Jaunums: L’oreal Prodigy matu krāsa (piedalies izlozē un izmēģini)

Sveikas!

Jau atkal jaunums matu krāsu tirgū, šoreiz no L’oreal – jaunā matu krāsa Prodigy! Kā arī iespēja piedalīties izlozē un iegūt balvā šo matu krāsu! LOreal-PRODIGY

100 gadus pēc matu krāsas izgudrošanas L’Oréal atklāj eļļas matu krāsošanas tehnoloģijas īpašu spēku. Mikroeļļa uzlabo matu krāsošanas sistēmas iedarbību. Bez amonjaka. Krāsa atklājas matu šķiedras kodolā, tā ir apbrīnojami izsmalcināta.
„Šīs inovācijas pamatā ir īpaši smalka eļļas mikropilienu dispersija, piešķirot matiem niansētu toni ar sevišķi precīzām nokrāsām, kas atgādina daudzus dabīgo matu toņus. Optiskā mikroskopija uzrāda ļoti smalku un organizētu tekstūru, jo mikroeļļu tehnoloģija izkliedē krāsu uz matiem viegli un īpaši precīzi no matu saknēm līdz pat galiem, kā rezultātā izskatās it kā mati nemaz nebūtu krāsoti. Tie ir dabiski skaisti. Tādējādi M-Ot panāk, ka matu krāsa kļūst ļoti līdzīga dabīgajiem toņiem. Turklāt rezultātu vēl vairāk pastiprina vesela virkne īpaši precīzu nokrāsu.

Pati gan vēl neesmu mēģinājusi, bet izlausās dikti labi! Turklāt, šeit vari piedalīties izlozē un kas zina -varbūt tieši tu būsi viena no 100 uzvarētājām, kurām pirmajām būs iespēja izmēģināt PRODIGY.

*Attēls no L’oreal mājas lapas

 

Šis ieraksts tika publicēts L'oreal. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s