Piedodiet man :(

Sveikas, lasītājas….

Šodien aiz gara laika sāku kārtot savu e-pastu un tā rezultātā nokaru degunu aiz kauna un nožēlas.

Esmu pilnīgs cilvēks – neorganizētība, ja iet runa par e-pastu kastītēm. Tā tas ir bijis un tā tas būs vienmēr.

3d small people - emailĻoti atvainojos visām tām firmām un pārstāvjiem, arī cilvēkiem, kurus rupji esmu ignorējusi un neesmu atbildējusi, jo vienkārši esmu palaidusi garām e-pasta vēstules. Stulbākais, ka tiiik daudz vēstuļu! 😀 škrobe!

Man ir kauns. Lūdzu, piedodiet.

Zinu, ka pašai jau sliktāk un pati vien esmu vainīga. Mēģināšu rast idejas kā šo lietu turpmāk veiksmīgāk organizēt, lai vairs neko nepalaistu garām.

Ziniet, es vēlos sadarboties un nav tā, ka mani nekas neinteresē. Man var rakstīt uz jau minēto e-pastu – scentivory@inbox.lv 🙂 Es ar prieku atbildēšu.

Jautājums jums – kāds ir, jūsuprāt, labākais epasta pakalpojumu sniedzējs un kā jūs turat savus digitālos vēstuļu kalnus kārtībā?

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts citi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

22 Responses to Piedodiet man :(

 1. Zzz saka:

  Viennozīmīgi gmail.com

  Turklāt var novilkt programmiņu Google Talk, kura tev vienmēr parādīs vai ir jauni ēpasti.

  • scentivory saka:

   Vai gmailā var paralēli turēt ielogotus vairākus epastus?

   • Troya saka:

    Var! man ir divi epasti gmailā, atvērti vienlaicīgi vienā brouserī, tikai uzstādījumi nedaudz jāpamaina lai tā varētu strādāt ar epastu. Bet kas konkrēti es vairs neatceros :).

   • Zzz saka:

    (piedod, lielajā firefox tab’u drūzmā nepamanīju, ka ir atbilde) var. Es, piemēram, esmu apvienojusi visas ēpasta adreses (man ir vismaz 4 dažādi gmail konti) tā, lai man uz galveno adresi tiktu pārsūtītas ziņu kopijas, turklāt iestatījumos var uzlikt tā, lai uz tiem atbildot nav tajā jāielogojas

 2. Arta saka:

  es arī izmantoju gmail. paralēli laikam nevar turēt, bet esmu turējusi dažādus kontus vaļā, atverot divus dažādus pārlūkus. bet nu, tas čakarīgāk.

 3. happynorelle saka:

  Neko īpašu neizmantoju – visparastāko inbox.lv. Blogam esmu izveidojusi atsevišķu e-pasta adresi, lai ar blogu saistītie e-pasti nesajuktu ar kkādiem maniem personīgajiem utt. Bloga e-pastu vienmēr izčekoju tad, kad čekoju personīgo e-pastu. Līdz šim nekādas problēmas nav bijušas. 🙂

  • scentivory saka:

   Man arī sākumā nebija, bet tad sāku piesekot arvien vairāk un vairāk lapām (protams, ar bloga tēmu saistītām) un tagad kastītē ikdienu sakrīt ļooti daudz informācijas 🙂 Lielākā daļa ir interesanta un vajadzīga, bet laikam par daudz. 😦

 4. escadeblog saka:

  es arī lietoju klasisko inboxu un līdz šim viss apmierina, epastu pārbaudu katru dienu un nekādu problēmu! 😀

 5. Aija saka:

  Manuprāt,jābūt pieradumam! :)) Es katru rītu izskrienu cauri sev noderīgām lapām,e-pastam,ziņu portāliem un vēl citām man interesējošām internetlapām!Tas notiek kaut kā automātiski,tiklīdz ieslēdzu datoru! :))

 6. Zanda saka:

  Zini man arī bija līdz laikam, kad sapratu, ka man raksta lasītāji un es to vēstuli neesmu dienām atvērusi un atbildējusi. Tad es sevi piespiedu biežāk vērt vaļā savu e-pastu un laiku atbildēt visie. 🙂

 7. Lapsa saka:

  gmail! Ja ir androīds, var savu inboxu pieslēgt arī telefonam, nekādu problēmu. Kur mazā email ikoniņa un tad no trīs variantiem viens tur noteikti darbojas. Par iphoniem utt gan nezināšu.

 8. Pelīte saka:

  Tieši tāpēc es lietoju Gmail, lai nepalaistu garām nevienu svarīgu epastiņu. Telefons automātiski sinhronizējas un visu uzzinu tiklīdz esmu saņēmusi jaunu epastu. 🙂
  Inbox epasts arī ir, bet to cenšos tikpat kā nelietot, jo briesmīgi kaitina tas spams, kas tur krīt lielā daudzumā! 😦

  Kādā veidā Jūs saņemat piedāvājumus no firmām? Esmu jauniņā šajā “lauciņā”. Jūs pašas rakstat un lūdzat, iespēju testēt jaunākos produktus?

 9. Man nekādas īpašas fiškas nav – ir personīgais meils, bloga meils. Visus čekoju n-tas reizes dienā. Nekādu problēmu, ja vien nejauši vēstuli neiemet spamā

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s