Himalaya Herbals Purifying Neem Scrub

Šodien par vēl vienu HH produktu, kurš nokļuvis manā vannasistabas skapītī. Sākumā skatījos uz šo skrubi ar skepsi, taču izmēģinot vairākas reizes, man tas tomēr ir iepaticies. DSC_0014

Himalaya Herbals sejas attīrošam nīma skrubim piemīt divkāršēja iedarbība, tas attīra un uzlabo sejas ādas veselību. Sastāvā esošās aprikozes kauliņa granulas maigi attīra poras un noņem ādas atmirušās šūnas. Ajurvēdas pasaulē zināmais antibakteriālais augs nīms rūpīgi attīra ādu no liekas taukainības un novērš pūtīšu rašanos, tādējādi saglabājot sejas ādu veselīgu. Galvenās sastāvdaļas: Nīms, Aprikoze, Turmeriks.

Mans mīļākais skrubis šobrīd ir Lush Dark Angel vai ČĻ aprikožu skrubis. Salīdzinājumā ar nosauktajiem, šis skrubis ir samērā maigs. Tā skrubējošās daļiņas nav ļoti asas. Uz sejas tas arī ir maigs, bet efektīgs, pēc lietošanas nerodas velkoša/sausa sejas āda. Es šo sauktu vairāk par attīrošu līdzekli, nevis skrubi. Sejas ādu tas attīra, taču bez skrubjiem raksturīgās vecās ādas slāņa noskrubēšanas. 

DSC_0026yyyyy

Ja salīdzinu ar pārējiem Nīma sērijas produktiem, tad šim diemžēl izpildījums ir visvājākais. Tīri tūlītēja efekta ziņā. Bet varbūt, mana sejas āda vienkārši ir pieradusi pie asākiem skrubjiem. 

Ja vēlaties izmēģināt kaut ko no šīs Nīma sērijas, tad pavisam noteikti varu ieteikt mazgāšanas putas, mazgāšanas želeju un sejas masku, par kuru raksts būs drīz. 🙂 

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts Himalaya herbals. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s