Avėne soothing moisture mask

Sveikas!

Šodien par manu “svētā grāla” sejas masku Avėne soothing moisture masku jūtīgai/dehidrētai sejas ādai. Atvainojos par lielo teksta blāķi, bet man tiešām ir daudz ko teikt. Iekārtojieties ērtāk, uzvāriet tēju un sāksim. 23Rich in Avene thermal spring water to soothe and soften. Triglycerides nourish dehydrated skin and help restore the hydrolipidic barrier. Rich and creamy formula helps restore suppleness and hydration. A quick “pick me up” when skin looks dull and tired. Helps soothe stressed skin.

Man allaž ir licies, ka āda uz pieres ir nedaudz biezāka/raupjāka par pārējo sejas ādu. Pieņemu, ka tas viss dēļ pretpumpu un sejas ādu attaukošiem līdzekļiem, kurus dikti aktīvi lietoju savos pusaudžu gados tieši uz pieres. Kādreiz mana piere līdzinājās vecrīgas bruģim, kā arī tādu lietu kā sejas krēms vispār noraidīju. Ar gadiem kaut kā viss nokārtojās, vairāk uzmanības pievērsu savai sejai un šodien i nepateiksi kas ir bijis. Taču tagad ir jācīnās ar sekām – ļoti sausu un biezāku ādu uz pieres. Protams, ar vienu mitrināšanu to labot nevar, tomēr tas ir svarīgs solis.

Mans glābējs ir Avėnes kosmētika, taču īpaši slavējama ir tieši mitrinošā sejas maska. Efekts redzams jau no pirmās reizes. Es gan nelieku uz sejas biezu kārtu un nenoslauku pārpalikušo kārtu ar salveti, kā ierosina ražotājs, jo man tā šķiet produkta izšķērdēšana. Es to lietoju kā dziļi mitrinošu sejas krēmu brīžos, kad āda šķiet īpaši pelēka/sausa/sakairināta. Jau dažus mirkļus pēc maskas uzklāšanas āda jūtas tiešām mitrināta. To varētu salīdzināt ar sajūtu, kad pēc ilgstošām slāpēm mēs beidzot tiekam pie svaiga, auksta un atspirdzinoša ūdens malka. Sākumā vajag atdzerties, pēc tam jau mēs lietojam šo svaigo “ūdeni” retāk, tikai lai uzturētu mitruma līmeni.

Tai gandrīz vispār nav smaržas, tekstūra ir viegla, vidēji bieza, vairāk atgādina sejas krēmu. Maska nepadara seju taukainu, kā ar sviestu ieziestu. Tā ļoti patiks taukainas un jūtīgas ādas īpašniecēm, jo uz ādas šķiet viegla, diezgan ātri iesūcas, neatstāj smagu/pārāk taukainu/plēves sajūtu uz ādas. Arī nākamajā dienā pēc maskas lietošanas āda pastiprināti netaukojas. Sausas ādas īpašniecēm gan mitrinošais efekts varētu būt mazliet par švaku.

Es šo masku esmu tik ļoti iemīlējusi, ka atlaižu laikā iepirku sev krājumus. 🙂 Un arī jums noteikti iesaku vismaz reizi izmēģināt šo brīnumu. 32Links uz Escentual, kur maskai vēlaizvien ir kaut kāda atlaide, lai gan lielās Franču aptieku kosmētikas dienas ir beigušās.

Plānā kā nākamo ļoti vēlos izmēģināt Origins drink up sejas masku. Saka, ka esot dikti laba.

Kura ir jūsu šī brīža iecienītākā sejas maska?

Šis ieraksts tika publicēts avėne. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

6 Responses to Avėne soothing moisture mask

  1. martaxo saka:

    var manuāli mainīt gan! es ar sabijos, bet bildi var tāpat kā wordā mainīt jebkurā lielumā, pavelkot aiz stūrīšiem :]

  2. Zanda saka:

    Zini man lielākas bildes labāk patīk. Tādas efektīvākas uzreiz 🙂

    šī maska varētu būt kaut kas labs . Noteikti kaut kad pasūtīsu, kad savāksies lielāks vēlmju saraksts no escentual 🙂

  3. Atpakaļ ziņojums: Scentivory favorīti – marts | Scentivory

  4. Atpakaļ ziņojums: Avėne Cleanance maska | Scentivory

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s