Vichy dermablend birstošais pūderis

v1

Kādu laiku atpakaļ pasūtīju no interneta plašumiem (escentual/feelunique ir pieejams) sev jaunu pūderi. Neticami, bet biju izlietojusi pilnīgi visus iepriekšējos. Izlēmu pirmo reizi dot iespēju tieši birstošajam pūderim – izvēle krita par labu Vichy – laba cenas un tilpuma proporcija, kā arī labas atsauksmes – pārdots!

Pirmais iespaids ļoti patīkams. Iepakojums no stingras plastmasas, ļoti ērts vāciņš, kuru ir viegli atvērt un aizvērt, turklāt tas aizskrūvējas patiešām cieši, lai gaiss netiktu klāt produktam. Iekšā arī maza pūdera švammīte, kura gan vairāk kalpo kā barjera, lai smalkais pūderis neizbirtu. Pats produkts uz sejas izskatās ļoti labi, jo nav tas pūderainais izskats. Neiekrāso seju bālu, nesasēžas krunciņās, lieliski matē seju un notur to matētu apmēram 10h garumā. (protams, to ietekmē vēl daudz dažādi faktori, kas klāts apakšā, cik karsts/auksts ir ārā utt) Labam efektam nepieciešams pavisam mazs produkta daudzums.

v2Vienīgā neērtā lieta ir pats fakts, ka šis ir birstošais pūderis, līdz ar to,ērti lietojams tikai mājās. Un tik un tā gadās reizēm nobērt arī visu, kas ir apkārt ar šo smalko pūderi. Noteikti jāpiešauj roka, lai bez liekiem zudumiem pārnestu pūderi no iepakojuma uz seju. 😀 Eksperimentēju ar dažādām, lielām, mazām otiņām un par vislabāko esmu atzinusi Real Techniques Duo-Fiber Powder Brush no jaunā RT Nic’s Picks komplekta. Pats komplekts arī ir ļoti labi nostrādāts – plašāka atsauksme noteikti sekos. v3v4v5Un vēl gribu pieminēt, ka sev par pārsteigumu, esmu uzgājusi jaunu tonālo krēmu, kuru (gandrīz) nemaz, nemaz neprasās piepūderēt. Perfekts taukainas ādas īpašniecēm – Loreal Eau de Teint. Apsolos pavisam drīz pastāstīt sīkāk, jo skaidrs viedoklis man izveidojās jau pēc pirmās lietošanas reizes – patīk…un tā, ka ļoti, ļoti!

Vai jūsu ikdienas meikapā arī ir vieta pūderim? Kādu esat iecienījušas?

Šis ieraksts tika publicēts Vichy. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

8 Responses to Vichy dermablend birstošais pūderis

 1. Annija saka:

  Es gaidu savu Eau de Teint, ceru, ka būs tā vērts! 🙂

 2. Inese saka:

  man ir NYX minerālu pūderis http://www.nyxcosmetics.lv/lv/i-veikals-51201/sejai-51583/puuderi-51592/open-products:601181#productDetails:
  arī problēma ar to, ka birstošs, galarezultātā puse būs izlietojusies gaisā. Un otra problēma – ir tikai 2 toņi-gaišais un tumšais. paņēmu gaišo, jo man gaiša āda, bet šis tomēr pat manai gaišajai ādai ir par baltu. Varbūt tāpēc, ka mans ādas tonis nav aukstais baltais, bet siltais dzeltenais. Citādi pūderim nav ne vainas. Redzams uz ādas nav, pūderainu sajūtu nedod, jo ir ārkārtīgi smalks. jau atverot vāciņu paceļas mākonis.

 3. Zanda saka:

  Noteikti par L`Oreal tonālo 🙂 Par to jau mums Velvet ļoti daudz pastāstīja blogā, tā kā interesanti būs palasīt arī tavas domas par to 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s