The body shop vitamīna C sērijas jaunumi

1

Atvainojos par novēloto rakstu, bet labāk vēlu, nekā nekad. Mans šīs vasaras favorīts vieglu un mitrinošu sejas krēmu/gēlu kategorijā ir tieši šis vitamīna C sejas krēms no The body shop. Dienām, kad negribas neko smagu likt uz sejas, tikai ļoti, ļoti vieglu mitrināšanu. 

Palīdz novērst noguruma pēdas sejā, piešķir tai dabisku veselīgu starojumu. Āda jūtas kā uzņēmusi svaigu enerģijas devu. Satur Amazones kamu kamu ogas – dabas bagātāko C vitamīna avotu, (Kamu kamu ogas tradicionāli novāc no kanoe laivām lietus sezonas laikā. Šīs ogas satur ievērojami lielāku C vitamīna koncentrāciju nekā mums ierastie C vitamīna avoti.) kā arī lielisku mitrinošo sastāvdaļu ansambli – Godīgas Tirdzniecības sezama sēklu eļļu, glicerīnu un alveju.

Tas ir ļoti vieglas tekstūras, burtiski kūst uz ādas. Tik viegls, ka gandrīz atgādina serumu pēc sajūtām. Iesūcoties ādā neatstāj nekādas kārtiņas un ļoti labi sadarbojas ar dekoratīvo kosmētiku, nost nerullējas, ja arī ir uzklāts vairāk, nekā vajadzētu. Savas ļoti vieglās tekstūras dēļ diemžēl nespēj viens pats tikt galā ar manas sejas ādas mitrināšanu. Man ir cimperlīga āda un sausajās zonās prasās kaut kas bagātīgāks pat vasarā, taču tajās zonās, kur āda ir kombinēta/taukaina – šis iet uz urrā. 

Tātad – izteikti sausai ādai nederēs, bet taukaina/kombinēta āda šo varētu uzņemt ar sajūsmu, jo ādu nemaz nesatauko, bet dod tai veldzējumu. Ar laiku padara sejas toni vienmērīgāku un mazliet mirdzošāku. Pats galvenais – karstā laikā seja nav noslogota, bet elpo, poras neaizķep. 

Smarža abiem produktiem – The body shop ķīmiskais citrons/apelsīns. Ļoti atsvaidzinoša un piemērota tieši vasarai. 

11

Instant glow enhancer  – Vieglas konsistences tonēts sejas krēms. Sejas kopšana un make-up vienā produktā. Uzlabo sejas toni, piešķir veselīgu starojumu un padara ādu zīdaini maigu. Satur lieliskas mitrinošās sastāvdaļas – medu un glicerīnu, atvēsinošo mentolu, kā arī Amazones kamu kamu ogas – dabas bagātāko C vitamīna avotu. Lieto pēc dienas krēma un regulāri atjauno dienas laikā, nelielu daudzumu ar pirkstu galiem uzklājot uz vaigu kauliem un pieres.

Negribētos īsti saukt par tonējošu mitrinātāju, jo  mitrināšanu no šī produkta nejūtu, tikai dekoratīvas funkcijas, bet iespējams mana āda vienkārši kļuvusi prasīgāka. Un – kā dekoratīvs produkts šis ir lielisks. Uztveriet to kā make up bāzi ar toni. Tātad sejas toņa korekcija. Šis konkrētais novēršot pelēcīgu un sagurušu ādas toni, padarot to starojošu un mirdzošu.

111

Tonis sākonēji liekas uj ku oranžs, bet kad tiek iestrādāts ādā, to vispār nevar manīt. Manai sniegbaltītes ādai šis ļoti labi aizvieto paštonējošo līdzekli, jo sejas tonis kļūst ievērojami tumšāks pēc šī lietošanas. Gluži kā saulē iesauļota āda bez sauļošanās un bez paštonējošo līdzekļu lietošanas. Pietiek ar diezgan mazu daudzumu un plānu kārtiņu, kuru kārtīgi jāiestrādā ādā un jāsapludina, lai nerodas oranžas robežas/līnijas. Šis dod efektu vienā mirklī. Klāju šo pēc sejas krēma, kad tas ir iesūcies. Pēc tam bāze ir gatava un var klāt jau dekoratīvo kosmētiku. Uz ādas nerodas kūka un nav sajūtas, ka produkti būtu kārtu kārtām. Plusiņš no manis par šo vien. 

Produkti pieejami visos The Body shop veikalos 

C VITAMĪNA ATSVAIDZINOŠS DIENAS SEJAS KRĒMS (50ML, 27,50 eur)

C VITAMĪNA LĪDZEKLIS SEJAS TOŅA TŪLĪTĒJAI UZLABOŠANAI (25ML, 21,50 eur)

*šis ir produktu sponsorēts raksts, taču tas nekādi nav ietekmējis manu viedokli. 
Šis ieraksts tika publicēts The body shop ar birkām , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

2 Responses to The body shop vitamīna C sērijas jaunumi

  1. Zanda saka:

    šo sēriju slavē tik daudzas blogeres! katru reizi lasot, es iztēlojos to baudpilno aromātu, bet saņemties tam aiziet pakaļ nevaru, jo īsti savā kopšanas rituālā to neredzu. ja zinātu, ka ir kāda specifiska nepieciešamība, tad noteikti dotos pakaļ 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s