Brīvdienu spa mājās

Sveikas!

Tik daudz jaunumu visos blogos. Mazliet biju šokā, ka jau sāk parādīties gada topu apkopojumi. Ceru atrast laiku arī pati kaut ko tādu uzrakstīt.

Ziemassvētku trakums mazliet nogājies un viss atkal nostājies savās vietās. Taču kamēr vēl pirku dāvanas, aizmaldījos līdz Madaras Skin Cafe. Beidzot izmēģināju slaveno DD krēmu, kurš ir dikti labs, bet ne par to šodien stāsts. Runājot ar konsultanti, kaut kā aizrunājāmies līdz sejas maskām un konsultante pastāstīja, ka var abas maskas lietot vienu pēc otras. Vispirms peel masku, kas noņem ādas atmirušās šūnas un pēc tam – detox masku, lai tiešām dziļi attīrītu. Sākumā izklausijās pēc mārketinga trika, lai tikai būtu jāpērk abas maskas, taču tā nemaz nav. Šī metode patiešām strādā uz visiem 100. Es gan vēl papildus iztvaicēju seju, lai patiešām atvērtu visas poras.

Iesaku gan ar šo ikdienā neaizrauties, jo jūtīgākas ādas īpašniecēm varētu būt par traku. Vairāk der gadījumos, kad ikdienas steigā nav laika un tad beidzot, kad svētdienā ir brīva stundiņa – var ādai iedot šādu super-attīrīšanu. Pēc tam mazs apsārtums ir normāla lieta, toties āda tik gluda un tīra. Bauda.  1Neaizmirstam arī par skaistiem matiem svētku laikā. Man vislabākais palīgs ir DNC matu eļļas, pēc kurām mati spīd un laistās. Šobrīd atkal esmu fāzē, kad kārojas gari mati, tāpēc intensīvi lietoju matu augšanai paredzētās eļļiņas.

Un protams, jāķeras klāt LUSH ziemassvētku labumiem – tūlīt pabeigšu rakstu un skatīšos kā Dashing santa vannas bumba izpaudīsies.

Jauku brīvdienu visām. Noteikti atpūtieties pirms nākamajiem svētkiem, jo tie tiešām var būt nogurdinoši. 😉

Šis ieraksts tika publicēts DNC, Lush, MÁDARA, Mossa. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s