Scentivory favorīti – marts

Sveikas!

Pagājšmēness neaizrāvos ar dekoratīvās kosmētikas lietošanu, jo sanāca 2 no 4 nedēļām pavadīt slimības gultā, bet visu pārējo laiku centos atgriezt ādā tās mitruma līmeni. fav

Un lielisks palīgs cīņā ar sagurušu/samocītu/pelēku ādu ir PO skābju pīlings. Tas ir pietiekoši maigs, lai lieki nekairinātu jau tā savārgušo ādu, taču reizē efektīvs un spēj veikt savu galveno uzdevumu. Vēl aizvien esmu sajūsmā par šo. Plašāka atsauksme te.

Pēc kārtīga pīlinga manai ādai bija nepieciešams malks spirdzinoša ūdens jeb Avenės soothing moisture mask, par kuru rakstīju te. Lieliska maska, kas pāris minūšu laikā rada to efektu, ko angliski sauc “plumped”. Āda tiešām jūtas dziļi mitrināta un nekas nekur vairs nevelk. Pazūd sausuma radītās mazās krunciņas, āda kļūst maigāka.

Jaunatklājums šomēness – TRESemmė šķidrais zelts jeb matu serums. Piemērots smalkiem matiem, ir ļoti viegls, konsistences ziņā gandrīz kā ūdens, taču spēj savākt spurainus matu galus un piešķir tiem brīnišķīgu smaržu un spīdumu. Atsauksme tuvākajās dienās.

fav2No saviem krājumiem izvilku jau sen, sen aizmirstu lūpu krāsu, kura gan man sākumā ļoti nepatika, taču tagad esmu to iemīlējusi – L’oreal paris Carese tonī Aphrodite Scarlet 06. Tā ir viegla, mazliet ietonē lūpas. Taču jālieto virs lūpu balzāma, jo sausina. Lieliski darbojas duetā ar Dior lip maximizer. 🙂

Ko jūs esat iecienījušas pēdējā laikā? Bez kā jūs nevarat iedomāties savu dienu?

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts avėne, L'oreal, Planeta Organica. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

4 Responses to Scentivory favorīti – marts

  1. Laura saka:

    Pēdējā laika jaunatklājumi un favorīti ir Aussie matu kopšanas līdzekļi, īpaši 3 minute miracle intensīvais kondicionieris 🙂 Kā arī Catrice lūpukrāsas.
    Gaidīšu atsauksmi par Tresemme! 🙂

  2. Zanda saka:

    PO pīlings, jā, tā ir manta! 😉

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s