Ziemas/pavasara favorīti 2014 I

Sveikas! Tā kā neatceros, kad pēdejo reizi rakstīju šāda tipa rakstu, atļāvos šeit iekļaut vairākus savus favorītus, kurus lietoju ikdienā jau no apmēram Ziemassvētku laika.

Man ar tiem favorītiem ir tā, ka tie bieži nemainās. Es mēdzu “uzsēsties” uz viena acu zīmuļa vai viena bb krēma un to arī lietot līdz tas apnīk vai beidzas. 11Avene soothing moisture mask jau tik daudzas reizes ir kļuvis par manu glābēju dienās, kad jūtos un arī izskatos īpaši slikti un pelēki. Mazliet šī produkta, maza snauda, ko man patīk saukt par beauty nap un viss atkal ir kārtībā. Produkts tiešām lielisks un iedarbīgs, plašāka atsauksme sekos drīz.

Jaunais Garnier Neo antiperspirants padusēm – man nav neviena slikta vārda, ko veltīt šim produktam. Zemapziņā jau sen kaut ko tādu biju kārojusi, jo parastie smērējamie rullīšu dezīši man ļoti nepatīk, bet no pūšamajiem tiek pastiprināti piesārņota daba, turklāt telpā, kurā tikko tas ir lietots vienkārši nav iespējams uzturēties. Bet šis – sausais krēms, kurš tikko pēc uzklāšanas nožūst, gandrīz nesmērē apģērbu, jauki smaržo, aizsargā pret svīšanu – super. Noteikti izmēģināšu vēl citas versijas. Kuras jums patīk?

Giorgio Armani SIšīs smaržas vienkārši smaržo pēc manis. Esam viens vesels. Nezinu kā citādāk to esošo ķīmiju aprakstīt. Tās ir lieliskas, noturīgas, vilinošas utt. utt.

Avenes extremely gentle cleanser ir visforšākais pieniņtipa kosmētikas noņēmējs kādu esmu lietojusi. Tiek galā gan ar sejas, gan acu kosmētiku, ūdensnoturīgo nelietoju, tāpēc nevaru komentēt par to. Tas nemaz nesavelk seju, nemaz nekož acīs, smaržo jauki, patēriņš mazs. Plašāka atsauksme noteikti būs. Kopumā patīk.

PO organiskais šī sviests. Tas ir 100% tīrs šī sviests (vismaz tā apgalvo iepakojums). Nu kārtīgs produkts ziemas sliņķiem (vienreiz iesmērē un ir labi uz 3-4 dienām), kuriem arī gribas maigu un mīkstu ādu. Nelietoju šo bieži, bet reizi nedēļā, pēc relaksējošas vannas nenāk par sliktu kārtīgi pabarot visu ķermeņa ādu. Sausie ceļgali/elkoņi pazūd kā nebijuši. Plus, lasīju internetā, ka tīram šī sviestam piemīt arī kaut kāds spf. Interesanti. Par šo arī būs kārtīga atsauksme.

Klorane šampūns – atsauksme te. Vēl aizvien mīlu. Palikušas pēdējās piles 1-2 lietošanas reizēm. Nākamo sūtīšu nātru versiju, lai mati nepierod un neapnīk.

Esmu pamanījusi, ka man (ar to es domāju manai ādai) pēdējā laikā patīk viss, kas domāts jūtīgai ādai, nevis taukaini/kombinētai, kāda man ir. Hm. 🙂

Šodienas dziesma. Pavasarīga un dikti romantiska šķiet.

Ko jūs esat iecienījušas šajā pārejas periodā, kad ziema vēl ir tepat aiz stūra, bet pavasaris tā kārtīgi vēl nav izbāzis degunu?

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts avėne, Garnier, Planeta Organica. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

2 Responses to Ziemas/pavasara favorīti 2014 I

  1. sugarmakeup saka:

    Avene man vienmēr favorītos sejas kopšanā 🙂 Tagad daudz kas iepatīcies arī no La Roche Posay 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s