Jaunums – kopjošās kosmētikas zīmols “Mossa”

Sveikas!

Noteikti jau kaut kur pa ausu galam esat dzirdējušas, ka jau pavisam drīz Latvijas tirgū ienāks jauns kopjošās kosmētikas zīmols Mossa. Kosmētika ir organiska, tās produkti ir radīti balstoties uz unikālām, Ecocert sertificētām, ziemeļu ogu vitamīnu formulām. Man šodien tika dota iespēja apmeklēt jaunā zīmola prezentāciju. Taču jau pavisam drīz šie produkti nonāks arī jūsu rokās. mossa

Zīmols izveidots jau mums zināmās Madaras paspārnē. Taču šis atšķirsies ar mazliet citām cenu kategorijām, kas būs vidusmēra pircējiem pieejamākas. Produkcijas pamatsastāva izstrādē ir izmantotas Ziemeļu reģionā augošās savvaļas ogas un augļi, kas ir vieni no bagātākajiem dabā sastopamajiem vitamīnu un aktīvo vielu avotiem. Izmantotas tādas gardas ogas kā mellenes, kas ir ļoti bagātas ar antioksidantiem. Baltās jāņogas, lācenes, kazenes un arī mežrozītes. Ikdienā mēs nekad neaizdomājamies, cik patiesībā šajās ogās ir daudz vērtīgu lietu.

Jaunā kosmētikas zīmola sastāvā ir 11 inovatīvi produkti, kas nodrošina pilnu sejas ādas kopšanas rituālu  – attīrīšanu, tonizēšanu, mitrināšanu, kā arī koncentrētu iedarbību gan uz agrīnām, gan vēlīnām un dziļām novecošanās pazīmēm.

Produktu klāsts sastāv no attīrošām krēmputām, spēcinoša vitamīnu tonika, nomierinoša vitamīnu tonika, mitrinoša antioksidantu dienas krēma, barojoša antioksidantu dienas krēma, atjaunojoša nakts krēma, atjaunojoša acu krēma, intensīva liftinga dienas krēma, intensīva pretgrumbu nakts krēma, proretinola-A pretnovecošanās seruma, kā arī nostiprinoša pretgrumbu acu krēma.

Tātad kopumā visa produkcija sadalīta divās grupās – viena mitrinošās iedarbības (Youth Defence), kas paredzētai ādai vecumā no 20 līdz 30 gadiem un otra (Age Excelence) jau ar spēcīgāku pretnovecošanās un pretgrumbu iedarbību ādai vecumā no 30 līdz pat 60.

Man visvairāk ieinteresēja tieši mitrinošais krēms ar melleni, kā arī mitrinošās sērijas acu krēms. Negribu aizrauties ar pārāk lielas informācijas plūsmu jūsu virzienā, tāpēc par pašiem produktiem un to, kas tiem “vēderā” sīkāk pašās produktu atsauksmēs, kad būšu kārtīgi tos iepazinusi darbībā!

Veikalos “Drogas” no 7. aprīļa. Lai gan jāpiebilst, ka produkcija būs atrodama 39 “Drogas” veikalos visā Latvijā. Produktu cenas sākot no 10 – 17 €.

Vēl par šo jauno zīmolu un tā prezentāciju lasiet Zandas blogā.

Vai esat ieintriģētas izmēģināt šī jaunā un daudzsološā zīmola produkciju? 🙂

Šis ieraksts tika publicēts Mossa. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

6 Responses to Jaunums – kopjošās kosmētikas zīmols “Mossa”

  1. Zanda saka:

    Šie produkti ir bomba! Pilnīgi neticas, ka beidzot pie mums, Latvijā ražots, un ar tik labu cenu kategoriju būs perfekti sejas kopšanas līdzekļi. Es jau šodien paspēju uzklāt krēmu, un esmu sajūsmā!

  2. Ceru,ka Age Excelence sērija nepievils un arī kāds produkts uzkavēsies kosmētikas plauktā.

  3. Signe saka:

    Galvenais, ka dabūju tos divus produktus, kurus visvairāk gribēju pamēģināt, prieki lieli! Bija forši Tevi satikt! 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s