Avalon Organics Vitamin C sejas krēms

Sveikas.

Pavisam nesen, pirms pāris mēnešiem, biju uzsēdusies uz dažādām lietām, kur klāt citrusaugi un c vitamīns. Laikam organismā bija nopietns deficīts, jo vienu brīdi pirku pilnīgi visu, kur klāt C vitamīns, apelsīni utml. 😀

Tā nu manās rokās nonāca arī šis sejas krēms no iherb plašumiem. Iherbā tas ir viens no sejas krēmu bestselleriem. 🙂 Un arī šobrīd tam ir atlaide. avaŠis krēms tiešām smaržo pēc apelsīniem. Īstiem gan nē, bet apelsīnu multivitamīniem noteikti. Vai apelsīnu ledenēm. Garšīgi, piekritīsiet? Arī sastāvā ir visādas labas lietas, kas, teorētiski, šo krēmu padara par izcilu produktu.

ava1Esmu kaut kā izlietojusi šo bundžiņu, bet, diemžēl mums nav izdevies līdz galam sadraudzēties.

Mitrināšana ir labā līmenī, krēms arī mazliet matē sejas ādu. Taču ir problēmas ar iesūkšanos ādā, visu laiku nepamet tāda sajūta, ka tas tā arī paliek uz ādas virsmas, nevis iesūcas iekšā. Nu gluži kā ne pārāk labs ķermeņa krēms, kuru cenšamies iemasēt ādā, bet tas turpina atstāt baltas svītras. Protams, ar laiku krēms tā kā “nosēžas”.

Vēl viens aspekts, kas, pieļauju, ir stipri individuāls – no lielās c vitamīna koncentrācijas sastāvā, katru reizi pēc lietošanas mana āda pārklājas ar sārtiem plankumiem vietās, kur āda ir visjūtīgākā – mani sausie vaigi. Pēc minūtēm 20 āda gan nomierinās, bet man šķiet, ka tā nav normāla reakcija. Atsauksmēs lasīju, ka tā tas notiekot tikai kamēr āda pierod pie krēma, taču man tā bija pilnīgi visu lietošanas laiku. Sanāca pat sabiedēt mājiniekus ar savu pleķaino seju. 😀

Jūtīgas sejas ādas īpašniecēm iesaku šo laist garām, bet visām citām, kas vēlas ādu palutināt ar vitamīniem gan šis būs dikti labs mitrinošs krēms, kas papildus vēl cīnās ar grumbiņām.

Nopērkams te. Te arī sastāvs, ražotāja info. uc.

Kā jums ar interneta veikaliem? Patīk/nepatīk?

Kurā iepērkaties visbiežāk?

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts Avalon Organics. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

2 Responses to Avalon Organics Vitamin C sejas krēms

  1. Zanda saka:

    Nē, interneta plašumi mani nav sagrābuši. Varbūt dekoratīvo es sūtītu, bet ne kopjošo, tur reāli caur ekrānu nevar redzēt to ko dzīvē – smaržu, konsistenci, sajūtas. Lasīt citas atsauksmes ir tas pats, kas taustīšanās tumsā, jo reāli vienam tas var patikt, bet citiem atkal nē.
    Kā , piemēram, tu jau minēji, ka internetā citās atsauksmēs tika minēts, ka šim krēmam pleķi metas kamēr ādā pierod, bet reāli man liekas, ka tā āda ar varu tad tiek pieradināta un ja tādus pleķus izsit uzreiz pēc pirmās lietošanas, labāk vispār mest laukā un nelietot, vai atdot kādam kam pleķus neizsitīs.
    🙂
    Protams, runa nav par jau zināmiem kopjošajiem līdzekļiem un to lētākām izmaksām internetā nekā pie mums veikalos. Tas ir pavisam kas cits!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s