Garnier Fructis Oil repair 3

Nu tad beidzot – arī no manis – atsauksme par šiem trīs brīnumiem! Kaut gan brīnums no tiem ir tikai viens. 

Šo komplektu ieguvu uzvarot http://skaistumadienasgramata.wordpress.com/ rīkotajā Garnier konkursā. Priecājos par to vēl aizvien, jo tas novedis mani pie mana mīļākā lētā gala matu kondicioniera.

Ar ko īpaša šī sērija? 

FRUCTIS OIL REPAIR 3 līnija satur 3 eļļas – olīveļļu, avokado un šī sviesta eļļu, kas atjauno un baro matus no iekšpuses. 

Olīveļļa satur vitamīnus, minerālvielas un proteīnus.
Avokado eļļa satur 20% svarīgākās taukskābes un arī vitamīnus. Tas ir pazīstams matus mitrinošo un mīkstinošo īpašību dēļ.
Šī eļļa sastāv no dziļi barojošiem elementiem, kas nogludina matus un padara tos zīdainus. Rezultātā mati ir baroti un stiprināti, tie kļūst mīksti un mirdzoši.

Šampūns – parasts šampūns. Attīra, labi puto, labi smaržo. Izskalošanas process gan nav perfekts, jo liekas, ka šampūns matus atstāj nedaudz eļļainus. Taču šampūns ir diezgan šķidrs, tādēļ izlietojas ātri. Mana pudelīte izlietojās apmēram mēnesī! Neiepriecinoši. 

Matu maska – smaržo fantastiski labi, taču gribētos, lai smarža paliek arī matos. Maska kā maska – matus baro, nesatauko, taču nekādas brīnumainas lietas pēc mēneša lietošanas neesmu manījusi. Jāteic gan, ka ekonomiska – jau mēnesis bet neesmu vēl pat pusē. Pietiek ar mazumiņu katrai reizei. 

Dziļas iedarbības kondicionieris – nu par šo gan esmu stāvā sajūsmā! Biezas konsistences, ar sērijai raksturīgo smaržu. Matos klājas labi un ir ērti to vienmērīgi izdalīt pa visiem matiem. Ņemu talkā savu plato-zaru koka ķemmi (apmēram tāda kā bildē) un izķemmēju visus mezgliņus ārā. Pēc lietošanas mati paliek patīkami pieskārienam. Tādi piepildīti, varbūt mazliet smagnēji, kas manā pūkaini-nepaklausīgo matu gadījumā ir ļooti labs efekts.  Noteikti pirkšu atkārtoti!!!

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts Garnier. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

3 Responses to Garnier Fructis Oil repair 3

  1. Paldies par rakstu- bija tiešām interesanti 🙂

  2. Atpakaļ ziņojums: Mans matu kopšanas rituāls | scentivory

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s