Mans matu kopšanas rituāls

Šodien iztikšu bez gariem ievadvārdiem un uzreiz ķeršos pie lietas.

Šobrīd testēju zaļo šampūnu, kas ir viens no nesenākajiem Garnier jaunizlaidumiem. Garnier Fructis Citrus mint fresh ir domāts normāliem matiem ar noslieci uz taukošanos un tas solās šo problēmu labot. Sākšu ar labo šajā šampūnā – tas smaržo ļoti svaigi un patīkami, tam piemīt atvēsinošs mentolīgs efekts, bet tas pazūd līdz ar šampūna izskalošanu no matiem (tātad it kā vairāk piemērots vasarai). Tas ir bez parabēniem un visiem citiem nejaukajiem piejaukumiem.  Skan pēc pasakas, nevis šampūna, taču viss nav tik rožaini. Pēc šampūna izskalošanas mati ir kā pakulas. Cieti, sablīvēti, visi vienā gabalā. Ja pirms tam lietoju masku/kondicionieri matu galos, tad tagad tas ir jāliek visā matu garumā. Tas atkal noved pie to ātrākas taukošanās. Tāds koks ar diviem galiem. Otrreiz nepirkšu, labāk izvēlos vienkāršākus variantus.

Par kondicionieri (un sēriju) raksts šeit – http://scentivory.wordpress.lv/2012/08/22/garnier-fructis-oil-repair-3/ Manas domas nav mainījušās, tas vēl aizvien ir tikpat lielisks.

Nākamais solis – matu ieveidošana.

Schwarzkopf karstuma aizsargs -Tā kā savus matus fēnoju un taisnoju vai lokoju katru dienu, kad dodos ārā no mājās, tad šāds līdzeklis man ir nepieciešamība. Šis gan nav mans mīļākais, jo matus padara cietākus un ne tik vijīgus, kādi tie ir bez līdzekļa. Bet iepakojumu izpūtīšu līdz galam.

Umberto Giannini loku veidošanas želeja -uz šo želeju skatījos jau kādu laiku, beidzot nolēmu iegādāties. Nekādas atsauksmes pirms tam nelasot. Esmu trāpījusi mērķī par visiem 100%! Želejai ir ļoti patīkams aromāts, mazliet pēc vīriešu smaržām, bet tādām vieglām. Draudzene salīdzināja ar tikko no dušas izkāpuša vīrieša smaržu! 😀 Matiem garumā nedaudz pāri plecam vajadzīgs pavisam neliels želejas daudzums. Lieko to slapjos matos – viens variants ir matus sačirkot ar fēnu ar difūzera uzgali, bet otrs variants lokot tos ar lokšķērēm. Abos variantos lokas/čirkas saglabājas visu dienu un vēl ilgāk. Lokojot nerodas saķepinātu matu efekts. Čirkojot iespējams izveidot slapjo matu efektu, atkarīgs kurā veidošanas fāzē ievietojam matos želeju.

Matrix exquisite matu eļļa -Sāku to lietot pāris dienas atpakaļ un jau esmu iemīlējusies. Tā matus padara gludus, spīdīgus, noņem pūkainumu utt. Varu to salīdzināt tikai ar Orofluido matu eļļiņu ( http://scentivory.wordpress.lv/2012/08/13/orofluido-beauty-elixir-beauty-treatment-for-all-types-of-hair/ ) – šī ir mazāk taukaina, mazāk smaržīga, ar ērtāku iepakojumu, tātad arī ekonomiskāka. Bet efekts uz matiem apmēram vienāds.

Vienā no nākamajiem rakstiem pastāstīšu par savu šī brīža mīļāko zaļo tēju!

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts Garnier, Matrix, Umberto Giannini ar birkām . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

2 Responses to Mans matu kopšanas rituāls

  1. Man ļoti patīkj šī eļļiņa 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s