OOTD 25.09.14.

Sveikas!

Sen nav bijuši šāda tipa raksti no manas puses, tāpēc nodomāju, ka laiks atkal vienam tādam.

3223

Šādās aukstās un lietainās dienās izvēlos kaut ko plānāku uzģērbt apakšā, taču jaku man noteikti vajag tādu, kurā var mīļi un mīksti “ieritināties “. Neaizmirstu arī par siltākiem aromātiem, kurus vasarā lietot negribējās, bet šādā rudens dienā nav nekā labāka kā smaržot pēc vaniļas cepumiem, vai ne?

Papēžu zābakos mēģinu atrast balansu starp augsti, bet ērti. Kā arī, pēdējā laikā esmu kritusi uz clutch somiņām. Dīvaini, bet pārdzīvoju visu modes sprādzienu bez nevienas tādas, taču tagad vajag visas! 😀 Ļoti ērts izgudrojums dienām, kad nekas daudz somā nav jāliek.

Kādas ir jūsu izvēles apģērbam un aksesuāriem šajā rudenī?

Šis ieraksts tika publicēts OOTD. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

6 Responses to OOTD 25.09.14.

 1. Sveika! Man ļoti patīk auskariņi un zābaki! 🙂 Smuki noformētes raksts. Tieši tā, rudenī var atļauties “smagākas” un saldākas smaržas, man tas ļoti patīk. 🙂 Man nav nevienas cluch tipa somiņas, drīz būs jāizlabo šo situāciju. 🙂 Kaut kā tieši esmu iekāpusi bezpapēžu zābakos, man biežāk šoruden uzvar ērtums. 🙂

 2. bigalise saka:

  ooo, esmu iemīlējusies zābakos! KUR?

 3. bginta saka:

  Zaabaki fantastiski…ar apgerbu un apaviem ir traki, nekaa iipashi nepatiik veikalos, kkur vienmeer ir pie kaa piechakareties, saaku domaat varbuut staigaat nu kaa lupatlasei, tachu vienalgi, nekas no taa dzivee nemainaas…visgrutaak ir nopirkt velju kas man patiik….

  • scentivory saka:

   Man arī kādreiz tā bija, ka it kā viss ok, bet vienmēr varēju kaut kur piekasīties. Bet tad sapratu, ka nekā perfekta nav un pieveru acis uz tām sīkajām nepilnībām 🙂 Otrs variants būtu pašai sākt sev šūt apģērbu 😀
   Visbiežāk jau ir jāizvēlas starp ērti un skaisti 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s