Scholl 2 in 1 hard skin removal system

Jau atkal manā dzīvē laiks un notikumi visu salikuši pa vietām. Ha, kā jau katru gadu – rudens sākumā šņaukājos pa mājām ar tējas krūzi un termometru padusē! Nu nepatīk man slimot. Līdz ar to, nepatīk arī viss cits, kas notiek apkārt.

Šodien pačīkstēšu par vienu no saviem spontāni neveiksmīgajiem pirkumiem – Scholl divi vienā raupjās pēdu ādas likvidēšanas sistēmu!

Mazliet no tā, ko sola ražotājs

Description Our most effective targeted treatment for stubborn, hard skin. First the roller ball delivers gel directly to the hard skin and then the safety blades remove it. Hyaluronic acid gel quickly prepares the skin for effective hard skin removal. Three safety blades are angled and arranged for targeted, effective and safe hard skin removal. The Scholl 2in1 Hard Skin Removal System targets problem areas, cares for feet and improves the look and feel of feet.

Directions Apply gel to affected area and massage with roller ball. Allow up to 2 minutes for the gel to work on the skin. Scrape safety blade heads over treated skin using sufficient pressure to remove dead skin. Replace lid after use. Rinse safety blades with water to clean.

Tātad – pirmā problēma, ar kuru saskāros – no tā rullīša ne nieka netek/nenāk ārā. Un ja tā skābe(Hyaluronic acid gel), kas atmērdē cieto papēžu ādu, nenāk ārā, tad arī neko noskrāpēt es tur nevaru. Manuprāt, šāda tipa produkti vispār nebūtu jāliek šādos iepakojumos. Ja plastmasa nebūtu tik cieta, tad es to saplēstu un pašu skābi iztecinātu citur. Skrāpītim nav ne vainas, bet pats produkts nenāk ārā.

Lūk tā izskatās pats iepakojums. Nu pavisam nepārdomāts.

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts Scholl. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

2 Responses to Scholl 2 in 1 hard skin removal system

  1. Tiešām, kaut kāds “brīnums”. Problēmas risināšanai nopērc ForA pedikīram + pēdu rīvi = spiegsi aiz sajūsmas! 😉

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s