Lush No Drought sausais šampūns

6

Nu jau gandrīz gadu viens no produktiem, no kuriem nešķiros ne mirkli ir tieši šis sausais šampūns no Lush. Un nožēloju, ka neizmēģināju to ātrāk. Manā skatījumā visi pūšamie tam nestāv ne tuvu tieši iedarbības un lietojuma ērtuma ziņā. Plus tas ir ļoti ekonomisks.

Janvārī nopirku vienu lielo iepakojumu (115 g / 12 eur), lietoju to vismaz reizi nedēļā un iepakojumā vēl aizvien ir 1/3 produkta. Plus tas nav ne salipis, ne kā citādi mainījies, kā varētu iedomāties notikt ar pūderi.

Cornflour (Zea mays) , Magnesium Carbonate , Talc , Fragrance , Grapefruit Oil (Citrus paradisi) , Lime Oil (Citrus aurantifolia) , *Citral , *Geraniol , *Limonene , *Linalool

Principā, tas ir  talka pulveris, kuram piejauktas aromātiskās eļļas, kuras nav pārāk spēcīgas, jūtamas tikai lietošanas brīdī.

Un lietošana arī ir pavisam elementāra. Vislabākais efekts, ja to lieto uz nakti otrās dienas matos, sataisa asti, copi (tādejādi iegūstam vēl apjomu un pacēlumu pie saknēm), nākamajā rītā izķemmējam, var ņemt talkā arī matu fēnu un voila!

Esmu iemanījusies ar šī sausā šampūna palīdzību diezgan ilgi savus matus noturēt normālā paskatā bez dušas. Pirmā un otrā diena ar svaigiem matiem, tad šis šampūns matos uz nakti, no rīta izķemmēju, ieveidoju un skrienu tālāk. No šī šampūna efekts jūtams arī otrajā dienā pēc tā lietošanas. Mazliet sabužinam matus un ir ok.

Protams, var rasties jautājumi cik tas viss ir higiēniski, bet man jau šķiet, ka tā ir gaumes lieta. Ja brīvās stundas diennaktī ir tikai pāris, tad patiešām nav ne vēlmes, ne enerģijas kaut kam vairāk…  Protams, mīļotais vīrietis roku caur jūsu matiem īsti izlaist nevarēs, kamēr šis ir matos, toties jūs izskatīsieties pieņemami ikdienas gaitām.

Un pat ja mati ir tumšā krāsā, iesaku no tā nebaidīties. Produkts būs tikai mazliet cītīgāk jāiestrādā matos (var ņemt palīgā arī matu fēnu), bet pelēka galva no šī nerodas.

Kurš ir jūsu šī brīža iecienītākais sausais šampūns?

 

Šis ieraksts tika publicēts Lush. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

4 Responses to Lush No Drought sausais šampūns

  1. Alise saka:

    šis bija mans mīļākais sausais šampūns pirms batiste 😀

  2. Zanda saka:

    Man ļooti, ļoti šis patīk, bet es atkal pārlecu uz Batiste. Mīļš tik un tā paliek, bet tas laikam tāpēc, ka Lush man baltās pēdas atstāj. Jāpamēģina shēma tā kā Tu lieto, varbūt būs labāk 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s