KIWI Foot Silk

Sveikas!

Esmu mazliet nomainījusi savu ierasto darba vidi un tā kā tagad ikdienā daudz jo daudz stundas jāpavada uz kājām, arvien vairāk un vairāk sāku interesēties par dažādiem līdzekļiem, kas man šo procesu spētu padarīt mazliet baudāmāku. Ja tas vispār ir iespējams.

kivi

Šodien par burvīgu līdzekli, kas it kā sola aizsargāt kājas pret kurpju radītiem noberzumiem un uzturēt pēdiņas svaigas un sausas visas dienas garumā.  Ražotājs vēsta, ka šis ir aerosols ar dabīgā zīda daļiņām, kuras it kā pārklāj ādu un pasargā to no noberzumiem un svīšanas, kā arī apkārtējās vides.

Pirms lietošanas to ir jāsakrata un jāuzsmidzina uz pēdu ādas 15cm attālumā.

Sajūtu ziņā varētu šo salīdzināt ar silikona grima bāzes uzklāšanu uz sejas, bet šeit – uz kājām un pūšamā formātā. Āda tiešām paliek zīdaina un slīdīga. Līdzeklim piemīt diezgan spēcīga zemeņu/aveņu smarža, kura jūtīgākiem deguniem var arī nepatikt. Nu gandrīz vai nevajag vairs lietot smaržas, ja lieto šo. Bet paldies dievam, smarža dienas gaitā izgaist/pazūd no jūtamības zonas (vai arī mans deguns vienkārši pierod?). Toties pēdiņas un kurpes nekad nesmaržos pēc sviedriem.

Diemžēl jāsaka, ka pret noberzumiem šis nepasargā. Ja kurpes patiešām berž, tad arī ar šo berzīs. Pret to var pasargāt tikai plāksteris. Būsim reālas. Bet par pēdu svīšanu – ikdienā nesaskaros ar tādu problēmu, tāpēc nevaru to komentēt.

Iepakojums ir dezodoranta veida un ir diezgan ērts, nekas netek ārā, pats produkts pūšas akurāti un precīzi. Tilpums tikai 100ml, tāpēc ērti iemest somiņā un paņemt līdzi.

Kopumā labs produkts, bet noteikti nav pirmās nepieciešamības prece. Ja ir interese par tādām lietām, tad iesaku izmēģināt.

Vai jūs lietojat kāju dezodorantus/atvēsinošus sprejus vai ko tamlīdzīgu? Kuri jums vislabāk patīk? 🙂

 

Šis ieraksts tika publicēts Kiwi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

8 Responses to KIWI Foot Silk

 1. Liliann saka:

  Es lietoju, tagad man ļoti patīk Fuss Wohl kāju dezītis. Var nopirkt Drogas, ir mazais un lielais, man tieši ir mazais 50ml, arī forši paņemt līdz,lēti maksā (0,99 c – mazais) smaržo tā citrusīgi. Bet ir visādi lietoji, Avon, CCS spreju, u.c. smidzināmie, tomēr priekšroku dodu dezīšveidīgajiem.
  Vienreiz saņēmu dāvanā Mamma Mio Lucky Legs atvēsinošu kāju želeju, ka es saku, vnk svētlaime,atvēsina kārtīgi, nevis uz minūti, bet jāsūta no interneta un visai dārgs tas brīnums, visādas alternatīvas esmu mēģinājusi, nekas nestāv pat tuvumā. Tāds tev noderētu pēc kārtīgas darba dienas uz kājām.

 2. Karlīna saka:

  Kur šo var iegādāties?

 3. Pārbaudītas vērtības ir Akileine Phyto (zalganzilās tūbas) sērija – gan atvēsinošā želeja,gan dezodorants, kā arī no sarkanās sērijas ledus gels pēdām. Pārliecinoši līderi nogurušām kājām karstā laikā.
  Profilaksei lietoju arī krievu krēmu Sofija ar dēļu ekstraktu nogurušām kājām, nopērkam gandrīz jebkurā Rīgas aptiekā,
  Arī Clarins Energizing emulsija nogurušām kājām ir pārbaudīta vērtība, Šo līdzekli droši var smērēt uz kājām, nenovelkot zeķes vai zeķubikses kājās, labi iesūcas un pilda savas funkcijas kā ziežot uz plikas ādas, kā arī neatstāj nekādus traipus.

 4. Zanda saka:

  Šādas lietas parasti nelietoju, tāpēc bija interesanti uzzināt par šādu kāju zīdu/silikonu. 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s