Got2b matu putas ekstremālam apjomam

Labrīt, daiļās! Kārtējā darba nedēļa cauri 🙂

Beidzot esmu sakrājusi pilnu komplektu 😀 Un izmēģinājusi visus šīs sērijas produktus. Varu pačukstēt, ka esmu sajūsmā. Bet šodien mana atsauksme par matu putām.

11

Iegūsti neatvairāmi kuplus matus ar got2b pirmajām izsmidzināmajām matu putām. Jaunās got2b volumania IZSMIDZINĀMĀS PUTAS matu apjomam sniedz precīzu uzklāšanas iespēju, kas ļauj tev piepacelt savus matus jau pie pašām saknēm, lai sniegtu nepārspējami lielu matu apjomu! Esi nerātna un padari savu stilu seksīgāku!

Pašas putas pozicionētas kā apjomu piešķirošas. Tās var klāt gan pa taisno matos – izsmidzinot, vai arī vispirms rokā un tad matos. Es dodu priekšroku roka-mati variantam, jo pūšot tikai uz matiem vienmēr putas pamanās nonākt uz apkārtējiem priekšmetiem un padara tos lipīgus. Putas izsmidzinās plašā trajektorijā, līdzīgi matu lakai.

Manuprāt, apjoms tiek iegūts apņemot matu ar produktu, izveidojot tam apkārt tādu kā kārtiņu. Uzreiz pēc putu lietošanas matus ir ekstremāli grūti izķemmēt, taču, kad puse matu ir izplēsta, atlikušajiem tiešām ir tāds apjoms, ka turies. 😀

Mīnusiņš par iepakojumu – parasti pēc putu lietošanas mēdzu noskalot iepakojumu no produkta paliekām, lai nekas neaizķep. Bet šajā iepakojumā nez kur satek ūdens un pēc tam tek ārā katru reizi, kad paņem iepakojumu rokā.

Šīm putām man iet jau otrais iepakojums (sausajam šampūnam no šīs pašas sērijas jau trešais). Tātad laikam kaut kas tur ir.

Aizmirsu pieminēt, ka putām piemīt sērijai raksturīgā aveņu ievārījuma smarža, kas gan saglabājās diezgan neilgu brīdi. 

222

Pašai nemanot, manam blogam savākušies jau 101 sekotāji 🙂 whoop whoop

Vai tu ikdienā lieto matu putas?

Kurām matu putām visbiežāk dod priekšroku?

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts Got2b. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

4 Responses to Got2b matu putas ekstremālam apjomam

  1. anettecosmopolitan saka:

    No šīs sērijas pagaidām esmu izmēģinājusi tikai sauso šampūnu,bet pēc atsauksmēm spriežot,laikam jau jādodas pakaļ arī pārējiem produktiem.

  2. escadeblog saka:

    kādreiz lietoju,šobrīd nē, retu reizi uzsmidzinu matu laku

  3. Zanda saka:

    Man šīs putas likās nedaudz pa stipru maniem matiem, tāpēc nelietoju vispār. 😉 Bet “sausais šampūns” jeb pūderis man ļoti patīk, šad, tad uzpūšu, kad gribās kaut ko vairāk matos redzēt 😀

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s