Oyster Sublime Fruit matu kopšanas līnija

Sveikas jaunajā gadā!

Šodien lasu visus jūsu gada produktu apskatus un arvien vairāk saprotu, cik gan daudz esmu iekavējusi!

Tāpēc šodien atsauksme par šampūnu un matu masku, kuru iegādājos vēl pirms BB 2013 gada rudenī (laikam novembra sākums?), taču produkti vēl pat nedomā beigties. 

655665Tie ir Oyster Sublime fruit olīvu eļļas šampūns un matu maska lokainiem matiem. Vesels litrs šampūna un arī litrs matu maskas. Šāds daudzums noteikti var apnikt, tāpēc paralēli lietoju arī citus, lai mati pārāk nepierod pie viena noteikta produkta.

Kāpēc es pirku tik lielus iepakojumus? Lai mājās vienmēr būtu kāds labs attīrošs šampūns un ar pārējiem varētu paralēli eksperimentēt.

Pēc ražotāja vārdiem – abu produktu galvenās sastāvdaļas ir olīvu eļļa, kas palīdz cīnīties ar matu pūkošanos un pabaro tos, kā arī šķidrais keratīns, kas nogludina mata virsmu.

Šampūns matus attīra jau ar pirmo mazgāšanas reizi, lai vai cik veidošanas produktu pirms tam ir bijis matos, puto labi, bet ne pārmērīgi. Putu kalns uz galvas neveidosies, ja vien nepārspīlēsiet ar daudzumu.  Tieši tas, kas labam šampūnam ir vajadzīgs. Pēc šampūna gan prasās kāds viegls balzāmiņš, taču bez matu maskas ikdienā var iztikt. Vienīgais mazais mīnusiņš – šampūna konsistence ir šķidrāka, nekā, piemēram, Garnier šampūniem, tāpēc patēriņš mazliet palielinās.

Matu maska gan ir vienkārši fantastiska, bieza, krēmīga un ļoti ekonomiska. Lietoju jau apmēram divus mēnešus un esmu izlietojusi apmēram 1/6 no visa iepakojuma. Lietoju to apmēram 2x nedēļā, lieku izmazgātos, ar dvieli nosusinātos matos uz apmēram 3 minūtēm. Pēc tās mati ir patiešām zīdaini, spīdīgi. Maska labi der taukainu matu/galvas ādas īpašniecēm, jo tā nepadara matus smagus vai pārlieku pabarotus. Tāda sajūta, ka mats paņem tikai tik, cik viņam vajag. 8989Smarža abiem produktiem vienāda. Olīvu smarža kosmētikā man asociējas mazliet ar kaut ko citu, tāpēc šiem, var teikt, ka smarža ir nenosakāma, bet patīkama, viegla, neuzbāzīga. Matos ilgi nesaglabājas.

Diemžēl, vairs neatceros cik precīzi šie abi produkti maksā, taču kopā nebija dārgāk par ~Ls 15. Man jau liekas, ka labs ķēriens tāds daudzums patiešām laba šampūna un matu maskas.

Produkti ikdienā nopērkami frizieru prof. salonos un veikalos, taču bieži redzu tos dažādās izstādēs, 2013 Baltic Beauty arī bija, un pietam ar labu atlaidi. 🙂 Tā ka – ja redziet, tad ķeriet ciet.

Vai jūs mēdzat iegādāties šādus super-lielos salonu iepakojumus?

Šis ieraksts tika publicēts Oyster. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

2 Responses to Oyster Sublime Fruit matu kopšanas līnija

  1. Zanda saka:

    Sākuma lasot domāju, ka tāds šampūns derētu, bet tad atcerējos, ka man ir bijuši jau tik šķidri un tie manai galvas ādai ne pārāk patīk. Masku gan es varētu pamēģināt, tā izklausās pēc labas mantas!!!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s