Pēdējās nedēļas

Sveikas, meitenes!

Atvainojos par ieilgušo klusuma brīdi manā blogā. Bija pilnībā pazudusi jebkāda iedvesma zieķēties – līdz ar to arī atsauksmju rakstīšana un viss cits ieņēma pauzīti. Pabiju Jomas ielas/Jūrmalas svētkos. Gribēju tikt uz modes skati, bet to diemžēl nokavēju, jo katastrofāli nebija, kur novietot mašīnu. Tik ilgi vēl nekad nebiju riņķojusi apkārt. Beigās tiku tikai muzejā, kur Latvijas slavenības izlikušas savas cepures apskatei. Man visvairāk iepatikās R. Kaupera cepure – tādu arī es varētu nēsāt, lai gan nekas sievišķīgs, bet tāpat ļoti šika. Sīkāk par pasākumu un muzeju var lasīt te.

page2

Pabiju arī Dziesmu svētku noslēguma koncertā – bildē redzama kleita, kas man bija mugurā. Šī gada repertuārs man galīgi negāja pie sirds – pievienojos tiem kritiķiem, kas saka, ka tas tomēr izgāzies šogad. Devu sev solījumu, ka uz nākošajiem atkal tur būšu kā dalībnieks, jo tas ir daudz foršāk, nekā noskatīties uz visu no malas. page

Baudīju arī dabu un beidzot tiku pie sauļošanās. Vismaz pāris reizes vasarā vajag aizbraukt pie dabas, bet darba dienā der arī Rīgas zaļie parciņi. Kā arī – šo skatu gribu saglabāt atmiņā visu ziemu. Viss zaļš un dzīvs. Jau baidos no tā brīža, kad tā vairs nebūs uz vairākiem mēnešiem. 😦

WP_001615Kā arī – konstatēju to, cik mežonīgi ātri aug mana drauga kaķis. Nu tāds eņģelis ar radziņiem! 

WP_001359

Atvainojiet, ja kādai bildei nav tik laba kvalitāte – nespēj visur iznēsāt līdzi labo kameru. Ceru, ka bildes nav ne par lielu, ne par mazu un viss ir labi saredzams. 

Tā nu man ir gājis. Drīz atgriežos ierindā ar parastajiem produktu apskatiem – diezgan ir sakrājies. 

Kā jums šī nedēļa?

Gribu jautāt tām, kas bija uz Lush bučošanās dienu – kā gāja? 

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts citi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

9 Responses to Pēdējās nedēļas

 1. kakao saka:

  Kleita ļoti skaista 🙂

 2. minka foršs ar garu degunu un ausīm 🙂 A kas tur blakus tāds ruds?

 3. shapesarunas saka:

  Šādā skaistā, saulainā vasarā, kad apkārt svētki un festivāli, draugi no ārzemēm sabraukuši un pa vidu vēl kaut kas arī jāpastrādā, rakstīšanai rast laiku ir gandrīz neiespējami… Vēl jau ir naktis, bet tajās arī iedvesma dodas pie miera… Ak, kā Tevi saprotu!

 4. Iveta saka:

  Par dziesmu svētkiem, man jāpiekrīt, kā skatītājam, man šis pasākums nesaista, tāpēc savu laiku šogad pat netērēju. Novēlu piedalīties kā dalībniekam nākamos dziesmu un deju svētkos!
  p.s. paldies par mua lapas ieteikumu, atnaaca man taada liela kaste…esmu priecīga, pilna māju jaukumu.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s