Lush cietie šampūni – New un Jason and the Argan oil

Sveikas!

Beidzot arī es esmu izmēģinājusi šo diezgan ērto izgudrojumu – cietos šampūnus no Lush. Jāatzīst, ka bija diezgan grūti saņemties, jo šāds šampūna formāts gribot vai nē, tomēr asociējas ar ziepēm. Taču lietojot visas bailes pazūd un rezultāts ir pat vairāk kā patīkams.
lush

Pirmo reizi pamēģinot cieto šampūnu, biju pārsteigta, cik krēmīgas putas rodas un cik maz vajadzīgs, lai saputotu visu galvu. Cietais klucītis dilst lēnām, līdz ar to pietiek daudzām mazgāšanas reizēm. To ir ļoti ērti paņemt līdzi ceļojumos un laikam tā to arī izmantošu, taču pamēģināšanas vārdā izlēmu vienu izlietot mājās. Interesantākais – tikko nopirkts klucītis nemaz nelien Lush līdzi dotajā kārbiņā – tas ir par lielu, tāpēc sanāk mazliet neērti – to nākas dažas reizes palietot un noslīpēt līdz vajadzīgajam izmēram. Man tas prasīja apmēram 4 lietošanas reizes. It kā mīnusiņš Lush’am, par to, ka nav saskaņoti izmēri, bet tajā pašā laikā man liekas, ka esmu varbūt ieguvusi vairāk produkta. Vai varbūt man vienkārši ir paveicies un tā parasti nav? Nezinu. 

Jason and the argan oil – Esi stiprāku, mirdzošāku un mīkstāku matu meklējumos? Pamēģini šo šampūni, kurš piepildīts ar argāna eļļu un smaržo kā Rose Jam vannas putas un dušas želeja. Argāna eļļa, kompinācijā ar glicerīnu, padara matus patīkami mīkstus un mirdzošus. Šampūns ir papildināts ar atjaunojošo rožu absolūtu un eļļu, lai līdzsvarotu galvas ādu un smalkus matus pārvērstu spēcīgos un skaistos matos. 

Tā ir rozā ripiņa bildes apakšā. Teikts, ka smaržo pēc rozēm, bet man šī smarža ar rozēm ne pavisam neasociējas. Matus attīra labi, taču vajadzīgas divas uzputošanas reizes pavisam tīrai matu sajūtai. Par spīti sastāvā esošajām eļļām matus pārāk nesatauko. Pēc tam tāpat prasās pēc kondicioniera. Kopumā par šo man radušās dalītas sajūtas – it kā patīk, it kā nekas īpašs. 
lushhh

New – Cietais šampūns ar kanēļa, krustnagliņu un piparmētru eļļām, lai stimulētu galvas ādu. Kanēļa lapu eļļa, lauru lapu un krustnagliņu eļļas kombinācijā ar piparmētru eļļu stimulē asinsriti, tādā veidā stimulējot matu folikulas. Nātru un piparmētru uzlējums palīdz saglabāt veselīgu galvas ādu un matiem dod papildus izturību un spēku. Rozmarīns nomierinās galvas ādu un dos tiem elegantu mirdzumu!

Šis ir mans favorīts starp abiem mēģinātajiem – patiešām smaržo pēc kanēļa, taču smarža jūtama tikai lietošanas laikā. Matus attīra labi, ar krēmīgām putām. Šis gan ir mazliet sausinošāks par augstākminēto, tāpēc kondicionieris pēc šī ir must have, citādi mati paliek kā salmi. Šo ripiņu izvēlos lietot tad, kad matos ir bijuši veidošanas līdzekļi vairākās kārtās – šampūns ar tiem tiek galā lieliski un rada gurkstoši tīru matu sajūtu pēc tam. Nekādu galvas ādas stimulāciju un matu augšanas paātrināšanos gan neesmu sajutusi, bet pieņemu, ka tam nepieciešams lielāks un regulārāks lietošanas laiks. Bet lietojot šo – gandrīz kā aromterapija – un ļoti piemērotas smaržas tieši šim Ziemassvētku gaidīšanas laikam…. kanēlis, krustnagliņas… šīs visas smaržas piepilda vannasistabu lietošanas laikā. Mmm. Patīk. 
lushh
lushhhhh

Vai esat mēģinājušas šādus cietos šampūnus?

Kāda pieredze? 

Jaukas brīvdienas un ceram uz sniegbaltiem Ziemassvētkiem!

Šis ieraksts tika publicēts Lush ar birkām , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

4 Responses to Lush cietie šampūni – New un Jason and the Argan oil

  1. Man arī New šampūns ļoti patika 🙂

  2. Annija saka:

    Esmu mēģinājusi Lusg cietos šampūns, savulaik diezgan aktīvi lietoju vairākus veidus… Kamēr sapratu, kā man šie ir izsausinājuši galvas ādu :/

  3. Kristiāna saka:

    Tātad šis šampūns nav domāts ja ir, jau tā sausa galvas āda…Žēl. Gribētu izlasīt vēl kādu apskatu par šampūniem. Pēdējā laikā lasu visus blogus par tiem 🙂 Ja Tev sanāk uztaisīt kādu rakstu par varbūt pēdējā laika iecienītākajiem šampūniem, jeb matu eļļām es būtu pateicīga par papildus info ko var latviešu valodā izlasīt.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s