Jaunums – Garnier Fresh Essentials dekoratīvās kosmētikas noņēmējs

Labrīt! 🙂

Šodien gribu pievērst jūsu uzmanību šim dekoratīvās acu kosmētikas noņēmējam. Tas jau kādu laiku ir bijis mums zināms, nopērkams Drogās. Taču tagad ražotāji ir pavisam nomainījuši iepakojumu no jau ierastās garenās pudelītes uz mazu, kompaktu, 125ml iepakojumu, kurš ir daudz skaistāks, un, gribētos teikt, arī mūsdienīgāks.

garnier

Kosmētikas noņēmējs ar vīnogu ekstraktu, paredzēts normālai un kombinētai ādai, tiek galā arī ar ūdensnoturīgo kosmētiku.

Šis tagad ir perfekts kosmētikas noņēmējs, kuru ņemt līdzi ceļojumos, vai ja sanāk palikt pa nakti ciemos. Somiņā neaizņem daudz vietas, kā arī tam ir diezgan stingrs aiztaisāmais mehānisms, tāpēc maz ticams, ka kaut kas varētu arī izlīt.

Iepriekšējo produkta versiju es biju mēģinājusi kaut kad pirms simts gadiem, taču tā kaut kā man nebija iekritusi atmiņā un es to nepirku atkārtoti, taču šo jau izskata dēļ vien gribas pirkt un pirkt. garnie2rPats produkts ir ļoti atsvaidzinošs, tam ir tiešām patīkama vīnogu smarža, kosmētiku ņoņem ļoti labi. Pēc tam nepaliek lipīga sajūta. Ar šo es tīru nost acu kosmētiku, kā arī pārbraucu ar vates plāksnīti un šo vienu reizi pāri visai sejai, lai noņemtu pirmo kārtu kosmētikas. Pēc tam pabeidzu tīrīšanu ar kādām putiņām vai pieniņu. Bet, kad nav nekā cita, tad ļoti labi var attīrīt seju tikai ar šo. Tikai ir nepieciešamas vairāk plāksnītes.  garn5ie2rProtams, domāju, ikdienas lietošanai šis iepakojums ir stipri par mazu, jo tas ir tas produkts, kurš tērējas visvairāk un visātrāk, jo tiek lietots katru vakaru.

Par mazo iepakojumu – no vienas puses, man tas liekas kā mīnuss, jo par tādu cenu citi piedāvā lielāku tilpumu produkta. Bet no otras puses, tas ir kā pluss, jo šo ir iespējams viegli paņemt līdzi. Man būtu gribējies, lai ražotājs piedāvā gan šo, mazo 125ml iepakojumu, gan arī lielāku, kuru varētu lietot kosmētikas noņemšanai mājās. 🙂

Cena veikalos € 4.91

Ar ko Tev vislabāk patīk noņemt kosmētiku ceļojumos/ciemos?

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts Garnier. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

6 Responses to Jaunums – Garnier Fresh Essentials dekoratīvās kosmētikas noņēmējs

 1. Signe saka:

  Pilnīgi piekrītu par izmēru, kaut arī šis mazākais uz plauktiņa izskatās daudz glītāk! 😀

 2. Elīna saka:

  Jā, šis man arī ļoti patīk – lieliski ietilpinās take away somiņā.
  Man jau beidzās, izlietošu pašreizējo noņēmēju un pirkšu mazo, zilo pudelīti. Iepakojumi riktīgi mīlīgi. 🙂

 3. martaxo saka:

  šodien tieši uz šiem skatījos un domāju – vajag / nevajag?
  daudz neesmu no Garnier lietojusi, bet ir izveidojušies dažas tādas produktu grupas, kurām neuzticos, bet tie iepakojumi un dizains, un cena tik piesaistoši, ka dažreiz nevar atturēties no izmēģināšanas. un par noņēmējiem daudz labu atsauksmju. laiks rādīs, gan jau būs jāpaņem. :]]

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s