Got2b Volumania Big Volume push up pūderis

Sveikas!

Pēc labajām atsauksmēm par jauno Got2b līniju, devos uz veikalu pakaļ un ziniet, bija tā vērts. Šis matu pūderis noteikti ir “slikto matu dienu” glābējs.

657Sākumā biju skeptiska, jo ko gan viens matu pūderis spēj izdarīt situācijā, kad parasti palīdz tikai matu mazgāšana un ieveidošana no jauna? Funkcijas šim matu pūderim līdzīgas kā sausajam šampūnam –  likvidē lieko ādas sebumu, neļaujot matam taukoties un pieplakt pie galvas, kā arī paceļ matus pie saknēm, padara tos vieglākus. Lielisks produkts dienām, kad matus nav laika izmazgāt, bet ir vajadzīgs kārtīgs paskats. 

Turklāt, šis matu pūderis matos atstāj ļoti vieglu un patīkamu aveņu zaptes smaržu. Tāda saldena un gandrīz nemanāma. Taču jau saņēmu komplimentu par jauki smaržojošiem matiem. Nez šai līnijai ir arī šampūns/kondicionieris, kas smaržo līdzīgi?

Lai vai kā, jūtu, ka šis turpmāk būs mans must-have produkts. Laika gaitā izmēģināšu arī matu laku un putas, taču šis pūderis maniem matiem šķiet vispiemērotākais.

Šeit detalizētākas un mazliet garākas atsauksmes no manām kolēģēm – Santa, Signe, un Kristīne. Piedodiet, ja kādu atsauksmi esmu izlaidusi/nepamanījusi.

 

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts Got2b. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

7 Responses to Got2b Volumania Big Volume push up pūderis

 1. Alise saka:

  oīī uz šito visu laiku metu acis. 😀 vai viņš nepadara matus baltus un šausmīgi piepūderētus?

  • scentivory saka:

   Instrukcijā teikts, ka jāsakrata pirms lietošanas un jākrata arī ik pēc pāris pūtieniem – ja šo ievēro, tad baltus nepadara 😀
   Ja nekrati, tad gan ir kā ar miltiem piebērti 😀

 2. Zanda saka:

  šis man ļoti, ļoti patīk. Tiešāms liels palīgs tajās slikto matu dienās! 🙂

 3. Signe saka:

  Manas domas jau zini, man ļoti patīk, tieši tas, ka pūderis ir smalks, neatstāj matos nogulsnes + flakona spiediens ir liels, kas papildus sausā šampūna funkcijām dod arī to push-up efektu! 🙂

 4. Atpakaļ ziņojums: Got2b Volumania styling powder/dry shampoo VS Andrew Barton S.O.S. Last another day dry shampoo | scentivory

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s