Jaunums: Garnier Ultra Doux Marvellous sērija

Labrīt!

22

Vēl viens šī pavasara jaunums no Garnier puses – Ultra doux sērija ar argāna un kamēlijas eļļām. Paredzēts sausiem un raupjiem matiem.  Argāna eļļa ir zināma ar augstām barošanas un aizsardzības spējām. Kamēlijas eļļa sniedz matiem spīdumu un mīkstumu.

Šampūns maigi attīra matus un galvas ādu to lieki nesausinot. Tam ir pabieza konsistence un tas ļoti labi puto, līdz ar to patēriņš ir mazs. Tā kā sastāvā ir arī barojošas eļļas, maniem smalkajiem matiem ar tendenci ātri taukoties, nereti pietiek ar vienu pašu šampūnu, un mati jau jūtas pietiekoši pabaroti. Sausākiem matiem noteikti ļoti patiks šampūna, kondicioniera un matu eļļiņas kombinācija.

Pats kondicionieris ir viegls, labi piemērots ikdienas lietošanai matiem, kuriem viss ir kārtībā, taču vajag ikdienas rūpes . Matus  lieliski nogludina un piešķir tiem patīkamu aromātu. Neko sliktu nevaru pateikt, tomēr pagalam sabojātus matus šim nebūs pa spēkam atjaunot.

Jūtu, ka samācīšu jums nerātnības, bet man vislabāk šo kondicionieri patīk lietot kā skūšanās putu aizstājēju kājām. Tas burvīgi smaržo plus palīdz iegūt gludu skuvumu, turklāt tam ir tieši vajadzīgā konsistence, lai netraucēti varētu veikt visu procesu, nebaidoties par nejaušu sagriešanos.  

Jau kad esam ārā no dušas, papildus kopšanai sērijā ir arī matu eļļiņa. Ērts un skaists iepakojums, burvīga smarža un tikpat burvīgs efekts – eļļa bez problēmām nogludina galiņus un piešķir matiem spīdumu. Matu eļļu var izmantot pirms matu žāvēšanas, lai barotu un aizsargātu matus. Eļļu var lietot arī ikdienā, lai iegūtu skaistākus, spožākus un mirdzošākus matus. Tā ir viegla un matus nenoslogo. Pat maniem smalkajiem matiem ļoti patika.

222

Būtībā, ja jums patika iepriekšejās Garnier sērijas, tad patiks arī šī, jo lielos vilcienos nekādas milzīgas atšķirības es te nemanu.

Kopumā sērija man ļoti patīk, taču protams, ir jāizvēlas tādi produkti, kas paredzēti tieši jūsu matu tipam, tad arī rezultāti būs vislabākie. Garnier ir ļoti plaša izvēle, tā ka – ja ir vēlme pamēģināt labus ikdienas šampūnus, atliek izvēlēties tikai savam matu tipam atbilstošo.

Sērija nopērkama visās Garnier produktu tirdzniecības vietās.

Šampūns 2.26€ 

Kondicionieris 2.26€ 

Maska 3.99€

Matu eļļa 9.99€ 

*Šis ir produktu sponsorēts raksts, taču tas nekādi nav ietekmējis manu viedokli.

 

 

 

 

Šis ieraksts tika publicēts Garnier ar birkām , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s