Ziemas/pavasara favorīti 2014 II

Sveikas!

Pienācis laiks arī maniem pēdējā laika dekoratīvās kosmētikas favorītiem. Kaut arī pavasaris aiz loga, es vēl pieturos pie zemes toņiem grimā.  makeupVislielākais prieks man ir par Dior bb krēmu, jo pasūtīju to gandrīz kā kaķi maisā no interneta plašumiem. Būtu bijis ļoti žēl, ja būtu izmetusi tādu naudu un man tas nepatiktu… bet nē, tas ir lielisks. Neko labāku nevarētu vēlēties. Viegls pārklājums, kas saplūst ar sejas ādu, vispār nav jūtams, ka kaut kas ir uzklāts. Tas it kā “iesūcas” ādā, bet tonis un mirdzums paliek. Tāds mirdzums, ko sauc par dewy glow. Āda izskatās daudz veselīgāka, možāka, starojošāka. My skin, but better produkts. Man tonī 01. Perfekti saskan ar manu ziemas sezonas ādas toni.

Tas ļoti labi saskan arī ar L’oreal lumi magique izgaismotāju, kas tiek dēvēts arī par YSL touch eclat lētāku dupe produktu. Saskan ar bb krēmu tas gan toņa, gan izpildījuma ziņā. Viens otru lieliski papildina. Sedzamība laba, noturība arī, mīmikas krunciņās nesakrājas. Galvenokārt šo lietoju lokiem zem acīm.

Nākamais – klasika NYX Jumbo acu zīmulis, man tonī 611 yoghurt, kas ir krēmīgs, vizuļojošs brūnganīgs šampanieša tonis. Noturība laba, krunciņās nesakrājas. Var lietot acu ēnu bāzes vietā, zem pūderveida ēnām. Šis ir mans jaunākais favorītu sarakstā, vēl ne reizi neesmu asinājusi, bet drīz pienāks tas brīdis. Kur jūs pērkat resnos asinātājus saviem Jumbo zīmuļiem?

Sunkissed acu ēnu palete vesta no UK kā dāvana, pirms tam pat nezināju par tāda brenda esamību. Nezinu kādā cenu/kvalitātes kategorijā šī ir liekama. Palete ir laba, ar ēnu bāzi turas neiedomājami ilgi (visu dienu un vēl ballītes nakti un vēl nākamajā rītā izskatās +/- ok), bez bāzes ierasto darba dienas ilgumu iztur. Krāsas interesantas(bildē gan nav attēloti patiesie toņi), nebirst, nesmērējas. Būs plašāks raksts.

RT lielā pūdera otra – paņem tieši tik daudz pūdera cik nepieciešams, vienmērīgi to atdod sejai. Sākumā, kad tikko to iegādājos, nevarēju pierast pie tās lielā izmēra. Taču tagad nevaru vairs iedomāties sevi ķēpājamies ar mazāku otu. Ar šo viens divi un seja gatava. 🙂  Kvalitāte lieliska, matiņi ārā nekrīt, viegli mazgājama utt.

54554L’oreal nagu laka – pavasarim esmu iecienījusi toni 305 Dating coral, bet arī citas ir vienkārši pasakainas. Laka ir pietiekoši maza tilpuma pudelītē, lai tā neapniktu, un nepaspētu sakalst, kamēr tiek izlietota. Laka ir kvalitatīva, uz maniem nagiem turas visas 5 dienas viena pati. Ja vēl pievienojam virskārtu, kas paildzina noturību, tad tas varētu būt arī ilgāk, bet man nepatīk tik ilgi skatīties uz vienas krāsas nagiem, tāpēc nekad nav nācies mēģināt. Jūtu, ka es izplūstu, tāpēc laikam par šīm lakām būs atsevišķš slavas raksts.

Pavasara perfektais nude tonis lūpām man no Rimmel, tonis airy fairy, svačus un krāsu var redzēt te.

Un visbeidzot, Dior lip maximizer lūpu spīdums, man tonī 02. Lielisks produkts, katra eirocenta vērts, lūpas gan nemaksimizē, nav jau botulīns, taču lieliski tās mitrina, novērš sausumu un dod tām elegantu spīdumu. Vienīgais, kas man nepatīk, un tas ir visiem šāda veida produktiem – aplikācijas veids. Man tas neliekas ļoti higēniski visu laiku berzēt gar lūpām aplikatoru un tad to bāzt atpakaļ tūbiņā. Turklāt, ja to lieto kā spīdumu pa virsu citai lūpu krāsai, aplikators iekrāsojas. Vai man vienīgajai tā liekas?

Atvainojos, ka šis raksts sanācis tik garš, bet apsveicu tās, kas tikušas līdz pašam galam. 🙂

Šis ieraksts tika publicēts Dior, L'oreal, NYX, Real Techniques, Rimmel, Sunkissed. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

3 Responses to Ziemas/pavasara favorīti 2014 II

  1. Laura saka:

    Jumbo zīmuļa man pagaidām vēl nav, bet asināmais ir no Drogām (lētucis), kur ir 2 caurumiņi, viens parastajiem zīmuļiem, otrs resnajiem. Vajadzētu derēt 😉

  2. Zanda saka:

    Airy Fairy smuks tonis, bet tas ir tas nude tonis, kas ar rozā apakštoni, un man tāds nepatīk. 😦
    Sunkissed palete ļoti smuka izskatās, gribētu redzēt kādu kombo uz acīm 😉

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s