Augusta/Vasaras favorīti (1)

Sveikas!

Kavējoties atmiņās par vasaru saprotu, ka patiesībā diezgan daudz kas ir noticis un nemaz tik īsa tā vasara nebija. Tā sanāca, ka citi izklaidējās, es strādāju, bet arī no savām brīvdienām es “izspiedu” to pašu labāko. Un vēl – šis ir pirmais gads, kad pirmais septembris man ir parasta darba diena. Dīvaina sajūta, bet neteikšu, ka nepatīk.

Un man jāsaka – piedodiet, ka tik ilgi biju pazudusi. Diezgan neapzināti gan, bet pagājis jau gandrīz mēnesis kopš mana pēdējā raksta. Pašai gribētos rakstīt biežāk, bet nogurums un ikdienā veicamie pienākumi dara savu. Pat nemanīju kā pēkšņi kļuvu par tik aizņemtu cilvēku.

Šo rakstu iesāku rakstīt jau dikti sen, bet beidzot pielikšu punktu.

111111

Nevaru teikt, ka šie ir visas vasaras favorīti, jo daļa no produktiem pie manis nonākuši tikai augustā, bet lai nebūtu jāraksta divi ieraksti par gandrīz vienu un to pašu – interesantuma saglabāšanai ir šādi! 🙂

Izlēmu sadalīt favorītus vairāku rakstu sērijā, lai neapgrūtinātu jūs ar lielum lielo apjomu viena raksta ietvaros.111L’oreal paris sublime body ķermeņa sviests – īsta pasaka uz ādas. Konsistences ziņā šo varētu salīdzināt ar TBS ķermeņa sviestiem, tikai šis ir ar daudz maigāku/piezemētāku/dabīgāku aromātu, iesūcas ādā momentā, mitrina un baro to ilgstoši. Šis sviests ir biezs, uz ādas liekas pat mazliet silikonīgs. Neatstāj lipīgu kārtiņu, varētu pat teikt – neatstāj nekādu kārtiņu.

Maybelline lūpu krāsa. Šis ir viens no tiem jaukajiem, silti rudenīgajiem toņiem, kas nedaudz velk uz aktuālo oranžo/ķieģeļu krāsas pusi. Patīkama konsistence, kas nesakrājas lūpu rieviņās un pat nedaudz mitrina/kopj lūpu ādu aukstajos rudens vējos. Diemžēl, lūpu krāsa palikusi otrā somā un precīzu toņa nosaukumu pateikt nevaru – bet jautājiet, ja interesē.

L’oreal absolut repair pieniņš matu aizsardzībai pret karstumu ir lielisks produkts visiem matu tipiem, bet jo īpaši patiks plānu/vieglu/nepaklausīgu matu īpašniecēm. Tas ne tikai aizsargā pret karstumu, bet arī savalda pārāk gaisīgus matus, iedodot tiem biezumu un tādu kā papildus kārtiņu, lai tie stāv kā ieveidoti un nelido uz visām pusēm. Jālieto pavisam mazs daudzums mitros matos. Nu, piemēram, es savos līdz pleciem garajos matos lieku produktu apmēram vienas pupas daudzumā/lielumā.  Raksts par līdzīgu produktu jau bijis te – bet mani māc šaubas, vai tik tas nav tas pats. Tik nosaukums un iepakojums cits. Abus saņēmu dāvanā, tā ka īsti nezinu. Kā jums šķiet?

Clarins radiance plus golden glow booster – ļoti kvalitatīvs un pārdomāts produkts. Lieto kā sejas (var arī ķermenim, bet tilpums mazs) paštonējošo līdzekli. Tas ir pilienu veidā un lieto to piepilinot 2-3 piles savam ikvakara mitrinošajam krēmam. Pa nakti līdzeklis savas lietas nodara un no rīta pamostamies ar mazliet brūnāku seju. Līdzeklis nesmird, sausajos pleķīšos nesaķeras, ietonē ādu vienmērīgi. Plašāka atsauksme no manis noteikti būs. Tik labs produkts vienkārši ir pelnījis pats savu rakstu.

Jaunums no mūsu pašmāju Madaras – pīlinga maska. Par šo arī būs individuāls raksts, jo tā ir uzdevumu augstumos – solīto pilda izcili. Efekts tiešām jau no pirmās lietošanas reizes. Patīk, patīk, patīk! Es tikai gribēju pajautāt tām, kas arī šo jau ir izmēģinājušas – vai man vienīgajai liekas, ka maskā iekšā ir tādi kā mirdzumiņi, kas pēc tam paliek uz ādas?

Ar kādiem produktiem savā skapītī jūs sagaidat rudeni? 🙂

Šis ieraksts tika publicēts Clarins, L'oreal, Maybelline, MÁDARA, Mossa. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

2 Responses to Augusta/Vasaras favorīti (1)

  1. sugarmakeup saka:

    Es gribu zin;at toni lūpu krāsai! 🙂

  2. miss? saka:

    Ak, vai!! Jūs mani te vairākas arvien vairāk mudinat nopirkt to Madaras masku… Lai gan biju nosolījusies kādu laiku neko nepirkt 😀

    Miss?

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s