Cococare 100% kokosriekstu eļļa un oil-pulling

Sveikas!

Kas var būt vēl labāks, iedarbīgāks un dabīgāks par šo – kokosriekstu eļļu? Ja runa iet par to 101 pielietojumu šim brīnumam, manuprāt, nekas. Bet tad atkal, kas it kā der visam var arī nederēt nekam, vai ne tā?

1222

Šī konkrētā ir pilnīgi bez smaržas. Istabas temperatūrā tai ir cieta konsistence, taču pietiek to mazliet pasildīt siltā ūdenī, lai tā jau iegūtu lietojamu konsistenci. Ja runājam par pielietojumu, pirmais man prātā nāk ķermeņa mitrinātājs, nevis cepamā eļļa vai vēl sazin kas. Man patīk šo ķobīti vienkārši ielikt dušas kabīnē, un kamēr es daru savas lietas dušā, viņš kūst, lai es to varētu pēc dušas lietot.

Par šo konkrēto kokosriekstu eļļu man nav daudz ko stāstīt, jo tā ir 100% tīra, bez smaržas, arī bez garšas, baltā krāsā, bez piejaukumiem. Man liekas, ka tieši tāda, kādai jābūt.

Es negribu teikt neko sliktu par parastajiem ķermeņa krēmiem, bet cilvēkiem, kuri ir alerģiski, jūtīgi utml. vislabākais risinājums ir atgriezties pie dabas, pie tīrām lietām, kur nav iejauktas ķimikālijas, kur viss ir dabīgs.

Līdz šim brīdim, tieši kokosriekstu eļļa ir viens no maniem mīļākajiem ādas mitrinātājiem, taču ir vēl 101 cits veids kā to var lietot.

Visinteresantākais, ko esmu dzirdējusi ir eļļas skalošana pa muti (oil-pulling), ar kuras palīdzību no organisma tiek izvadīti liela daļa toksīnu. Vai kāda no jums ir to mēģinājusi? Rezultātā cilvēka organisms pats paliekot veselīgāks, zobi baltāki, smaganas veselīgākas, pats cilvēks mazāk slimo utt. Vienīgais mīnuss – sākumā tas liekas nu ļooti pretīgi – ņemt mutē eļļu un 10 min skalināt to pa muti, līdz rodas emulsijai līdzīga konsistence? Man pagaidām bail saņemties uz ko tādu. Vai jūs varētu?

12222Šī konkrētā nopērkama iherb.com plašumos, dažādos tilpumos. Cococare firmas kokosriekstu eļļa pēc atsauksmēm bija labākā no tur pieejamajām, taču tur ir vēl citas firmas, no kurām katrs var izvēlēties savām vajadzībām atbilstošāko variantu.

 

 

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts Cococare ar birkām , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

13 Responses to Cococare 100% kokosriekstu eļļa un oil-pulling

 1. Signe saka:

  Es gribētu pamēģināt to oil-pulling, nesen pārvācos un izmetu lielo koko-eļļas pudeli laukā, sasodīts. 😀 Bet manta laba, es liku matos. 🙂

 2. Zanda saka:

  Es zinu, ka ir sievietes, kas tiešām eļļu tur tās 10 mīnūtes mutē, un, jā, apgalvo, ka veselība uzlabojas. Es gan pati neesmu mēģinājusi, bet skats no malas jau vien ir labs, ka kāds kaut ko jaytā, bet mute pilna ar eļļu! 😀

 3. Elīna saka:

  Interesanti, vajadzētu pamēģināt to skalināšanu 🙂

 4. Sabīne saka:

  Es esmu mēģinājusi, noturējos nedaudz virs nedēļas, jo eļļa beidzās. Sajūta interesanta, bet nav tik traki..:)
  VIsgrūtāk man liekas, ka ir noturēt kokosriekstu eļļas krājumus, lai ir vispār ar ko skalot, jo pie mums es vēl neesmu atradusi draudzīgu cenu + kārtīgu eļļu, bet sūtīt no iherb ir visai ilgi..

 5. bigalise saka:

  es savējo arī biju sūtījusi iherbā no now foods, bet nesen izmetu, jo man ilgu laiku nostāvējusi nelietota un man likās, ka jau veca. neesmu tik čakla nedz matos, nedz ķermeņa zieķētāja 🙂 tagad gribu atkal pasūtīt. dzirdēju, ka pankūkas esot labi uz tādas cept 🙂

 6. Renāte saka:

  jā kokosriekstu eļļa ir makten laba lieta, man pašai mājās ir nerafinētā eļļa, attiecīgi viņa smaržo, dievinu smaržu, vienīgais mīnuss nerafinētai eļļai tāds, ka nav ieteicams lietot sejai..kas gan var būt labāks skaistam iedegumam, kā kokosriekstu eļļu uzziest un parādīties saulītē…ātri un efektīvi tiec pie brūnuma…

 7. sugarmakeup saka:

  Man ir tāda pati eļļa 🙂 Bet skalot ar viņu muti es nevarētu 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s