Mani youtube favorīti

Šodien nomainīju savam blogam kamzolīti. Beigsim melot sev, rudens ir atnācis.

Vēlos padalīties ar jums visām/visiem savos youtube.com atradumos. Tos pētu un skatos jau diezgan ilgi, tāpēc to ir daudz. Bet jums – stāstīšu par, manuprāt, labākajiem no labākajiem. Visi angliski runājoši. Taču nestāstīšu jums pilnīgi visu, par katru no vlogeriem. Ja iepatiksies, tad pašiem būs interesantāk.

Gan skaistumkopšana, gan humors, gan vienkārši par dzīvi. Ceru, ka noderēs. Secība nav būtiska.

Ievietoju attēlus tādēļ, ka es pati bieži vien sāku skatīties kāda cilvēka youtube kanālu tieši tāpēc, ka mani ir uzrunājis izskats. Vai tieši pretēji – ja man izskats nepatīk, tad bieži vien nemaz nevēršu vaļā. (Visi attēli ņemti no youtube.com)

 

 

 

 

missglamorazzihttp://www.youtube.com/user/missglamorazzi/featured ) – jauna meitene, kuras video ir vizuāli baudāmi. Var pasmelties dažas idejas grimmam, frizūrām, istabas iekārtojumam un tamlīdzīgi. Iesaku uzmest aci, kādā brīvā brīdī – ja nu iepatīkas.

 

 

 

 

Beauty Broadcast http://www.youtube.com/user/emilynoel83/featured ) -Dažādi make up tutorials, visvisādu make up un kopšanas produktu apskati. Protams, visi ārzemju, bet šo to jau varam dabūt arī mēs. Interesanti un skaidri saprotami pasniegta informācija. Skatoties viņu, varu tiešām just, ka viedoklis par produktiem ir patiess un man netiek melots. Viņa ir burvīga sieviete, kurai ir milzu gribasspēks un aizraušanās ar visām šīm lietiņām.  Kā arī ļoti patīkamas balss īpašniece.

 

 

 

 

Goss makeup artist ( http://www.youtube.com/user/gossmakeupartist/videos un http://www.youtube.com/user/gossmakeupchat/videos ) –  Fantastisks vīrietis un fantastisks make up mākslinieks. Video dalās ar saviem padomiem make up lietās. Ļoti interesanti, esmu daudz ko iemācījusies. Apskata dažādas make up uzklāšanas tehnikas. Man visvairāk patīk tas, ka viņš vienmēr ķerās tieši pie lietas, bez gariem ievadvārdiem un garlaicīgas tērgāšanas, ar ko reizēm mēdz aizrauties dažas meitenes.

 

 

 

 

Jenna Marbleshttp://www.youtube.com/user/JennaMarbles/videos ) – Ja vēl nezini, kas viņa ir, tad aizej stūrī un nokaunies. Pēc tam gan nospied linku, un apskaties. Tātad burvīga dāmīte, kurai vienmēr par visu ir ko teikt. Tiesa, diezgan humorīgā veidā. Varu maldīties, bet manuprāt, slavena kļuva tieši ar savu video ”Kā likt citiem domāt, ka izskaties labi” ( http://www.youtube.com/watch?v=OYpwAtnywTk&feature=plcp ). Tas arī ir tas brīdis, kad sāku viņas kanālu skatīties. Un skatos vēl aizvien ar lielu sajūsmu!

 

 

 

 

Diamonds And Heels14 (http://www.youtube.com/user/DiamondsAndHeels14/featured ) – Par šo meiteni varu stāstīt daudz un dikti. Tagad kanālā var atrast ļoti daudz un dažādus video par veselīgu uzturu, to kā sevi pareizi kopt, iemācīties kā strādā organisms un āda utt. Viss ļoti interesanti un pasniegts pat zīdainim saprotamā veidā. Bet viss tikai tāpēc, ka viņa to stāsta no sevis un caur savu pieredzi. Ir allaž interesanti uzzināt kaut ko, ko jau sen esi zinājis. Bet viņas vārdi atver acis. Populāra kļuva ar video http://www.youtube.com/watch?v=ex33wtqnNz8&feature=plcp . Tieši viņa uzdrīkstējās parādīt savu lielāko kompleksu (pūtītes uz sejas) , un parādīja kā to paslēpt. Visu cieņu un cepuri nost par uzdrīkstēšanos.

 

 

 

 

Little Kiva (http://www.youtube.com/user/LittleKiva/featured) – Jau atkal – sieviete, kas spēj izdarīt pārsteidzošas lietas tikai ar make up palīdzību. Šeit varat aplūkot kā top dažādi tematiskie grimmi (helovīnam, valentīndienai utt). Kā arī man bija interesanti vērot kā viņa pati kā cilvēks un kā youtube vlogere ir augusi no pirmā video līdz mūsdienām.

 

 

 

 

Josh Sundquisthttp://www.youtube.com/user/JoshSundquist?feature=watch ) – Foršs čalis ar lielisku humora izjūtu. Izdevis savu grāmatu ”Just dont fall”, darbojas kā motivational speaker, bet arī pārcietis daudz traģisku brīžu savā dzīvē. Visnotaļ patīkami viņu klausīties kā cilvēku. Ir vērts uzmest aci. Te labs video sākumam – http://www.youtube.com/watch?v=zf_2Ax-xqiY&feature=relmfu

 

Kādus kanālus jūs apmeklējat visbiežāk iekš youtube.com?

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts Youtube. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

15 Responses to Mani youtube favorīti

 1. Troya saka:

  dažus skatos un dažus būs jāiečeko 🙂
  vienmēr meklēju ko jauno paskatīties youtubā

 2. Alise saka:

  es arī skatos missglamorazzi, viņa ir viena no manām mīļākajām youtube beauty guru. kādreiz sktījos arī Diamonds And Heels14, taču tad viņas video kļuva pārāk gari, un man nebija pacietības noskatīties tos līdz galam.. ;D

  • Ivory22 saka:

   Jā, bet tas interesantums atsver garumu 🙂 Es viņu skatos, piemēram, kamēr ēdu brokastis pie datora. Neko citu tik un tā tajā laikā darīt nevaru.

 3. Dana saka:

  Hah, no šiem skatos tikai Josh Sonquist un Jenna Marbles. Beauty guru’s mani vispār neintersē, lai cik dīvaini arī neliktos, youtubā skatos tikai komēdiju un parodiju kanālus. 😀

 4. plumesoga saka:

  Patreiz neskatos, bet kad to darīju, tad man patika Beauty Broadcast, ļoti harizmātiska sieviete 🙂

 5. Aiga saka:

  lilithedarkmoon – skaista sieviete pamāca kā veidot ļoti skaistas frizūras
  cutepolish – skaisti un mājās viegli uztaisāmi nagu dizaini
  makeupgeekTV – profesionāla makeup māksliniece, tādu gan ir daudz, bet šī man iepatikusies
  allthatglitters21 – nav ne jausmas, laikam vienkārši harizmātiska meiča, es teiktu viņa ir populārākā no šāda tipa vlogeriem (800k subskribers)
  queenofblendingMua – arī profesionāle, kas taisi pilnīgi trakus grimmus un parāda vairāk māksliniecisko un vājprātīgo meikapa pusi. 😀
  šie un vēl daži tevis minētie un vēl daži.. ir tie ko es skatos 🙂

 6. Ilze saka:

  ļoti patīk itsjudystime un arī viņas Volga kanāls, ilikeweylie un pēdējā laikā iepatikās shaanxo ja nemaldos bija viņas Niks, no latviešu meitenēm patīk kristianathe, chanelegance un luiizebeauty 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s