Ķēriens jeb jaunumi no Ķēriena, Drogām un Dove

Sveikas!

Izlasīju, ka 30.jūn Barona ielas veikals “Ķēriens” veras ciet. Tur notiek noliktavas izpārdošana, dažām lietām līdz pat 80% atlaide. Dikti cerēju dabūt kādu no Sally Hansen lakām vai ko tādu, taču, kad biju aizgājusi, tur viss jau bija izķerts. Paņēmu sarkanos mālus un kaudzi salvetes mazajās pacinās(bildē nav) par smieklīgām naudiņām. 44

Un tad, protams, vajadzēja vēl satērēties, kamēr slēpos no lietus Drogās. Maska kājām – man solīja, ka esot laba. Dzeltenais ir pret-ērču un pret-odu līdzelis Jāņiem. Esot ar visdabīgāko un patīkamāko smaržu, ja nu tas vispār ir iespējams. 51Un atradu arī patiešām identiskas L’oreal un Maybelline lakas. Testēsim. Kā arī nopirku oranžo. Cerēju, ka būs mierīga, lai var uz darbu krāsot, bet izrādijās baigi spilgtā. Varbūt pietaupīšu savam give away, kas lēnām tiek plānots uz bloga dzimšanas dienu jūlijā.

Kā arī – aptiekā paķēru plāksteru rulli (iekšā 5m). Šie ir tiešām labi, jo neslīd nost un savu darbiņu pilda, tikai vienmēr jānēsā līdzi šķērītes, lai ir ar ko nogriezt. Manas kājas kaut kā ar parastajiem plāksteriem nedraudzējas – visi kā viens slīd nost.

2Un mīļš paldies Dove par jauko maisiņu ar visādiem labumiem un manu mīļāko roku krēmu. Bildes no pasākuma sekos. 🙂

333Kā jums iet ar iepirkšanos pēdējā laikā? Man vienmēr lietus laikā sanāk vairāk kā saulainās dienās.

Šis ieraksts tika publicēts Beauty Formulas, citi, DNC, Dove, Garnier, Kiwi, L'oreal, Maybelline, Nivea ar birkām , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

2 Responses to Ķēriens jeb jaunumi no Ķēriena, Drogām un Dove

  1. Zanda saka:

    Jau minēju, ka esmu pirkumu ziņā kā no laivas izmesta. Nekas nepatīk, neko negribas. Šodien tik sevi piespiedu nopirkt ķermeņa skrubi un viss. Laikam jāsāk aktīvāk tērēt, lai tik kaut kas atkal gribētos 🙂

  2. Troya saka:

    Labi pirkumiņi un dāvānas. Nemaz nezināju, ka tāds veikals eksistē 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s