Krāsu flešmobs – zelts.

Raksts no manis jau šodien, jo pa brīvdienām nodošos universitātes lietām! Nevēlējos jums likt gaidīt.

Tā kā esmu cilvēks, kuram ir pārāk neitrāla attieksme pret dzelteno, lai par to rakstītu  – rakstu tikai par zelta krāsu. Vienkārši manās mājās šobrīd nav itin nekā dzeltena!

Mans visbiežāk lietotais “zelta” produkts ir tieši nagu laka. Viegli klājas, pietiekami daudzpusīga krāsa, lai ar to būtu iespējams veidot dažādus dizainus utt. Laba noturība, diezgan ātri žūst. Ieguvu to savā īpašumā uzvarot http://rigasmetro.wordpress.com/ rīkotajā giveaway. 🙂 Visi ļoti forši produkti un atradīšu pielietojumu arī lūpu produktiem, kas sākumā likās galīgi garām toņu ziņā.

Tātad nagu laka divās kārtās mākslīgajā apgaismojumā un dienas gaismā.

Šis ir viens no maniem mīļākajiem sejas pūderiem. Nezinu gan kādēļ nosaukts par compact foundation. Nav pārāk sedzošs. Noturīgs, labi noturās uz taukainas ādas, ideāli atbilstošs tonis manai ādai. Esmu izmēģinājusi dažādus, bet ik pa laikam atgriežos pie šī.

Nākamā – kaklarota, kuru šovasar nopirku, pieskaņojot to pie sava pludmales tērpa. Pirku to par diezgan lielu naudu vienā no Alfas rotu bodītēm, neatceros vairs kurā. Taču jau pirmajā nedēļā putnam nolūza spārns. Diezgan vārīga. Tagad gaida nākamo vasaru.

 

Noslēdzot šo visu zelta krāsas pieplūdumu manā blogā, vēlos padalīties ar tām lietām, kuras šoruden man šķiet absolūti nepieciešamas. 

Un tā ir Ričarda Baha viedo padomu grāmata katrai dienai. Mesijas rokasgrāmata. Tā iesaka katru rītu atvērt kādu lapaspusi un izlasīt jauku novēlējumu savai dienai. Tagad uz labu laimu atveru… 175. lappaspusi un izlasu ” Tava sirdsapziņa ir tava egoisma godīgs mērs. Ieklausies tajā uzmanīgi! ”

Acu spīdumam un skaistumam Essences izrullējams acu zīmulis tumšā zelta krāsā. Diezgan noturīgs un krēmīgs.

Un, runājot par krēmīgumu – mans šī mēneša favorīts – The body shop šī ķermeņa sviests. Ar diezgan maskulīnu smaržu, biezu konsistenci. Lieliski pabaro sausu roku ādu un elkoņus/ceļus. Lietošanai visam ķermenim pat ziemā man šis ir par treknu.

Jaukas jums brīvdienas!

 

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts Catrice, Essence, MaxFactor, The body shop. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

2 Responses to Krāsu flešmobs – zelts.

  1. Annija saka:

    Man prieks, ka tev patīk nagu laka! 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s