Jaunums: The Body Shop SPA Of The World

Sveikas!

The Body shop nācis klajā ar jaunu ķermeņa kopšanas līniju. Ja aktīvi sekojat līdzi blogu pasaules jaunumiem, noteikti pa ausu galam kaut kur jau esat dzirdējuši par šo visu. Jaunumu ir daudz, tie ir superīgi – varu teikt visu to labāko. 

Kā arī varu tiešām uzsist uz TBS pleca un paslavēt par tik daudzveidīgiem un, kā pirmajā acu uzmetienā liekas, kvalitatīviem un tiešām patīkamiem produktiem. Viss, ko esmu izmēģinājusi, man tiešām patīk. 

SPA OF THE WORLD™ sērijā ietilpst 

  • SPA OF THE WORLD™ ĒĢIPTES PIENA UN MEDUS VANNA
  • SPA OF THE WORLD™ ĀFRIKAS SAVVAĻAS PLŪMES SKRUBIS
  • SPA OF THE WORLD™ NĀVES JŪRAS SĀLS SKRUBIS
  • SPA OF THE WORLD™ HAVAJU KUKUI KRĒMS
  • SPA OF THE WORLD™ JAPĀNAS KAMĒLIJAS KRĒMS
  • SPA OF THE WORLD™ TAIZEMES CITRONZĀLES MASĀZAS EĻĻA
  • SPA OF THE WORLD™ FRANCIJAS LAVANDAS MASĀŽAS EĻĻA
  • SPA OF THE WORLD™ POLINĒZIJAS MONOI MIRDZUMA EĻĻA
  • SPA OF THE WORLD™ TAHITI ORHIDEJAS MASĀŽAS EĻĻA

 

14SPA OF THE WORLD™ POLINĒZIJAS MONOI MIRDZUMA EĻĻA – Sievietes no Polinēzijas salām jau divus tūkstošus gadu izmanto Monoi (kokosriekstu eļļas un Taiti gardēnijas maisījumu), kas piešķir mirdzumu ādai un matiem. Šis ir patiešām brīnumains produkts. Lietošana: iemasē ķermeņa ādā pēc dušas. Matiem: pirms šampūna: sasildiet eļļu plaukstās un ieklājiet mitros matos (izņemot saknes). Paturiet dažas minūtes un izmazgājiet ar šampūnu. Pāris pilienus eļļas varat iemasēt matu galos pirms žāvēšanas.

Šī ir tāda kārtīga eļļa vārda vistiešākajā nozīmē. Radīta tāda apzināti, lai būtu iespējams masāžas process un tā pārāk ātri neiesūktos ādā. Esmu mēģinājusi šo lietot gan ar masāžas burciņām, gan vienkārši ar rokām – abos variantos eļļa izpildās lieliski. Āda kļūst maiga un pabarota, eļļainums uz ādas pēc lietošanas nesaglabājas ilgi, kas ir pozitīvi. Smaržas ziņā diezgan salda, kā jau Monoi eļļa. Varu pačukstēt, ka Monoi eļļu iegūst pēc īpašas receptes noteiktu laiku turot ziedus kokosriekstu eļļā. Kopumā produkts man ļoti patīk un noteikti tiks izmantots masāžām. Vēl vienu produkta pielietojumu ražotājs min  – lietošana matos. Bet tā kā man ir ļoti smalki mati, kurus ir ļoti viegli noslogot ar smagiem produktiem, šo eļļu matos likt izvairos. Kā jau minēju – šī ir kārtīga eļļa vārda vistiešākajā nozīmē. 

Vienīgais, kur varētu piesieties – man īsti nepatīk pats iepakojums, precīzāk vieta, kur eļļa nāk ārā – prasās kādu papildus detaļu, ko vairāk par vienkāršu caurumiņu, lai eļļa nelīst garām. Par produktu 9/10. Par iepakojumu 6/10. 

13SPA OF THE WORLD™ JAPĀNAS KAMĒLIJAS KRĒMS – Izsmalcinātās kamēlijas zieda eļļa ādas mīkstināšanai un mitrināšanai tiek izmantota jau kopš 8.gadsimta. Šis greznais, samtainais, mitrinošais ķermeņa krēms padara ādu maigu kā zīds un liegi aromatizētu. Skaistumkopšanas botāniķe Jennifer Hirsch: “Jau gadsimtiem ilgi Āzijas sievietes ir zinājušas skaistuma noslēpumu. Kamēlijas eļļa ir bagāta ar oleīnskābi, tādēļ tā ir neticami mitrinoša un nodrošina ādas dabīgās aizsargbarjeras uzturēšanu. Samtains pieskāriens mitrinātai ādai.”

Šis ir īsts gardums ķermenim. Ļoti maigas tekstūras, pat varētu teikt – nedaudz uzputots. Smaržo fantastiski, maigi, delikāti. Man ļoti patīk šo bunduli turēt blakus datoram un ik pa laikam pasmaržot to. Pavisam noteikti uzlabo garastāvokli un liek sajūsmā noelsties. Arī uz ķermeņa šis krēms ir patīkams, ļoti ātri absorbējas un sniedz viegli mitrinātas ādas sajūtu.  Dodu 8/10

12SPA OF THE WORLD™ HAVAJU KUKUI KRĒMS – Havajiešu sievietes izmanto kukui eļļu, lai barotu savu ādu, kas nerimstoši tiek pakļauta saules stariem. Šis krēms ir īpaši mitrinošs, tas palīdz atjaunot ādas elastību, pilnvērtīgi pabaro ādu un padara to mirdzošu. Skaistumkopšanas botāniķe Jennifer Hirsch: “Kukui sēklu eļļa ir bagāta ar neaizstājamajām taukskābēm un vitamīniem, kā arī tai ir augsts linolskābes līmenis, kas nodrošina pilnvērtīgu ādas mitrināšanu un barošanu. Tādēļ šī eļļa ir piemērota pat vissausākajai ādai.”

Smarža silta, rudenīga. Tā vien gribas smaržot un smaržot šo krēmu. Tekstūra visbiezākā no šajā rakstā minētajiem produktiem. Pretēji ierastajiem TBS ķermeņa sviestiem, šis neatstāj baltas svītras, iesūcas uzreiz. Ir diezgan barojošs, bet ne trekns. Perfekts ikdienas lietošanai sausāku ādu īpašniecēm. Vai īpašiem gadījumiem, kad prasās bagātīgāku iedarbību uz ādu.  Dodu 10/10

11SPA OF THE WORLD™ ĀFRIKAS SAVVAĻAS PLŪMES SKRUBIS – Āfrikā savvaļas plūme tiek dēvēta par “dzīvības koku”. Ādai būtiskas ir savvaļas plūmes eļļas mīkstinošās īpašības. Šis ādu mīkstinošais ķermeņa skrubis maigi attīra ādu, padarot to mirdzoši gludu. Skaistumkopšanas botāniķe Jennifer Hirsch: “Savvaļas plūmes koki aug Dienvidāfrikas mežos un savannā, kur to eļļa tiek izmantota ādas kopšanai. Savvaļas plūme ir bagāta ar oleīnskābi un tādējādi nodrošina izcilu ādas aizsardzību īpaši skarbos laikapstākļos – kā Dienvidāfrikas karstumā un vējos, tā arī “pilsētas džungļos”. Savvaļas plūme padara ādu elastīgāku un uztur tās dabīgo aizsardzības funkciju.”

Varu, liekot roku uz sirds, apgalvot, ka tas ir maigākais skrubis, kādu esmu lietojusi. Es pat to nesauktu par skrubi. Drīzāk par tādu kā biezu krēmu ar ļoti smalkām daļiņām iekšā. Tāds kā krēms, ko lietot dušā. Uz savas ādas neizjutu nekādu skrubējošo efektu, esmu pieradusi pie tādiem pamatīgiem rupjā sāls skrubjiem. Bet šis patiks ļoti jūtīgu ādu īpašniecēm. Turklāt, par cik šis produkts ir tik krēmīgs, esmu pamanījusi, ka pēc tā lietošanas, dienās, kad āda nav sausa, bieži vien var iztikt bez ķermeņa krēma pēc dušas. Smarža ļoti viegla un patīkama, lietošanā arī ērts, bet man prietrūkst tieši skrubējošā efekta. Dodu 6/1015Bildē – Kamēlijas krēms, Kamēlijas krēms, Kukui krēms un Plūmes skrubis. Maigas tekstūras un pasakainas smaržas ir tas, kas visspilgtāk raksturo šos jaunumus. Tomēr paturot prātā faktu, ka tas ir un paliek The Body shop. Tātad smaržas, pat ar visu savu maigo dabu ir noturīgas un spēcīgas. Patīkami liels iepakojums (350ml), kuru varbūt ir iespējams izlietot vienas sezonas laikā, taču tā kā man iet paralēli diezgan daudz visādu krēmu – domāju par šo varešu priecāties un baudīt diezgan ilgu laiku. Tā varētu būt lieliska dāvana savai draudzenei, māsai, mammai vai sievai dzimšanas dienā vai Ziemassvētkos.

 Visas cenas un sīkāka informācija pieejama The Body Shop mājas lapā. 

*Šis ir produktu sponsorēts raksts, bet tas nekādi nav ietekmējis manu viedokli.
Šis ieraksts tika publicēts The body shop. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s