Labākais no Dove ķermeņa kopšanai

doveSveikas!

Ziema vēl aizvien cīnās pretī pavasarim, diemzēl. Gaidu to brīdi, kad varēs uzvilt ko plānāku, bet kamēr tas nav noticis – neaizmirstam arī par pienācīgu ķermeņa ādas mitrināšanu. Man vēl aizvien prasās ko kārtīgu.

Priekš sevis esmu atklājusi, ka nav labāku ķermeņa mitrinošo produktu par Dove. Burtiski dievinu gan viņu ķermeņa eļļas, gan ķermeņa pieniņus/krēmus, gan sviestus. Ar šampūniem gan nespēju sadraudzēties, manai galvas ādai un matiem ir par smagu/par mitrinošu/par barojošu, taču viss, kas paredzēts ķermenim – vienkārši izcili.

Šeit izlases kārtībā gadījušies trīs eksemplāri, taču man patīk visas smaržas/veidi.

Pirmā ir mangoliju/pistāciju ķermeņa eļļa  – lielisks produkts reizēm, kad nav laika cītīgi smērēties, bet mitrināšanu prasās. Ļoti vieglas konsistences un patīkamas, maigas smaržas eļļa, kura neticami ātri iesūcas ādā, mitrina to un, protams – atstāj to patīkami smaržojošu vēl ilgu laiku. Smarža iesūcas arī drēbēs, taču tā ir tik garšīga un delikāta, ka man pret to nav iebildumu. Vienīgais iebildums man par to, ka šīs eļļas nemaz tik viegli visur nevar nopirkt. Esmu redzējusi tikai Rimi veikalos, kad vēl pirku savējo. Varbūt tagad ir kas mainījies? Jo eļļa tiešām lieliska, kā arī skaists un dizainiski nostrādāts iepakojums. Patīk!

Nākamais – jau ierastais ķermeņa mitrinošais krēms/pieniņš. Visām versijām patīkams un maigs aromāts, lieliska iedarbība, mitrināšana ir līmenī. Patiešām nevaru atrast nevienu sliktu lietu ko pateikt, un nē, neesmu uzpirkta. Galīgi nē. Vienkārši šis krēms apvieno sevī visu to, ko es sagaidu no ķermeņa mitrinoša krēma. Iesūcas pietiekoši ātri, atstāj ādu maigu, smaržīgu.

Pēdējais – vaniļas (?) ķermeņa sviests ķobītī – diezgan trekns, biezs. Sajūtu produkts, kuru lietot brīvdienas vakarā. Šim noteikti vajadzīga papildus masāža un iestrādāšana ādā. Visbarojošākais no visiem trim produktiem, noteikti patiks sausas ādas īpašniecēm.

Drošvien rodas jautājums – kāpēc man vajadzīgi trīs dažādi veidi/produkti? Kāpēc nepietiek ar vienu? Jo man tā vienkārši patīk – katrs produkts savai dienai, savam garastāvoklim. Man prieks, ka Dove ir spējīga piedāvāt tādu dažādību un katrs no piedāvātajiem variantiem izpilda manas prasības. Mūsu domas par to, kādam jābūt perfektam ķermeņa mitrinātājam noteikti saskan. 🙂

Ja vēl nav sanācis pamēģināt – noteikti to izdariet. Un padalieties, kur esat redzējušas ķermeņa eļļu? Manējā jau beigusies, gribu nopirkt vietā. 🙂

Šis ieraksts tika publicēts Dove. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

4 Responses to Labākais no Dove ķermeņa kopšanai

  1. ilze saka:

    izklausās patīkami 😉 es tā arī nezinu kāpēc nekad viņus nenopērku..

  2. Zanda saka:

    Ar to eļļu tu mani esi vairākkārt iekārdinājusi, bet baidos no tiem aromātiesm. Man patīk dušas želejās viņu aromāts, bet vai es gribu to eļļā, kas vēl ir deizgan noturīgs? 😦

  3. Inese saka:

    Pilnīgi piekrītu par ķermeņa pieniņu/losjonu. Pērku atkārtoti. Kad radās vēlēšanās lietot citu ražotāju produkciju, tad vīlos, vīlos un vīlos, līdz beidzot veikalā roka pastiepās pēc mana mīļā Dove.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s