DABBA ziedu un lapu izsmidzināmie ūdeņi

Sveikas!

Kā jūs atvēsinaties šajā karstumā? Iepriekš es to darīju ar ledus gabaliņiem, taču tad es iepazinos ar DABBAs ziedūdeņiem, kurus arī var turēt ledusskapī, pietam tie ir smaržīgi un ar dažādām papildus ekstrām, kuras parastam ledus gabaliņam nepiemīt.

54Lai iepazītos, es sev izvēlējos izmēģinājuma komplektu “Spēks no meža”. Trīs izsmidzināmi ziedu un lapu ūdeņi jeb toniki, paredzēti sejas kopšanai, visi kā viens burvīgi. Gaumes jautājums tikai par smaržām. Teikšu godīgi, pēc apmēram mēneša ilgas lietošanas, iedarbības ziņā nekādu lielo atšķirību nejūtu – visi ir labi, iedarbīgi, nav lipīgi. Atšķirība priekš manis ir tikai smaržā.

Meža aveņu lapu ūdens. Maigs un atsvaidzinošs ūdens jauktas ādas kopšanai.  Gatavots no mežonīgākajām, sulīgākajām savvaļas aveņu lapām. Smaržo pēc īstuma.  Uzklāj sev sauli, kas tipinājusi pa pašām pirmajām, zaļākajām dzinumu lapiņām.  Ķer, izsmidzini tieši uz sejas, krūšu un kakla ādas. Vari izmantot arī maigu vates spilventiņu. Sastāvs: Rubus Idaeus leaf water*, Leuconostoc/Radish root ferment filtrate

Šis šobrīd ir mans mīļākais ziedūdens. Tam ir tiešām patīkama aveņu tējas smarža. Tas lieliski tiek galā ar lieko sebumu uz taukainas ādas. Un tas patiešām ir atsvaidzinošs un maigs, nožūstot aiz sevis neatstāj lipīgu kārtiņu. Izsmidzinās migliņas veidā, tā ka var lietot arī uz uzkrāsotas sejas – nekas nekur neizplūdīs. Labākam efektam iesaku turēt ledusskapī.

Bērza lapu ūdens. Dziļš, attīrošs toniks jauktas un taukainas ādas kopšanai. Gatavots no svaigām, pavasarī ievāktām bērza lapām. Piever acis, iesmaržo, izsmidzini tieši uz sejas, krūšu un kakla ādas – lai pulsē, iedvesmo. Vari izmantot arī maigu vates spilventiņu.  Lietot arī skaistu matu un galvas ādas kopšanai, pēc skūšanās vai epilācijas, pirts procedūrās. Sastāvs: Betula Pendula (Birch) leaf water*, Leuconostoc/Radish root ferment filtrate.

Šis ūdens tiešām atgādina man pirti. Smaržas ziņā. Kad tikko sasietas bērza slotiņas tiek izmērcētas ūdenī, lai pēcāk varētu ar tām pērties. Tā smarža, kas paceļas gaisā pašā pirtī, kad lietojam šīs bērza slotiņas. Pasakaini.

Viršu ziedūdens. Attīrošs un nomierinošs toniks normālas ādas kopšana. Gatavots no tīrākajos Latvijas silos ievāktiem viršu ziediem. Uzziedi. Izsmidzini tieši uz sejas, krūšu un kakla ādas. Vari izmantot arī maigu vates spilventiņu. Iedvesmos arī pirts rituālos. Sastāvs: Calluna Vulgaris (Broom Heather) flower water*, Leuconostoc/Radish root ferment filtrate.

Lasi arī par ābolu ūdeni Elīnas blogā.

Vai arī tu savā ikdienā esi ieviesusi šādus izsmidzināmos ūdeņus sejas atsvaidzināšanai?

 

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts DABBA ar birkām , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

4 Responses to DABBA ziedu un lapu izsmidzināmie ūdeņi

  1. Betija Vuu saka:

    šie pagaidām višlistā, šobrīd sevi darbībā rāda Dzintara izsmidzināmais ūdentiņš 🙂

  2. Zanda saka:

    Dzintara ūdeni tieši izlietoju, būs jāmeklē kaut kas jauns. Domāju par šiem, bet esmu noskatījusi vēl vienu atsvaidzinošo mistu. Tad nu redzēs uz kuru roka vairāk stiepsies, kad uznāks karstuma vilnis.
    Šitos Stockmanā varēja nopirkt?

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s