pie nopietnas nots, es patiešām apkritu to summu ieraugot. Tagad esmu sevi turējusi rokās un pat nemaz vairs tā neprasās skriet un pirkt katru jaunāko lūpu krāsu utml. lietu. Kā jau spending-ban ietvaros, man arī ir mērķis samazināt mājās esošo iepakojumu daudzumu un tas arī izdodas. Par Dior BB krēmu gan žēl, ka beidzies, bet tā noteikti būs pirmā lieta, pēc kuras skriešu!

Superīgu jums visām pavasari, tas ir jau tepat aiz stūra un gaida mūs priecīgas, skaistas un smaidīgas! 😉

Šis ieraksts tika publicēts citi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

7 Responses to Pavasara sākums

 1. Zanda saka:

  Prieks, ka esi atgriezusies ierindā! Katru nedēļu ieskatījos vai nav kaut kas jauns uzrakstīts, bet tagad tiešām priecājos, ka esi atpakaļ. 🙂
  Daudz kas ir mainījies, bet man prieks, ka tas tev ir palīdzējis pilnveidot sevi kā personību un sajusties labi 🙂 Tas ir pats galvenais!!

 2. Annija saka:

  Prieks tevi atkal redzēt, nu, lasīt 🙂 Es arī labu laiku dzīvoju ar permanentu ne nu gluži spending ban, bet vismaz ļoti labi apdomātus tēriņus kosmētikai. Blogojot var ātri aizrauties un izgrūst naudu lietās, kas nav vajadzīgas, un apetīte jau tikai pieņemas spēkā… Tas arī viens no iemesliem, kāpēc cenšos dažādot tēmas blogā un domāt plašāk.

 3. lemaya saka:

  tik labi tevi saprotu 🙂 iesaku izlasīt grāmatu ” Sievietes karma ” man klientes ieteica un ir tiešām super. Patreiz pirktāko gāmatu topa 2 vietā.
  Spending ban arī ir tagad mans draugs līdz 5. aprilim 🙂 mans gavēnis. Arī sapratu, ka man nekas netrūkst un īsti pat nav nepieciešams. Vēl jāsaņemas drošāku roku izsviest visu, kas novecojis un nokalpojis.
  Par gaļas neēšanu es priecāšos kopā ar tevi, man jau 2 ar pus gadi kā rinķī 🙂 liels prieks par sajūtām.
  Patīkami apmainīties ar šādām līdzīgām emocijām šādos rakstos 😉
  Superīgu tev dienu!

 4. ilze saka:

  Sveicieni:) man prieks ,ka uzradies,man patik tas ka Tu raksti.. atkal gribejas padalities.. lai ar savu piemeru paraditu ka garigums netrauce skaistumkopsanai un blogosanai.. es pati esmu reiki skolotaja, engelu terapete un ekstrasense kuras ikdienas darbs ir garigs.. gan konsultacijas , meditacijas, seminari… bet tas nav trauceklis lai miletu sieviskigas izpausmes.. nav jaizvelas starp garigo un materialo jo viss ir vienots kopums.. rakstu divus blogus smalkapasaule.blogspot.com un sieviskiba.blogspot.com ka ari http://www.smalkapasaule.lv
  es ticu, ka mes visi varam garigi augt nezaudejot sazemesanos caur ikdienas mirkliem un sieviskiem priekiem;)

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s