Vasaras favorīti (3)

Sveikas!

Noslēdzošā daļa īsam apkopojumam par to, kas man īpaši iepaticies šīs vasaras laikā. Neizplūdīšu garās runās, jo viss tāpat būs skaidrs. Ķeramies pie lietas.

11111

Glamglow SuperMud Clearing Treatment attīroša sejas maska – uz mālu bāzes, sola novērst pūtītes, melnos punktus, ādas taukošanos, samazināt poras, palīdz dziedēt skujoties gūtās traumas, nomierina sakairinātu ādu, cīnās ar pigmentāciju,…un ko tik vēl ne. Baigie solījumi no viena maza maskas bundulīša. Bet man jāsaka, ka maska ir dikti iedarbīga un laba, kā arī tai piemīt viens no spēcīgākajiem savelkošajiem efektiem, kamēr tā žūst uz sejas. Pēc lietošanas reizēm manāms neliels apsārtums, ādu nesausina, tikai padara gurkstoši tīru. Efekts noteikti ir un man ir liels prieks, ka radās izdevība izmēģināt šo kulta produktu.

Vienīgais, es nevienā atsauksmē pirms tam nebiju manījusi komentārus par tās smaržu. Un tā ir diezgan intensīva. Es pat teiktu – uzbāzīga! lakricas/anīsa smarža, kas jūtama visu maskas lietošanas laiku. Esmu viens no tiem cilvēkiem, kuram ļooti nepatīk šī smarža, bet maskas efekta dēļ var pieciest!

Bet vai tā ir savas cenas vērta? Laikam jau nē.

Osis+ dust it texturizing powder – matu pūderis tām dienām, kad mati šķiet pārāk vijīgi, pārāk plāni, pārāk nekādi. Šis nebūs nekāds sausais šampūns vai matu push-up pūderis, bet gan līdzeklis, ar kuru var panākt matos tekstūru. Plus tam ir arī neliela fiksācija, līdzīgi kā matu lakai. To ir diezgan sarežģīti aprakstīt, bet lietoju šo dienās, kad mati šķiet pārāk plāni, taču nav tik taukaini, lai prasītos pēc sausā šampūna. Produkts izcili labs un katrai reizei vajag pavisam nelielu šķipsniņu. (Ja ir vēlme pēc šī – iesaku sūtīt no ārzemju interneta veikaliem, kur bieži var uzķert atlaides. Latvijā pārdodas Stockmann, Douglas par nepieklājīgi augstu cenu, diemžēl. )

Vichy antiperspirants – dikti labs smērējamais dezītis ar lielisku smaržu un iedarbību. Izlēmu, ka beigšu indēt pasauli sev apkārt ar pūšamajiem un pārslēgšos uz šādu. Par šo bija daudz labu atsauksmju un man tām ir tikai jāpiekrīt. Labs produkts. Turklāt, liekas, ka ekonomisks. Atzīšos, ka īsti nekad šādus roll-on tipa antiperspirantus neesmu izlietojusi līdz galam, tāpēc nemaz nezinu kā pateikt, kad pienāk tas gals? 😀

CHI Silk infusion serums matiem – mans svētais grāls matiem. Vislabāk man viņa efekts patika, kad man bija gari mati, tāpēc tagad mazliet iepauzēju, kamēr mati paaugās. Par pašu produktu jau tik daudz esmu runājusi, ka jūtu – šoreiz pietiek. Manas domas nav mainījušās.

 

Šis ieraksts tika publicēts CHI, GlamGlow, Osis, Vichy. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

2 Responses to Vasaras favorīti (3)

  1. Liliann saka:

    Uh nu forši tev tie favorīti,sagaidīju visas trīs daļas. Jipī. Ceru,ka kādreiz izdosies izmēģināt glamglow un Madaras masku! :))
    Tad jau drīz jāgaida tavi rudens mīluļi!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s