The body shop jaunums – Smoky poppy kolekcija

Sveikas!

Šī gada Valentīndienas kolekcija no The body shop puses – smoky poppy. Šiks piesātināti melns fons, spilgta un sarkana magone –  tik izsmalcināti un romantiski, un pavedinoši. 566

Pilnīgs jaunums, tāpēc šie arī ir tikai mani pirmie iespaidi par kolekciju. Taču principā, TBS produkcija mums ir zināma un lielākoties, vienīgais, kas mainās, ir produkta smarža. Piekritīsiet? Kolekcijas pamatsmarža ir viegla, taču noteikti ziemīga. Pirmajā brīdī šķita tāda nopietna, nobriedusi. Noteikti ne jaunai meitenei piemērota, taču tā ir gaumes lieta. Es nezinu kā smaržo īstas magones pļavā, bet tas noteikti ir kaut kas uz šo pusi. Aromāts pavisam nedaudz atgādina pavisam nesen bijušo svētku notis, taču tas nav tik izteikts. Viegls, piezemēts, pilnīgs aromāts.  Domāju, ar šo aromātu daudziem būs mīlu/ienīstu attiecības.

Ķermeņa sviestam klasiskā, mums jau ierastā, konsistence, kas uz ādas sasilstot pāvēršas pavisam patīkamā krēmā, kurš diezgan ātri iesūcas un atstāj ādu izteikti maigu un samtainu. Produkta smarža ir noturīga, taču piezemēta. To sajutīsiet tikai jūs un jūsu partneris. Lietoju to vakarā pēc dušas un vēl nākošajā dienā aromāts ir saglabājies uz ādas.

Vannas bumbas dikti foršas, ādā pēc vannošanās nav sausuma vai savilktas sajūtas, aromāts piezemēts, bet viegli īpatnējs. Šeit es sajutu nedaudz citas notis, nekā ķermeņa sviestiņā.

Esmu lasījusi, ka guļamistabā vajag ik pa laikam ienest noteiktu devu magones, lai pastiprinātu kaisli un erotiku. Man vienmēr pie sienas ir karājusies glezna ar skaistu magoņu lauku, bet es ticu, ka var arī šādi – ar smaržu. It īpaši uz Mīlestības svētkiem – piedomājiet, dāmas. 🙂

56 Kolekcija veikalos ap svētku laiku. Noteikti iemetiet aci un degunu smaržīgajos produktos, ja nu sakārojas šajā smaržā ietērpties Valentīndienā, kas vairs nav aiz kalniem.

*Paldies laipnajiem TBS pārstāvjiem par iespēju izmēģināt šo jaunumu. Jāsaka, ka tas nekādā veidā nav ietekmējis manu viedokli.
Šis ieraksts tika publicēts The body shop ar birkām . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

5 Responses to The body shop jaunums – Smoky poppy kolekcija

  1. Arta saka:

    man ļoti patīk dizains – krāsu kombinācija it kā tik klasiska, bet tajā pašā laikā eleganta. 🙂

  2. Tik neierast dizains no TBS. Nav pierasti košās un jautrās krāsas. Par vannas bumbām būs jāpainteresējas vairāk 😉

  3. Elīna saka:

    Izskatās interesanti, noteikti apskatīšu un apostīšu 🙂

  4. iewishbest saka:

    Noteikti gribēšu pasmaržot.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s