Himalaya Herbals Purifying Neem Face Wash

Šodien par vēl vienu labu sejas tīrīšanas līdzekli no Himalaya Herbals. Ļoti ilgu laiku sejas ādas attīrīšanu veicu ar dažādiem skrubjiem/pīlingiem, taču nāk vasara un mana āda ir nogurusi no tik abrazīviem līdzekļiem, tāpēc izmēģināju šo HH želeju un esmu sajūsmā. DSC_002989898

Želejveida sejas ādas tīrīšanas līdzeklis, kura sastāvā nav ziepes, kas sausina ādu un rada nepatīkamu velkošu sajūtu. Taču sastāvā ir nīma ekstrakts, kuram piemīt antibakteriālas īpašības, kas mazina ādas iekaisumu rašanos, kā arī attīra no netīrumiem. Bagātināts arī ar kurkuma ekstraktu, kas efektīvi novērš piņņu rašanos. Piemērots taukainai/normālai ādai. 

DSC_0034899998Šī sejas mazgāšanas želeja pēc konsistences atgādina želejveida/gēlveida zobupastu. Tā noteikti nav šķidra. Līdz ar to ir diezgan ekonomiska. Lai nomazgātu visu seju/kaklu/dekoltē pilnīgi pietiek ar daudzumu, kas redzams uz manas rokas bildē zemāk. 

Šo želeju jālieto uz mitras ādas. Saskarē ar to, želeja “nepeld” pa ādas virsmu, bet patiešām attīra to, ļoti minimāli uzputo. Sajūtu ziņā tā ir vairāk krēmīga/maiga. Skalojas nost viegli un pēc noskalošanas uz ādas nekas  nepaliek – tikai attīrīta un svaiga āda. 

Smaržas ziņā produkts arī ir patīkams. Tam ir sērijai raksturīgā smarža, taču tā nav tik izteikta un asa kā maskai vai skrubim.

DSC_0038909099090

Acu kosmētikas noņemšanai es šo nelietotu, bet sejai/dekoltē savu attīrīšanas uzdevumu tā pilda lieliski. Pats galvenais – lieki nesausina ādu.

Ar atzīmju likšanu produktiem neaizraujos, taču šim produktam patiešām varu likt 10/10. 

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts Himalaya herbals. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

5 Responses to Himalaya Herbals Purifying Neem Face Wash

  1. Agy saka:

    Lietoju kādu laiku iepriekš šo želeju, bet tā man izsauca alerģisku reakciju. Žēl gan, jo liku diezgan labas cerības uz šo..

  2. Atpakaļ ziņojums: Himalaya Herbals Purifying Neem Scrub | scentivory

  3. Atpakaļ ziņojums: Maija favorīti (2) | scentivory

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s