Eveline Slim 4D termoaktīvs pret celulīta serums

7

Sveikas!

Arvien vairāk un populārāki kļūst visādi efektu krēmi – karsējošie, atvēsinošie utml celulīta utml problēmu apkarošanai. Man arī radās izdevība izmēģināt vienu no tiem. Jāatzīst, ka efekts ir jūtams, taču bez papildus fiziskām aktivitātēm un sabalansēta uztura viens pats krēms gandrīz neko nedos. Saku “gandrīz”, jo gludu ādu ieguvu, bet tas arī viss. Šim ir patīkams, viegls augļu aromāts, kas uz ādas gan nesaglabājas. Pievienoti arī spīdumiņi. Sākumā domāju, kāda gan jēga šādam produktam pievienot spīdumiņus? Bet tagad saprotu, ka tas palīdz redzēt, kur jau uzklāts produkts, jo tā iedarbība nesākas gluži acu mirklī. Bet kad sākas, tad ir uhhh.

Ja vēlaties ar šo iet uz “visu banku”, lai justu pavisam spēcīgu efektu,  tad iesaku savienot ar fiziskām aktivitātēm plus problēmzonu noskrubēšanu pirms produkta lietošanas, lai tas iedarbotos vēl efektīvāk.

Ražotājs mums stāsta, ka šis ir termoaktīvs serums, kura sastāvs bagāts ar argāna eļļu, 24karātu zeltu, biohialuronu, kafeīnu, aļģu ekstraktu utt. – visa sastāvā esošās vielas stimulē mikrocirkulāciju, aktivizē to dabisko atjaunošanos, bagātina ādu ar vitamīniem un minerāliem, kā arī spēcīgi mitrina. Lietojot 3-4 nedēļas regulāri ir jūtami/redzami pirmie rezultāti. 

Cilvēkiem, kuriem ir problēmas ar varikozām vēnām vai kuriem pastiprināti plīst kapilāri gan vajadzētu uzmanīties ar šādu produktu lietošanu. 

Kopumā ideāls produkts, kas iedod pēdējo grūdienu un palīdz vēl mazliet cīņā ar “aplesīna miziņu”. Noteikti iesaku katrai ķermeņa zonai lietot savu krēmu ar papildus efektiem, āda pateiks tikai paldies. 

*Šis ir produktu sponsorēts raksts, bet tas nekādi nav ietekmējis manu viedokli.
Šis ieraksts tika publicēts Eveline. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

2 Responses to Eveline Slim 4D termoaktīvs pret celulīta serums

  1. Laura Valuta saka:

    Es ar šo lietoju, kopš prezentācijas, esmu sajūsmā, iegādāšos atkārtoti, ziemas laikā šī karsēšana būs tieši laikā 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s