Got2b Volumania styling powder/dry shampoo VS Andrew Barton S.O.S. Last another day dry shampoo

Sveikas, daiļās!

Veltīšu šo saulaino dienu visiem rakstu darbiem, kas iekrājušies, jo citādāk vienkārši nevar! 😀 Šodienas raksts būs par diviem maniem iecienītākajiem sausajiem šampūniem. Esmu novērojusi, ka tie arvien attīstās un katrs nākamais jaunais pārspēj iepriekšējo. (nezinu gan kāpēc man ienāca prātā apsmidzināt SAUSO šampūnu ar ūdens pilītēm, pardon)

87Sākšu ar pirmo, kuru izmēģināju jau pāris gadus atpakaļ – Andrew Barton sausais šampūns. Tam piemīt smarža, kas ļoti līdzinās vaniļai/cepumiem. Nezinu kā jums, bet tieši smaržas dēļ es šo sev esmu izvēlējusies kā ziemas sezonas sauso šampūnu. Karstām vasarām šis aromāts varētu likties pārāk smagnējs. Arī tekstūras/sniegtā efekta ziņā šis man likās smagnējs, pēc tam, kad izmēģināju Got2b. Risks, ka no šī brunetēm paliks pelēcīgi mati ir daudz lielāks, taču ja nesapūš par daudz un visu kārtīgi izķemmē/izbužina, tad viss ir ok. 🙂

Otrais, jaunākais, pāris mēnešus atpakaļ parādījies tirgū – Got2be volumania sausais šampūns. Šim piemīt izteikts salda aveņu ievārījuma aromāts. Tāpat kā jebkuru sauso šampunu, šis arī ir kārtīgi jāsakrata, lai neveidotos balti nosēdumi uz matiem. Par šo jau esmu rakstījusi atsauksmi te. Manas domas nav mainījušās – tas ir lielisks sausais šampūns dienām, kad mati nav tādi, kādus gribētos.

Par push-up efektu.. Man jau šķiet, ka arī AB mazliet piepaceļ matus. Lieta ir tajā, kā tiek uzrakstīta lietošanas instrukcija. Protams, pēc abu šo sauso šampūnu iepūšanas matos, ir mazliet jānogaida, lai tas paspēj iedarboties. Taču lietošanas instrukcijā teikts, ka Got2b ir jāiesmidzina matos un jāsabužina mati, taču pēc AB lietošanas, tie esot jāizķemmē, kas tad arī, manuprāt, mazliet saplacina to apjomu. Tādēļ es matus bužinu pēc abiem, nekādu dižo atšķirību nejūtot. Gandīz nemanāma atšķirība ir tekstūras ziņā – AB jūtas mazliet smagnējāks uz matiem.

Kādas ir tavas attiecības ar sausajiem šampūniem? Lieto/nelieto? Kurš ir tavs iecienītākais sausais šampūns?

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts Andrew Barton, Got2b, Schwarzkopf ar birkām . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

11 Responses to Got2b Volumania styling powder/dry shampoo VS Andrew Barton S.O.S. Last another day dry shampoo

 1. Vispār nekad neesmu mēģinājusi! Bet vajadzētu,kaut kā vai nu netrāpu Drogās, kad man uznāk kāre pēc tāda, vai arī kad esmu, tad negribas! 😀

  A tas got2b vai tad šampūns? Man kaut kā likās, ka tikai pūderis apjomam.

  • scentivory saka:

   got2b sausā šampūna efekts diezgan izteikts 🙂 Uz maniem matiem par ilgstošāks un vienmērīgāks nekā AB 🙂

  • Zanda saka:

   Tas principā skaitās kā apjoma pūderis, bet darbojas tas tik tiešām kā tipisks sausais šampūns.

   šis ar mans favorīts. Kad matiem nav kaut kas ok, tad iepūšu savu Got2Be un diena izdevusies! 🙂

 2. Aija saka:

  Man it kā neko nevajag matiem,ne putas,ne laku,bet lasot jūsu atsauksmes,ka tie got2be līdzekļi smaržo pēc avenēm,man ļoti gribas kaut ko sev iegādāties. :)))
  Mans favorīts ir Batiste sausais šampūns,nevienu citu nemaz arī neesmu mēģinājusi,pilnībā apmierina tajās retajās reizēs,kad lietoju.

 3. Foxxey saka:

  Nu, neviens sausais šampūns nespēs aizstāt normālu matu izmazgāšanu, tādēļ ar tiem nevajadzētu aizrauties, taču Andrew Barton šķiet, ka ievieš lielāku ticamību kā got2be.

  • scentivory saka:

   Protams, tas nav ikdienā lietojams produkts. Taču festivālos, vai kādā vietā, kur nevar izmazgāt matus – perfekti. Man ļoti nepatīk tā netīro matu sajūta.

   • Foxxey saka:

    It kā tie sausie šampūni matus padara vēl netīrākus, vienkārši ir tā optiskā ilūzija no ārpuses, ka viss ir tīrs un skaists! Pati gan neesmu lietojusi, es tik tā komentēju no tā, ko esmu dzirdējusi un mācos.

 4. escadeblog saka:

  es ar nekad neesmu meginajusi sausos sampuunus, varbuut kaadreiz :d

 5. bigalise saka:

  es laikam neesmu radīta sausajiem šampūniem. man ir šie abi divi. no AB man bija vienkārši NULLE efekts. no got2be, gribētos domāt, ka kaut kas vairāk kā nulle. vakar tieši iepūtu pie saknēm, bet ne viņš piešķīra apjomu (kas it kā ir viņa galvenā funkcija??), varbūt nedaudz padarīja matētākas saknes. bet kas ar maniem matiem bija vakarā!!! otrās dienas mati vakarā izskatījās tā, it kā tur dzīvotu šreks, kā saka mans draugs 😀

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s